dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Bryły

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 zł52,68 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwustronne mieszkanie położone w zielonej części Mokotowa, idealne dla osób ceniących ciszę, światło i komfort codziennego życia. Wnętrza zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,70 m² 15 582 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

. Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południowy Zachód Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

830 000 zł54 m² 15 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Dwupokojowe 54 m z oddzielną kuchnią, świetna lokalizacja, metro Wilanowska, westfield Mokotów, parking przy budynku. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31 m² 18 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31 m, 3 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1974 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,74 m² 13 992,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polski Na sprzedaż | 3 pokoje | Mokotów | ul. Bryły 4 | 50,74 m | 699 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,74 m , położone na Mokotowie przy ul. Bryły 4. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,50 m² 16 447,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,23m2, o bardzo funkcjonalnym układzie położone na 8 piętrze bloku po termomodernizacji z 2 nowymi windami. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

848 200 zł43 m² 19 725,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze na sprzedaż: dwupokojowe słoneczne mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31 m² 17 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

589 000 zł27 m² 21 895,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Stefana Bryły 1 Metraż: 27m2 Piętro: 6/10 Rok budowy: 1976 rok Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z kw Cena: 589 000 zł Czynsz: 683zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 458,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

: funkcjonalny układ, dwustronna ekspozycja, balkon oraz znakomita lokalizacja (mokotów) : Mieszkanie idealne dla singla, pary albo małej rodziny. Stan do remontu i własnej adaptacji - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 776,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 na Mokotowie, idealne dla inwestora, singla lub pary "na start".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 982 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES The Estate Warsaw prezentuje! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

790 000 zł51 m² 15 581,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedaż bezpośrednia Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 10-piętrowego budynku mieszkalnego z 1974 r. z windą przy ul. Stefana Bryły 2 w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 900 zł27 m² 22 218,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga: ogłoszenie bezpośrednie. Agencje zapraszam tylko z klientem. Warszawa - Mokotów, ul. Stefana Bryły 1 Powierzchnia: 27m2 Mieszkanie nie jest narożne, znajduje się na 6 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję wszechstronną słoneczną kawalerkę 31m2 zlokalizowaną przy ul Stefan Bryły nieopodal galerii Westfield Mokotów. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 Mieszkanie w 2025 roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja. Mokotów.Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stefana Bryły w Warszawie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 6. piętrze w budynku 11 piętrowego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 458,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 1974 roku z windą, położone na ostatnim, dziesiątym piętrze, o łącznej powierzchni użytkowej 41,43 m . W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

749 900 zł53 m² 14 146,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Bryły 3 / Mokotów (10 min na piechotę do metra Wilanowska) 3 pokoje z otwartą kuchnią / 53,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

874 665 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie przy ulicy Stefana Bryły 3 na Mokotowie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i w stanie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

600 000 zł27 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 27 m - Metro Wilanowska Najważniejsze atuty: istnieje możliwość przearanżowania i doposażenia wnętrza wg Twojego pomysłu i potrzeb, mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

507 000 zł31 m² 16 386,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokojowe. Mieszkanie na Mokotowie między stacją metra Wilanowska a Galerią Mokotów, ul. Stefana Bryły 3. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 117,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m , zlokalizowane na 10. ostatnim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Stefana Bryły 10, w zielonej części Mokotowa (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ciche, jasne i przestronne mieszkanie 45 m kw. (2 pokoje), z pięknym widokiem, zlokalizowane przy ulicy Bryły na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 000 zł43 m² 14 028,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wysoko położone i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Mokotowie. Mieszkanie z dwustronną ekspozycją. Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie (31m2) w zielonej okolicy przy ul. Stefana Bryły na Mokotowie. Mieszkanie usytuowane jest w niedalekim sąsiedztwie Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 31m2, 2 pokoje, mokotów. Metro Wilanowska. Bardzo dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica, blisko do G. Mokotów, M. Wilanowska. Mieszkanie ma 2 pokoje - sypialnia i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

611 000 zł31 m² 19 876,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. W budynku 2 windy. Na klatce dodatkowe zamykane drzwi do trzech mieszkań. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

611 000 zł31 m² 19 876,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna kawalerka - 31 m Mokotów, ul. Bryły - dostępna od zaraz Oferuję do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31 m , położoną na 9. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bryły

Służew,Warszawa

2 450 zł27 m² 90,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulna, umeblowana kawalerka składająca się z pokoju, kuchni z przedpokojem oraz łazienki. W pokoju: 2 osobowa wersalka z pojemnikiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 725 zł41 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Stefana Bryły na warszawskim Mokotowie, o powierzchni 41,43 mkw. Nieruchomość mieści się na 3 (z 10) piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

611 000 zł31 m² 19 876,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

611 000 zł31 m² 19 876,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

769 000 zł53 m² 14 509,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwustronne układne mieszkanie 3-pokojowe 53 m2. ekspozycja Wsch-Zach widokowe bezpośrednio (agencje prosimy nie dzwonić) Ustawne mieszkanie na ul Bryły (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na dobrym, zielonym osiedlu przy ulicy Bryły na Mokotowie. Okolica bardzo cicha, dużo zieleni, piękny widok z okien na drzewa, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 458,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga: mieszkanie zarezerwowane do 28.05.25 r. W skrócie: mokotów, ksawerów ul. Stefana Bryły 4 Rok budynku 1974 r. 41,43 m 5 z 10 pięter Loggia Do mieszkania przynależy piwnica Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

645 000 zł44 m² 14 659,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mokotów - Ksawerów, ul. Bryły - tuż przy galerii Westfield Mokotów! przystanki autobusowe 100 m od budynku, przystanki tramwajowe 800 m od budynku | do stacji metra Wilanowska 800 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bryły na medal - mieszkanie z potencjałem na Stefana Bryły! Poszukiwacze przestrzeni, jasnych wnętrz i remontowych wyzwań - oto propozycja idealna dla Was! Trzypokojowe mieszkanie, które czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

739 000 zł54 m² 13 685 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 54m2. Do remontu 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Pokój główny z bezpośrednim wyjściem na balkon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij