dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Górny Mokotów

527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

527 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 800 zł34 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Białej Floty 2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, zrealizowanym przez Dom Development. To nowoczesne osiedle cenione jest za.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł102,28 m² 14 666 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

0% prowizji od kupującego 0% pcc faktura vat Cena netto: 1 500 000 pln Cena brutto: 1 845 000 pln Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48 m² 17 291,67 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 6 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 143 000 zł82,50 m² 25 975,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[oferta nie jest skierowana do agencji ani pośredników - proszę nie dzwonić!] Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 82.5 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł86,40 m² 26 620,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, wykończone. Bez pcc Kameralne miejsce na dynamicznym Służewcu. Modern Mokotów to nowe miejsce na mapie Warszawy. Skąpane w zieleni, przemyślane w każdym szczególe.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74 m² 15 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bezpośrednio! Stary Mokotów - Różana Mieszkanie w 2-piętrowej kamienicy z lat 50-tych. Jeden z najlepszych adresów w Warszawie. Cisza w środku miasta, w otoczeniu starej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61 m² 16 311,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 61 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie przy ul. Puławska 158/164 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 531 728 zł86,32 m² 17 744,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Ogłoszenie O konkursie ofert Syndyk masy upadłości tkaczuk i Wspólnicy S.K.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie (krs: 0000833010, nip:   , działający.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł45 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

| off market Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45m2 i imponującej wysokości 3,17 m, zlokalizowanego w nadbudowie zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł191 m² 86,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | 191 m | Mokotów Służew | 5 pokoi | 3 łazienki | metro w bezpośrednim sąsiedztwie Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 191 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

97,77 zł/m²102,28 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca nie płaci prowizji! Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie apartamentowca z 2020 roku, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł36 m² 19 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie Wierzbno przy ul. Woronicza 40. Do stacji Metra Wierzbno jest zaledwie 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł79 m² 19 848,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament na Mokotowie na sprzedaż. Oferta Premium. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63,80 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| dostępne od 1 czerwca Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 700 zł157,80 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 157 m -butikowa elegancja w zielonym sercu Mokotowa Zamieszkaj z klasą, komfortem i prywatnością w jednej z najbardziej dopracowanych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90 m | 3 pokoje | Stary Mokotów | Garaż | Klimatyzacja | Loggia | Mile widziane zwierzęta | Na wynajem elegancki, słoneczny apartament 3 - pokojowy (90 m ) przy ul. Łowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Kameralny budynek z cegły, na Górnym Mokotowie przy stacji metra Wierzbno. Lokal o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, z dwoma balkonami. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

69,52 zł/m²187 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 187 m2 w wielofunkcyjnym budynku mieszkalno-usługowym, położonym na Mokotowie (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu Starego Mokotowa | Metro Racławicka tuż obok | 2 poziomy | Ponad 5 m wysokości Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

78,48 zł/m²191 m² 14 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia w Warszawie na Mokotowie, parter Z wejściem bezpośrednio Z ulicy. Lokal położony w rejonie Służewca, w otoczeniu biur i usług, odpowiedni pod.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w wygodnej lokalizacji tuż przy Marina Mokotów. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do lekkiego odświeżenia. Inwestycja idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 150 000 zł45,23 m² 25 425,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które oferują metraż. I są takie, które oferują widok i dają poczucie przestrzeni, powietrza i kontaktu z zielenią mimo że wciąż jesteś w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł75 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania trzypokojowy apartament w nowo oddanym kameralnym budynku przy ulicy Słonecznej 29 w otoczeniu przedwojennych willi Starego Mokotowa. Dobrze zaplanowany metraż na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36,30 m² 88,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie (służew), przy ul. Śniardwy 2. Mieści się ono w wysokim bloku z lat 70-tych. Drugie piętro. Mieszkanie przeznaczone najemcom bez zwierząt,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł39,26 m² 91,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bokserskiej 73a (mokotów/służewiec). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowym, eleganckim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia. Nieumeblowane mieszkanie blisko Mordoru, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy Alei Lotników 15 (mokotów, granica.