dowolna

Domy Warszawa Osiedle Miedzeszyn

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 599 000 zł138 m² 11 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł188 m² 10 372,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Dom wolnostojący 188 m | działka 1037 m | Wawer, ul. Jałowcowa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 188 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 800 000 zł350 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 594 m²

Nieruchomość na inwestycję przy południowej obwodnicy warszawy Działka z domem usytuowana przy samym zjeździe z obwodnicy południowej Warszawy. Idealne miejsce pod inwestycję , na szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł286 m² 8 304,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przestronna willa położona na osiedlu Miedzeszyn w warszawskim Wawrze. Cicha i spokojna okolica, przyjazne sąsiedztwo i bliskość lasu. Działka o powierzchni 933 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 990 000 zł266 m² 11 240,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na pięknej, dużej działce w otoczeniu lasów w Warszawie- miedzeszyn. Nieruchomość wybudowana w roku 2000, po gruntownym remoncie całego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 430 254 zł115,81 m² 12 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szukasz wygodnego, jasnego segmentu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum lub Gocławia? Ta oferta jest dla Ciebie funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 145 464 zł83 m² 14 375,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Teraz niższa cena! Ta oferta jest dla Ciebie: funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna komunikacja. Wygodny, sprawdzony układ idealny dla rodziny Parter: - salon (35.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł101 m² 11 356,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Opis ; Oferujemy Państwu środkowy segment w stanie developerskim w Miedzeszynie blisko Obwodnicy i linii skm. Cztery pokoje z wydzieloną kuchnią i ogródkiem to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł172 m² 13 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż segment jednolokalowy w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Zielony Las w warszawskim Wawrze. Nieruchomość została wybudowana w 2018 roku i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Miedzeszyn,Warszawa

13 000 zł240 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancki dom wolnostojący Z dużym ogrodem Kameralne osiedle | Garaż + 2 miejsca postojowe | Dwa balkony | Taras | Ogrzewanie podłogowe | Kominek | Odkurzacz centralny | Alarm | Światłowód |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł147 m² 10 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym poddaszem użytkowym poddasze widne, ocieplone i ogrzewane (ogrzewanie podłogowe). Budynek składa się z parteru i piętra o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł138 m² 11 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 138 m2 położony na nowoczesnym osiedlu domów w zielonej okolicy Wawer Las.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł145 m² 8 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość: - segment środkowy, o powierzchni ok.140 do 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2. - stan deweloperski (do.

Szczegóły ogłoszenia

2 065 000 zł172,33 m² 11 982,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment narożny | 172m2, 5 pokoi, taras 20m2, garaż w bryle domu | stan deweloperski premium wg indywidualnego projektu | przestronny ogródek | kameralne, zamknięte, bezpieczne osiedle : Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł167 m² 10 449,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wał Miedzeszyński / dom 167 m2 / 5 pokoi/ taras/ garaż/ działka 256 m2 Atrakcyjny segment z bardzo ładnie zaaranżowanym ogrodem i solidnym tarasem ze świerka syberyjskiego. Na ogrodzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł265 m² 10 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł155 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 155 m2 z ogrodem na Wawrze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 147 000 zł101 m² 11 356,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Miedzeszyn,Warszawa

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Miedzeszyn,Warszawa

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Miedzeszyn,Warszawa

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 113 423 zł83 m² 13 447,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Promocja! Szukasz wygodnego, jasnego segmentu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum lub Gocławia? Ta oferta jest dla Ciebie funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 159 816 zł83 m² 14 007,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 745 000 zł167 m² 10 449,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 379 000 zł160 m² 8 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lokalizacji przy Wale Miedzeszyńskim blisko wjazdu na most Siekierkowski (6 min). Ta nieruchomość to idealne połączenie przestronności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Miedzeszyn,Warszawa

1 090 227 zł83 m² 13 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Teraz W niższej cenie! Nowy dom - bliźniak. *Ogródek *balkon *poddasze. Na kameralnym osiedlu 16 bliźniaków (wawer, międzylesie, zbytki). Szukasz wygodnego, jasnego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewodowa

Miedzeszyn,Warszawa

3 600 000 zł295 m² 12 203,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom w zielonej części Warszawy - Miedzeszyn, duża działka Piękny, wolnostojący dom położony w otulinie sosen i mchu, na dużej działce o powierzchni 2000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 750 000 zł167 m² 10 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Ogórkowa

Miedzeszyn,Warszawa

1 154 300 zł97 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom Z ogrodem W środkowym segmencie Cicha okolica | Wysoki standard wykończeń | Przestronne | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład pomieszczeń I standard: * 3 sypialnie - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Derkaczy

Miedzeszyn,Warszawa

63 700 zł151 m² 422,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest 1/12 udziału w nieruchomości oznaczonej jako działka ewidencyjna o nr 92/5 z obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogórkowa

Miedzeszyn,Warszawa

5 000 zł97 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mieszkanie Z ogrodem W środkowym segmencie Cicha okolica | Wysoki standard wykończeń | Przestronne | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład pomieszczeń I standard: * 3 sypialnie - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Celulozy

Miedzeszyn,Warszawa

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m , położony na zamkniętym, spokojnym osiedlu przy ul. Celulozy w Warszawie. Dom jest w pełni umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewodowa

Miedzeszyn,Warszawa

11 500 zł200 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wyjątkowy dom w zielonej części Warszawy - Miedzeszyn. Piękny, wolnostojący dom położony w otulinie sosen i mchu, na dużej działce o powierzchni 1700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Bronowska

Miedzeszyn,Warszawa

1 460 000 zł115 m² 12 697,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Mam dziś zaszczyt przedstawić państwu i zaprosić do zapoznania się z nową kameralną inwestycją w Warszawie na ulicy Bronowskiej. Prezentowana inwestycja obejmuje 3 budynki mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Celulozy

Miedzeszyn,Warszawa

12 000 zł183 m² 65,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

English description below, we also speak russian. Na wynajem mamy przyjemność zaprezentować komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, prestiżowym osiedlu Citi Place w Wawrze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 599 000 zł147 m² 10 877,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 050 000 zł121 m² 8 677,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

2 ostatnie segmenty! Segmenty mieszkalne środkowe w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 121m2, użytkowej 104,85m2 z przylegającymi ogródkami od 40 do ok. 100m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 350 000 zł162 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:291 m²

Segment skrajny o powierzchni całkowitej 162 m2 usytuowany na działce o powierzchni 291m2 zbudowany w 2007 roku w doskonałej lokalizacji Wawra. Położony jest na małym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Miedzeszyn,Warszawa

1 940 000 zł330 m² 5 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój wymarzony dom w zielonym sercu Wawra Szukasz miejsca, gdzie codziennie budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory spędzasz w blasku kominka, ciesząc się spokojem i przestrzenią? Ten.