dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Choszczówka

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

480 000 zł33 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Białołęka-Tarchomin, ul. Antalla > najlepsza lokalizacja na Tarchominie, 900 m od Galerii Północnej > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od klatki > do stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 173 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 2173m2 przy ul. Dwusiecznej, na warszawskiej Choszczówce. Szerokość działki 40m od ulicy, głębokość 51,5m. Na inwestycje, pod budowę dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 125 m , położony w spokojnej, zielonej części Białołęki - na osiedlu Choszczówka. Do centrum Warszawy 30 min autem, 5 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł897 m² 779,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka na Białołęce (choszczówka) - Gotowe Warunki pod Twój Wymarzony Dom! Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie cisza natury łączy się z wygodą miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł6 893 m² 232,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duży teren inwestycyjny 6800 m warszawa choszczówka Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6800 m , położona przy ul. Ślepej w warszawskiej Choszczówce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł450 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużym tarasem i ogrodem Warszawa, choszczówka 450 m całkowitej powierzchni 295 m użytkowej 1 170 m działki 8 pokoi Sauna Tarasy Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 253 880 zł2 322 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2300 m, położona w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu lasu i pięknej zieleni. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 049 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy bliźniak! bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł126 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 126 m Choszczówka Szukasz połączenia komfortu życia w mieście z bliskością przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 049 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 049 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borecka

Choszczówka,Warszawa

1 500 000 zł2 480 m² 604,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania urokliwa działka o powierzchni 2480 m2. Działka znajduje się na uboczu. Do ulicy Boreckiej prowadzi mała uliczka, dzięki temu miejsce jest wyjątkowo ciche i spokojne. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 590 000 zł133 m² 11 922,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Avenue Estate z przyjemnością zaprasza do odkrycia wyjątkowego domu, skąpanego w zieleni lasu, gdzie nowoczesny design splata się z harmonią natury a spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł126 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyganowska

Choszczówka,Warszawa

3 650 000 zł450 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

2 290 000 zł397 m² 5 774,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Choszczówka, doskonała lokalizacja, w otoczeniu dużo zieleni, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna o podobnym charakterze, działka 1131m2 w pełni zagospodarowana, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyganowska

Choszczówka,Warszawa

4 125 000 zł450 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 049 999 zł125 m² 8 399,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy bliżniak! bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje / poddasze/ | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 249 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piwoniowa

Brzeziny Nowe,Warszawa

1 290 000 zł1 678 m² 768,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka, możliwość zabudowy mieszkaniowej i nieuciążliwych usług, o powierzchni 1678 m2, położona na rogu ulic Piwoniowej i Kłosowej. Działka ma kształt regularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Budynek ogrodzony, posiada monitoring wizyjny, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dwusieczna

Choszczówka,Warszawa

2 173 000 zł2 173 m² 1 000 zł/m²

 

 

 

Choszczówka,Warszawa

613 000 zł48 m² 12 818,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, jasne 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, z podziemnym garażem na spokojnym, zielonym i nowoczesnym osiedlu w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe! Ostatnie! Taras dookoła! Narożne! Słoneczne! Obok las! Przestrzeń i cisza na co dzień! Mieszkanie mieści się w Jabłonnej: granica z Białołęką (choszczówka). |72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Wadowicka

Choszczówka,Warszawa

700 000 zł3 200 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę leśną położoną w dzielnicy Białołęka (choszczówka) przy ul. Wadowickiej Działka położona jest w atrakcyjnej cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyganowska

Choszczówka,Warszawa

4 810 000 zł450 m² 10 688,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny dom z dużym tarasem Warszawa, choszczówka Powierzchnia domu: 450 m (użytkowa 295 m)działka: 1 170 mrodzaj zabudowy: wolnostojącyliczba pokoi: 8 (w tym 3 sypialnie + pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 420 000 zł133 m² 10 647,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Jeden z czterech domów budowanych na osiedlu Łąkowa - Choszczówka o powierzchni użytkowej 133,36 m , zlokalizowanych w spokojnej, leśnej okolicy na zielonym osiedlu "choszcza".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Odkryj swój nowy dom | ekologiczny bliźniak 126 M Z dużym potencjałem | choszczówka kupuj bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | zwolnienie Z podatku pcc (2%) Marzysz o domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Eko-bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Choszczówka,Warszawa

633 000 zł48 m² 13 237,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020