dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! oferta godna polecenia. Pożądana lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł260 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Klimatyczny środkowy segment w prestiżowej części Wilanowa (zawady), z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody morysin i rzeczki.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 51 m - Warszawa, bemowo, ul. Budy Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w spokojnej, zielonej części Bemowa przy ul. Budy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł457 m² 7 658,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:356 m²

Dom funkcjonujący jako hostel oraz drugi budynek - dom mieszkalny, zlokalizowane w dobrej lokalizacji na granicy Żoliborza i Bielan, 8 minut od stacji Metra Marymont! W budynku o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 000 zł21 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Stara Ochota I Ciche I Wysokie - 2,75 I Kamienica 1935r. I lokalizacja: kamienica położona jest w jednej z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych dzielnic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł311,51 m² 15 405,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowo-usługowy o szerokich możliwościach aranżacyjnych, mieszczący się w zrewitalizowanej, modernistycznej kamienicy przy ul. Chocimskiej. Piękne, reprezentacyjne lobby.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Filip Malesa tel.   Podstawowe informacje: wyjątkowe, 5 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacji w bloku z cegły, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł43,20 m² 21 967,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Warszawy przy ul. Trębackiej 3 w Śródmieściu, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 232 m² 1 096 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rembertów-wygoda. Przeznaczenie wg. Projektu ogólnego planu zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa jednorodzinna, nie wyklucza zabudowy bliźniaczej bądź szeregowej, - intensywność zabudowy 0,6, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł53,82 m² 27 684,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prestiżowy Żoliborz Artystyczny z widokiem na patio i zieleń 3 pokoje - 53,80 m Taras z widokiem na Żoliborz Dodatkowy mini balkon w sypialni Mieszkanie dwustronne Wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,60 m² 13 782,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Wyki. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł34,64 m² 23 094,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stańczyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł90 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie mieści się na 3. piętrze czteropiętrowego budynku, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł22,80 m² 20 307,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Wolska Residence z recepcją i ochroną. Lokal 22,8 m2 mieści się na drugim piętrze i składa się z: * widnego.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 062 zł63,40 m² 32 461,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 63 m | 2 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł61,68 m² 38 910,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium z ogrodem | Art Deco Marymont Kaskada Wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy Marymont Kaskada. To.

Szczegóły ogłoszenia

863 568 zł59,97 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 014, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 457 zł40,13 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł36 m² 16 666,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane 1q26! System płatności 20/80! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł54,29 m² 23 761,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Hot oferta! dostępne W pepperhouse! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,29 m , położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

703 325 zł40,19 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Łopuszańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł77,16 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą na warszawskim Bemowie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł1 200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działka 1200 m białołęka Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w jednej z najspokojniejszych części Białołęki, położona bezpośrednio u zbiegu ulic Orneckiej.To.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 547 m² 439,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 1547 m , położona w Miedzeszynie. - cicha i zielona okolica - idealna na inwestycję lub rekreację. - doskonałe połączenie z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł80 m² 22 037,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Jeśli mówiąc "mieszkanie dla mojej rodziny" masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 651 zł43,88 m² 13 415,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz balansu między miejską wygodą a bliskością natury? Poznaj kameralną inwestycję, która udowadnia, że nowoczesna architektura i dostęp do terenów zielonych mogą iść w parze.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł54 m² 16 537,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Saska kępa | 3 pokoje | po remoncie | balkon | winda | zieleń Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w sercu Saskiej Kępy idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Funkcjonalne mieszkanie, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

861 506 zł37,10 m² 23 221,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,10 m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł35,40 m² 30 790,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedaży wyjątkowe studio wielkości 35,40 m2 w bloku przy ulicy Mokotowskiej - prestiżowa lokalizacja, w okolicy restauracje, butiki, ambasady. Mieszkanie po generalnym remoncie dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64,27 m² 17 737,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bemowo to nowoczesna i świetnie zaplanowana część Warszawy, która z roku na rok zyskuje na popularności. Dzielnica wyróżnia się kameralną zabudową, dużą ilością zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

870 975 zł38,71 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 minuty do Metra Służew | 8. piętro z widokiem | Odbiór Q2 2026 | Wałbrzyska 21 | Dolinka Służewiecka | Park | Bezpieczna okolica | Szukasz nowej przestrzeni, która łączy szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł210 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość komercyjna przy ul. Trakt Brzeski - idealna na biuro, usługi lub działalność handlową Na sprzedaż oferuję funkcjonalny i wszechstronny bliźniak położony bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 170 zł59,61 m² 14 950,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

8 466 850 zł9 961 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobrze skomunikowany grunt inwestycyjny pod inwestycję deweloperską. Uchwalony mpzp pozwala na zabudowę jednorodzinną, bez przeciwwskazań do zabudowy bliźniaczej, co wskazuje inwestorom na.

Szczegóły ogłoszenia

4 106 000 zł4 323 m² 949,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 4323 m , położony w zielonej części Warszawy - Wawer (borków), w rejonie ul. Skalnicowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł77 m² 12 662,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48,02 m² 13 723,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Ursusie przy ul. Zagłoby. Mieszkanie o powierzchni: 48,02 m2 składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł39,71 m² 20 649,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 0% prowizji od kupującego *** Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście komunikację.