dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

1 050 000 zł55 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament 55 m Warszawa Wilanów (zawady), ul. Syta 124 Przestronne, nowoczesne mieszkania o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł65,35 m² 17 215 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy pokoje | 65,35 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [bez prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41 m² 18 780,49 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 41 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł47 m² 18 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Hampton Home oferuje na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , z oddzielną widną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 650 000 zł71 m² 37 323,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 71 m | wysoki standard | ścisłe centrum II linia metra Na sprzedaż, prezentuję stylowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ,zlokalizowane jest w luksusowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł45,68 m² 18 826,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku z końca lat 50-tych. To propozycja dla osób, które szukają klimatu starej zabudowy i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł91,60 m² 11 135,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - gotowe do zamieszkania | Wawer Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł416 m² 8 411,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:375 m²

Świetna inwestycja Warszawa - Targówek I Lokalizacja top: willowe Zacisze I Dom wolnostojący składający się z 5 mieszkań | Po generalnym remoncie I instalacja fotowoltaiczna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł63 m² 15 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Znalazłeś idealne mieszkanie na sprzedaż na Ursynowie zarówno inwestycyjne jak i do zamieszkania. Mieszkanie ma 63 m jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 4 pokoje ( 73,82 m2) na Mokotowie z dużym balkonem Rynek pierwotny, bez podatku pcc Odbiór inwestycji w IV kwartale 2026 roku Szukasz przestrzeni, która naprawdę daje komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł57 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - 2 x sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon zimowy Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,20 m² 13 865,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje | Ursus - Skorosze | balkon | świetna lokalizacja | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,2 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 413 480 zł43,49 m² 32 501,26 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu, a może potrzebujesz mieszkania inwestycyjnego? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58 m² 13 775,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do sprzedaży mieszkanie wynajęte składające się z 5 pokoi z częścią wspólną i dwiema łazienkami. Lokal generuje ciągły dochód miesięcznie 8500zł brutto przy czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł335,20 m² 9 546,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy leżący na terenie usługowo-mieszkaniowym (wynika z planu zagospodarowania przestrzennego) o powierzchni 335.2m , zlokalizowany w Warszawie przy ul. Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 080 zł57,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Termin Oddania: III kwartał 2027 *** 0% prowizji od kupującego *** Natura i spokój na obrzeżach Warszawy. Osiedle blisko Lasu Rembertowskiego. Zalety: -Sąsiedztwo Lasu Rembertowskiego. -Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,80 m² 14 644,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 47,80 m na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Stan techniczny mieszkania dobry , nie wymaga większych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 533 zł50,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł61 m² 17 950,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tytuł: eleganckie 3 pokoje przy Łazienki Królewskie cisza i zieleń Mokotowa Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone przy ul. Melomanów.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł61,45 m² 20 016,27 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje | 61.45 m2 | loggia | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł27,96 m² 29 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wola, ul. Karolkowa, 28 mkw, 1 pokój z wnęką sypialnianą, loggia, garaż Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Rezydencja Vice Versa przy ul. Karolkowej 7, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone w jednej z najbardziej malowniczych części Ochoty - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł120 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:81 m²

wspólnemu spędzaniu czasu, natomiast część prywatna pozwala na odpoczynek i wyciszenie. Możliwość instalacji kominka daje przyszłym właścicielom szansę stworzenia wyjątkowego, rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł91 m² 14 835,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Idealnie ciche, widne i bardzo ustawne 4- pokojowe mieszkanie 91m na wysokim parterze na kameralnym osiedlu wśród domków jednorodzinnych. Targówek - Zacisze Aktualnie jeden z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63 m² 19 841,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 63 m na Mokotowie - Twoje miejsce na biznes! Wyjątkowa oferta dla wymagających przedsiębiorców! Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,30 m² 21 763,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji dla Agencji :) Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy Łazienkach Królewskich znajdujące się na 4 piętrze wyjątkowego budynku na osiedlu projektu Haliny Skibniewskiej składające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 884 zł80,53 m² 11 087,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe / trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 80,53 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,60 m² 18 640,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie Warszawa, białołęka (ul. Szafrańców) Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 45,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mokotów Czerniaków, ul. Czerniakowska - 200m od budynku nowa linia tramwajowa Spokojna okolica i bardzo dobry punkt komunikacyjny. 38 m2 | 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | piwnica | rok.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł43,80 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 43,8 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2020 r. Mieszkanie jednostronne, wschodnie w stanie do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł27 m² 18 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Warszawa, praga południe / saska kępa/ ul. Lizbońska - kawalerka / 27 M2 We speak English cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na Saskiej Kępie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł114,80 m² 26 045,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament 114,8 m z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu rodzinnego - Żoliborz, ul. Rydygiera 15 Oferujemy przestronny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 489 zł38,93 m² 20 048,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem bez podatku pcc I prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,93 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł105 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie Budynek z 2005, cegła Ekspozycja północno-południowa 5 min spacerem do Metra Kabaty 2 łazienki Balkon 4 m 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł47,90 m² 20 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

: krótko: bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym ogródkiem i tarasem przy ul. Ordona na Woli. Ogródek, komórka lokatorska, miejsce w garażu i pełne.