dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

680 000 zł54,20 m² 12 546,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentuję przestronną kawalerkę na warszawskim Ursusie (gołąbki)! Nieruchomość ta znajduje się w zadbanym budynku z 2001 roku. Standard mieszkania pozwala na wprowadzenie bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,03 m² 17 435,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie, biuro lub usługi W pobliżu osi królewskiej W miasteczku wilanów Świetna lokalizacja | Dwa wejścia | Parter | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład I standard: * Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł71,48 m² 19 571,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania z rynku i są takie, które pojawiają się raz na kilka lat. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 71,68 m , położona na prestiżowym osiedlu Tivoli.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 600 000 zł115 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Komfortowy, wykończony z dbałością o każdy detal apartament z dwupoziomowym tarasem położony w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Kameralna inwestycja i wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 194 zł76,45 m² 21 964,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując wykończone mieszkanie, płacisz nie tylko za metry Płacisz za: miesiące remontu błędy ekip poprawki stres i stracony czas Tutaj tego nie ma. To mieszkanie jest nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

9 457 200 zł31 524 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| działka położona na obrzeżach miasta z dala od zgiełku. W projekcie planu miejscowego ponad połowa terenu przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową ekstensywną.Pozostały obszar to.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł36,20 m² 21 961,33 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Studio 1-pokojowe z widokiem na panoramę Warszawy. Warszawa Wola, ul. Łucka Nowoczesny, 30-piętrowy budynek z windą do garażu Doskonała lokalizacja 2 linia metra, szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96 m² 18 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,65 m , położone na zielonym, nowoczesnym osiedlu Soho na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł279 m² 19 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 149 000 zł122,70 m² 25 664,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w kameralnej części apartamentowców na osiedlu Marina Mokotów. Możliwość dodatkowego dokupienia miejsca w garażu podziemnym : cena 50 000 zł. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł355 m² 1 577,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom z lat 80-tych do remontu. Działka 355 m2. Osiedle Las usytuowane jest tuż obok dzielnicy Gocław, pragi Południe i terenów rekreacyjnych zielonego Wawra. Dogodna lokalizacja i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł356,76 m² 10 931,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w pełni wynajęty i skomercjalizowany. Obiekt idealnie sprawdzi się jako bezpieczna lokata kapitału lub miejsce do prowadzenia własnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł49,28 m² 29 829,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu ponadstandardowy apartament, w absolutnie topowym miejscu Warszawy. Powyższe okoliczności przekonują do zakupu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł64 m² 13 515,63 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, na zielonych i spokojnych Stegnach. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 000 zł46,73 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,66 m² 13 026,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Po odświeżeniu / 2 pokoje / 54 m2 / 2 Loggie / Zewnętrzne miejsce postojowe / Odświeżenie 2025 rok Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do wprowadzenia. Bardzo korzystny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 498 000 zł351 m² 9 965,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy dom rodzinny w prestiżowej lokalizacji Warszawa, ul. Zapłocie Na sprzedaż oferujemy elegancki, przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł170,20 m² 10 223,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 170,2 mkw zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość posiada duże witryny wychodzące na pasaż, dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł352 m² 10 653,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Ciekawy dom na Jelonkach Bemowo z dużą działką. Idealna nieruchomość na inwestycję. Świetna lokalizacja - blisko tramwaj i autobus. Dom bliźniaczy o powierzchni 352 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 Stare Włochy *0% prowizji dla kupującego * pcc 0 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,89 m z ogródkiem 23,68 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł33,40 m² 16 167,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 33,4 m z balkonem zlokalizowana na Pradze-Południe w Warszawie, przy ul. Jarocińskiej. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł489 m² 6 871,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż unikalny, bardzo komfortowy dom o charakterze rezydencji, w Wilanowie-Powsinie. Położony na końcu zamkniętej ulicy dostępnej tylko dla mieszkańców (brama zamykana pilotem). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł145,74 m² 17 490,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opis nieruchomości: położona na Mokotowie, przy ul. Sobieskiego w sąsiedztwie parku Sieleckiego. Osiedle zadbane, strzeżone wjazd tylko dla mieszkańców i zapowiedzianych gości, dla których.

Szczegóły ogłoszenia

996 739 zł48,53 m² 20 538,62 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum warszawskiej Woli przy stacji pkp promocja * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł148,19 m² 27 667,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 148 m , położone w prestiżowej inwestycji Qbik na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na poziomie 9. i 10,.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 242 zł58,26 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. ? ?.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł95,99 m² 17 970,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

To mieszkanie nie jest przypadkowe. To mieszkanie gra melodię dla szczęśliwej rodziny z miejskim stylem życia tuż przy Parku Skaryszewskim! Tu poranki zaczynają się światłem wpadającym przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 220 000 zł168,69 m² 19 088,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy z dużymi witrynami i pełną swobodą aranżacji, położony na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,50 m² 11 409,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Serdecznie polecam 2 pokojowe, ustawne mieszkanie przy ul. Jana Husa 18a. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 1999 roku. Stan mieszkania pozwala na to, aby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca w sercu Pragi-Południe, przy rondzie Wiatraczna. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł80,90 m² 12 224,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nieruchomość na sprzedaż znajduje się na kameralne osiedlu złożonym z dziesięciu bliźniaczych segmentów, położonym w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,82 m² 13 449,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | Jasne mieszkanie | Oddzielna kuchnia | Skorosze Na sprzedaż prezentuję funkcjonalne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze w zadbanym budynku z 1968 r. w aktywnej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w dzielnicy Ochota, rejon Rakowiec, ul. Stefana Baleya. Lokal na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych. Budynek wyposażony w domofon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum Muranowa, idealne dla singla, pary bądź jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Muranowa. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł8 181 m² 501,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości warszawa wesoła stara miłosna Polecamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną/leśną bezpośrednio przy rezerwacie przyrody lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł241 m² 15 975,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

Trzykondygnacyjny (parter, piętro poddasze), zadbany skrajny segment na Bemowie przy ul. Lazurowej. Dom jest podpiwniczony, co daje dodatkowe pomieszczenia, nie tylko techniczne, ale również np. do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,98 m² 14 621,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,98 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku na warszawskiej Woli, przy ul. Syreny. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

983 800 zł66,70 m² 14 749,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Sulmierzyckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 66,7m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 319 000 zł141,99 m² 16 332,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Nowoczesny dom z dużymi oknami w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy. Okolica charakteryzuje się, cichą okolicą, przyjazną atmosferą oraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij