dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Służew

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58,30 m² 16 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Panoramiczny widok na Park | 3 Pokoje przy Metrze Służew Na sprzedaż narożne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 położone przy ul. Batuty. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł86,40 m² 26 620,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, wykończone. Bez pcc Kameralne miejsce na dynamicznym Służewcu. Modern Mokotów to nowe miejsce na mapie Warszawy. Skąpane w zieleni, przemyślane w każdym szczególe.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61 m² 16 311,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 61 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie przy ul. Puławska 158/164 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł63,80 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| dostępne od 1 czerwca Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36,30 m² 88,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie (służew), przy ul. Śniardwy 2. Mieści się ono w wysokim bloku z lat 70-tych. Drugie piętro. Mieszkanie przeznaczone najemcom bez zwierząt,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł39,26 m² 91,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bokserskiej 73a (mokotów/służewiec). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowym, eleganckim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia. Nieumeblowane mieszkanie blisko Mordoru, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy Alei Lotników 15 (mokotów, granica.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł63,60 m² 22 484,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni niespełna 64 m , zaprojektowane w komfortowym układzie 3 pokoi z 2 łazienkami. Wnętrze wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które jest propozycją dla osób, które chcą mieszkać w dobrze skomunikowanej, żywej części Mokotowa, bez rezygnowania z komfortu i jakości.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł53 m² 15 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duże, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na rogu ul. Wałbrzyskiej i Podbipięty, tuż przy stacji metra Służew. Budynek Mieszkanie jest położone na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,20 m² 61,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: ul. Mozarta 3, warszawa. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, liczne punkty handlowo usługowe, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

69,52 zł/m²187 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 187 m2 w wielofunkcyjnym budynku mieszkalno-usługowym, położonym na Mokotowie (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28 m² 17 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowo cicha i przytulna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na warszawskim Służewcu przy ul. Bokserskiej, w budynku zmodernizowanym przez dewelopera w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł46,60 m² 17 381,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Bełdan na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,30 m² 20 661,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem usytuowane na Służewcu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od 1 maja 2026r. Do mieszkania miejsce postojowe znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł75 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie- służewcu. Lokal usytuowany na 2-gim piętrze w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m , zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie Służewcu. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

94,90 zł/m²211 m² 20 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjna powierzchnia biurowa w budynku przy ul. Domaniewskiej nowoczesnym i rozpoznawalnym biurowcu zlokalizowanym w sercu warszawskiego Służewca. Przyjemny dojazd z Mokotowa, kabat,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

9 900 zł110 m² 90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament premium zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej na warszawskim Służewiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł123,52 m² 13 762,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o powierzchni 124 m2 usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku, wybudowanego w 1991 roku, zlokalizowanego u zbiegu ulic Doliny Służewieckiej i Alei Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362,40 m² 11 009,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które doskonale łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 678 zł47,29 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł368 m² 10 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Duży komfortowy, zadbany dom 5 minut od metra Służew. Parter salon 26,7m2, pokój 22,7m2, pokój 11,8m2, kuchnia 11,7m2 I piętro 3 sypialnie 12,9, 13,4, 13,6m i łazienka z wanną 5m. II.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł65,40 m² 12 996,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie (służew). Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł348 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:572 m²

3 dochodowe budynki na sprzedaż - doskonała okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja. W frontowym budynku są dwa pietra wynajęte biznesom, a z tyłu budynku dwa domy z trzema mieszkaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł60 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

60 m , 3 pokoje Twoje nowe M na Mokotowie do własnej aranżacji. Zdjęcia w ofercie są wizualizacją. Parametry: 60 m , 3 pokoje1 piętro z 11loggia + piwnicado generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł67 m² 14 776,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie położone na 10-tym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku, zbudowanego w w technologii wielkiej płyty. Wszystkie sprzęty agd są nowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł65 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 Pokojowe (dwie sypialnie) w pełni wyposażone, przytulne nowoczesne mieszkanie. W samym sercu Służewca, 3 minuty od Galerii Mokotów. Tuż przy Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

67,17 zł/m²198 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 198 m2 - Mokotów, służewiec Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 198 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca klasy A. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł35 m² 16 714,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Mokotów Służew , ul. Rzymowskiego gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje - 5 minut od Metra Wilanowska! Mieszkanie, które łączy doskonałą lokalizację z przestrzenią i prywatnością. Usytuowane w budynku przy Al. Wilanowskiej 364 na ostatnim 15.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł36 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o komfortowym mieszkaniu na wynajem w nowym budynku? Koniecznie zapoznaj się z tą wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem. Lokal jest nowy, zaprojektowany przez architekta co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł43 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | loggia | garaż | apartamentowiec z recepcją | Mokotów, służewiec Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na Mokotowie przy ul. Wynalazek 2.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 80m2 w nowym budynku z dużą witryną Lokal posiada 2 wejścia ( od ulicy i przez recepcję Lokal powstał z połączenia dwóch lokali Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 055 zł60,95 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Mokotów Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,91 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 49 m2 | oddzielna kuchnia | okolica Galerii Mokotów Do wynajęcia dwa oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia w pięknej kamienicy przy ulicy Obrzeżnej 14, w Warszawie. Lokalizacja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij