dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

625 000 zł43,35 m² 14 417,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

For en version please scroll down, zapraszam do telefonicznego umawiania spotkań, również w dniu otwartym, kupujący nie płacą prowizji! 2-pokojowe mieszkanie 43 m2, na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł87 m² 16 080,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy na Pradze Północ, przy ul. Białostockiej, tuż obok prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego. Szukasz mieszkania w samym centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania ciekawe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 301 m² 1 844,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - 1301 mkw w bardzo dobrze rozbudowanej części Białołęki - Nowodwory. Parametry działki: powierzchnia: 1301 mkw Kształt: trapez Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł768 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Media, wjazd z drogi asfaltowej. Na działce nie ma budynków. 1 linia zabudowy od ulicy asfaltowej. W okolicy trakcja kolejowa. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł81 m² 19 506,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowy apartament na Mokotowie | 81 m2 | ostatnie piętro : Dla kogo? - Dla rodziny z dziećmi, pary prowadzącej aktywny tryb życia lub inwestora. - dla tych, którzy cenią wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł106 m² 35 849,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nietuzinkowy apartament na Mokotowie blisko Parku Morskie oko.Położenie apartamentu w pięknej zabytkowej kamienicy z 1932 wg projektu Józefa Krupy,to jedna z największych zalet.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł60,70 m² 13 756,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 905 m² 1 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1905M2/ międzylesie wschodnia strona torów/ zlokalizowana w najładniejszej części Międzylesia, w rejonie ul. Czeladniczej, otoczona otuliną Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 156 750 zł46,27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy do sprzedaży klimatyzowany, dwupokojowy apartament o pow. 52m2 położone przy ul. Świętokrzyskiej 30 w samym centrum Warszawy z imponującym widokiem na Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł230 m² 19 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2008

Warszawa Stare Włochy, ul. Tomnicka. Apartament o powierzchni 230 m2, który zachwyca nie tylko swoją powierzchnią, ale również niepowtarzalnym klimatem i historią. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 975 zł48,20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na parterze nowego budynku. Lokal wyróżnia się prywatnym ogródkiem, który stanowi naturalne przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 157 600 zł52,04 m² 22 244 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33,40 m² 19 461,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w budynku wybudowanym w tradycyjnej technologii z cegły, położonego w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

982 000 zł51,66 m² 19 008,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedaż nieruchomości w kamienicy w Sercu Warszawy Lokalizacja przy Ogrodowej 1a to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie warszawskiej Woli, tuż na granicy ze Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł125 m² 14 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż połowa willi z 1936 roku, do generalnego remontu ( cały parter 125 m ) na Starym Aninie wraz 1000 metrowym ogrodem - rarytas! mieszkanie składa się Z: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa Białołęka Zacisze, ul. Łodygowa - 60m2 | 3 pokoje + loggia 12m2 do wejścia nowe budownictwo - Metro Zacisze We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 099 zł46,10 m² 19 503,23 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję loftowe, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł38,07 m² 22 983,98 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

38 mkw z tarasem 8 mkw I garażem - m ieszkanie w stanie deweloperskim. Pokój dzienny 17,56 mkw, osobno widna kuchnia 10,11 mkw, łazienka 4,43 mkw, garderoba 2,32 mkw, przedpokój 3,65.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł27,71 m² 21 111,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka 27,45 m2 | balkon | Gocławek | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż prezentuję funkcjonalną i bardzo dobrze doświetloną kawalerka o powierzchni 27,45 m2, położoną na Gocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja - bezpośrednio obok biurowca Atlas Tower, niemal przy samym Placu Zawiszy. Dwa osobne i słoneczne pokoje. Okna z ekspozycją zachodnią wychodzą na zielone, wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie idealne zarówno dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji, jak i inwestorów. 32 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, niskim budynku z lat 50, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. Krakowska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł37 m² 34 324,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy i cichy apartament w Browarach Warszawskich jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji w stolicy. Jasne wnętrze zostało wykończone z ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 570 zł70,32 m² 11 469,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | ogródek | 2 miejsca w garażu | balkon Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70,32 m z prywatnym ogródkiem, dużym - 10 m2 balkonem oraz 2 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł527,70 m² 8 148,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-handlowy. Atrakcyjna lokalizacja do prowadzenia działalności: - stacja Metra Zacisze około 700 m od budynku, - autobusy kilka minut od budynku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m , położone przy ul. Grójeckiej w Warszawie (rakowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł45,60 m² 18 574,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa, ekskluzywna oferta na rynku pierwotnym, bez pcc! Prezentujemy nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na warszawskich zielonych Bielanach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74 m² 16 202,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo dobrze wyeksponowany lokal usługowy w Pruszkowie, o powierzchni 74 metrów kwadratowych. Jest on położony w dogodnej lokalizacji, tuż obok stacji kolejowej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Milenijna budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł200 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 196,72 m2 wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł78 m² 14 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 1986 roku przy Placu Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł2 768 m² 613,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 2768 m2 w warszawskiej dzielnicy Wawer Miedzeszyn. Wymiary 61,5 X 45m. Działka położona jest przy cichej, mało uczęszczanej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 227 m² 774,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1227 m2 w Warszawie Ursynów, jeziorki Północne (na granicy z Dawidami Bankowymi). Działka przy prywatnej utwardzonej drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł592 m² 7 601,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest 100% udziałów w spółce, będącej właścicielem marki, wyposażenia oraz praw do najmu / nieruchomości, w której prowadzona jest działalność. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł114 m² 20 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

To miejsce ma w sobie coś, czego nie da się podrobić przedwojenny charakter, światło, przestrzeń i historię zapisaną w detalach. Kamienica przy ulicy Rozbrat 20 to adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44,76 m² 18 543,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44.76 m2. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Osiedlu Amsterdam.