dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

950 000 zł63 m² 15 079,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie przez 12 lat przeznaczone było pod działalność gospodarczą. - przedszkole. Przystosowanie go do celów mieszkalnych wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 416 zł57,88 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41 m² 12 804,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Cena do negocjacji , dostępne od zaraz , zapraszam. Ustawne dwa pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem i przynależną piwnicą. Ekspozycja zachodnia. Do gruntownego odświeżenia lub remontu.

Szczegóły ogłoszenia

2 979 000 zł298,15 m² 9 991,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Komfortowy dom W zielonej części wawra Salon 5,7m wysokości | Kominek | Ogród | Osiedle zamknięte z monitoringiem | Gotowy do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: poziom -1: * Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz wygodnego mieszkania, bo pracujesz z domu i potrzebujesz kąta do pracy? A może jesteś inwestorem i poszukujesz nieruchomości, które na siebie zarobią? Dobrze trafiłeś. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł34,19 m² 32 026,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Alpha Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych inwestycji mieszkaniowych w stolicy - 19 dzielnicy. Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,49 m² 16 053,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,49 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Co oferujemy do zakupu? Solidnie zbudowany stojący na perspektywicznej działce dom z garażem w obrębie bryły budynku wraz dwoma budynkami gospodarczymi na Białołęce. Opis działki Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 496 zł26,64 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mokotów I 4 pokoje I Cisza I Zieleń opis nieruchomości: dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane w niskim budynku, w środku spokojnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe, ciche, przytulne i ustawne mieszkanie o pow. 50 m2 w niedalekim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna oraz Parku Polińskiego, na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cicha, zlokalizowana wśród zieleni działka w Wawrze , niedaleko stacji kolejowej "falenica". Działka w kształcie czworokąta o bokach 21 i 22,5 m oraz długości 46 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł41 m² 11 439,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokoje z oddzielną widną kuchnią o pow. 40,80 m2, przynależy balkon oraz piwnica. Orientacja zachodnia. W pokojach na podłodze pcv, okna plastikowe , do gruntownego odświeżenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł135 m² 13 592 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż w spokojnej i zielonej okolicy na Targówku Nieruchomość znajduje się w kameralnym otoczeniu, idealnym dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 699 zł38,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (bez mebli) na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. Całkowita powierzchnia 35 do tego piwnica 1,5. Blok jest bardzo dobrze utrzymany, nowe windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł43,91 m² 23 912,55 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wyjątkowe 2 pokoje przy ul. Jasnej serce warszawy Z parkingiem Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Jasnej. Idealne dla osób ceniących prestiż Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola Mieszkanie na parterze - urządzone w wysokim standardzie na nowopowstałym osiedlu. Lokalizacja - Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie z dużym tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

946 410 zł42,91 m² 22 055,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Naprzeciw galerii handlowej Westfield Mokotów gotowe mieszkanie zapraszam do oglądania od zaraz! Zakup bez prowizji i podatku pcc Bezpośrednio od dewelopera Możliwość kredytowania oraz wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł2 645 m² 865,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Ta bardzo atrakcyjna działka na warszawskim Wawrze to idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł35,50 m² 33 661,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zachęcam do obejrzenia filmu (link poniżej), a także do przeczytania opisu i oczywiście zapraszamy na prezentację. Mówiąc po krótce mam.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł64,60 m² 11 145,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność przedstawić Państwu ciche i komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60m2, zlokalizowane przy ulicy Gościniec w Wesołej, spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82 m² 14 512,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 82 m2, położone na 6 piętrze, zlokalizowane przy ul. Ryżowej (ursus Skorosze). Mieszkanie: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł127 m² 9 921,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w Warszawie, kabaty, ul. Mielczarskiego. Cena nieruchomości wynosi 1 260 000 pln, co przekłada się na 9 921 pln za metr kwadratowy. Lokal o powierzchni 127.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł40,75 m² 21 472,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokoje | Mokotów | balkon | garaż | blisko Galerii Mokotów Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie, 40,75 m , na 2. piętrze nowoczesnego budynku na Mokotowie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł28,78 m² 22 758,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł61 m² 16 721,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Podstawowe zalety: mieszkanie rozkładowe, wysokie (2,95 m), dwustronne, budynek z cegły, piwnica, w pobliżu Łazienek Królewskich. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność. Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,50 m² 19 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pachnącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł87 m² 21 839,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej. Układ mieszkania : - 4 sypialnie - osobna kuchnia - łazienka - wc osobne - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł66,10 m² 19 364,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wolumen budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł46 m² 28 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament premium 46 m w inwestycji Towarowa Square, metro Rondo Daszyńskiego. Apartament premium w sercu Warszawy Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji Towarowa Square.