dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem 55,96 M2, w odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie, do wprowadzenia Zadbany, po remoncie budynek z 1975r Rama H - prężnie działająca Wspólnota Ekspozycja wschód-południe Loggia 8 m Piwnica 9.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł56,05 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe 3 pokoje z balkonem 18 M2 bez pcc Zewnętrze biuro sprzedaży dewelopera oferuje 3-pokojowe mieszkanie z bardzo logicznym układem o pow. 56,05 m2, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł90 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

#działkadeweloperskawłochy #działkapoddwalokale Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedania jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, usytuowany na klimatycznej działce 545 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 000 €3 259,15 m² 1 534,14 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 076 m²

Budynek biurowo-usługowy z nowoczesną architekturą. Oryginalny w bryle, kameralny, dobrze przeszklony budynek, zaprojektowany przez Baza Architekci. Budynek dysponuje: 3 044,66 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł63,50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - ul. Wilcza 13, śródmieście Południowe, warszawa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, funkcjonalny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł140 m² 15 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 139,70 m , zajmujące całe piętro kameralnego budynku przy ul. Witwickiego 6 na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,50 m² 18 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka przy Al. Jana Pawła II. Doskonała propozycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy, a także do zamieszkania dla singla lub pary. Mieszkanie składa się z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 900 zł70 m² 15 998,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 70 m , położone na I piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2000 roku, na prestiżowej Sadybie (mokotów),.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł36,06 m² 39 656,13 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers | Studio 36 m | 28 piętro | Premium udogodnienia poczuj energię miasta - Z własnego azylu W chmurach Wyobraź sobie, że budzisz się wysoko ponad miastem. Za oknem panorama.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł172,77 m² 20 258,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkowy apartament z widokiem na Jezioro Kamionkowskie w Parku Skaryszewskim. Ogródek 50 m2 wychodzi na południe sypialnia główna i balkon przy sypialni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł64,37 m² 15 519,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,37 m , położone w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy przy ul. Kowalczyka 7. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł96 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy z ekspozycją południowo-zachodnią w cichym i spokojnym zakątku biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc |.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46 m² 20 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mamy do zaoferowania urządzone przez architekta ustawne i nowocześnie wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny bądź studenta( 1500 m do sggw). Nowoczesne urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 933 zł69,70 m² 18 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł125 m² 8 952 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Wybierając mieszkanie na Bródnie, warto zwrócić uwagę na adres, który łączy spokojny, kameralny charakter okolicy z łatwym dostępem do centrum Miasta. Ul. Toruńska 60 to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,13 m² 14 406,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,13m2 położone na Warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na I piętrze IV-piętrowego bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Projekt kameralnego osiedla 18 przestronnych lokali w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej części Warszawy Wawer Falenica, w pobliżu stacji pkp Falenica. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł43,30 m² 16 974,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone przy Alejach Jerozolimskich 145 - w doskonale skomunikowanej części Warszawy, zapewniającej szybki dostęp do centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł53,22 m² 10 992,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 53,22 m . W opisywanym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,70 m² 21 758,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł47,06 m² 15 405,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze budynku z 1998 roku z windą. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, pokoje są oddzielne, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję 3 pokojowy jasny apartament o powierzchni 58,56 m2 z ogródkiem znajdujący się na parterze w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Wilanów, osiedle Królewski Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,80 m² 14 192,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ul. Garwolińska 9, praga-Południe. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Garwolińskiej 9, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49,29 m² 15 601,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka - ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - osiedle z 2017 r., zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44,10 m² 13 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wittiga budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1983 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł55,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m z przestronnym balkonem. Mieszkanie Dwustronne (płd-zach.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 729 m² 491,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, w naszej ofercie pojawiła się działka położona w Wesołej w bliskiej odległości od nowobudowanej trasy nr 17 ( około 20m w lini prostej). Budowane są obecnie ekrany.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,50 m² 17 873,68 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2022 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 542 000 zł1 640 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową. Idealna lokalizacja dla Twojej firmy! W pobliżu południowej obwodnicy Warszawy ze świetnym dojazdem do centrum. Działka inwestycyjna usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 203 zł76,56 m² 12 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł38 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Bródnie. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w bardzo ładnej i zielonej lokalizacji na Bródnie. Usytuowane jest w pobliżu stacji metra, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł79,47 m² 13 841,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Minerska (wawer). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie o łącznej powierzchni 79,47 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł200 m² 17 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Ciekawa oferta w świetnej lokalizacji. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na ładnej działce o powierzchni 327 m2. Budynek jest 3-kondygnacyjny + piwnica - zagospodarowaną na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 741 zł117,92 m² 14 337,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragniemy przedstawić państwu wyjątkowy apartament na Warszawskim Bemowie.Nieruchomość o pow.117,92m2.znajduje się w nowoczesnym budynku na parterze 3-piętrowego apartamentowca i czeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł68,50 m² 18 817,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Komfortowe i przestronne mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł133,95 m² 14 923,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,74 m2 znajdującą się na warszawskiej Starej Ochocie! Oferowane mieszkanie to istna perełka na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł336 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż niewielki dwulokalowy dom wolnostojący zlokalizowany na Bliskiej Ochocie. Opis 1-go lokalu 105,5 m2: podpiwniczenie - pod częścią parteru ok. 22 m2 (suche, czyste, z umywalką).

Szczegóły ogłoszenia

4 325 000 zł142,50 m² 30 350,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedania lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro o powierzchni 142,5 m2 z dużym tarasem 40 m2, usytuowany na 22 piętrze z fantastycznym widokiem na panoramę Warszawy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij