Lokal handlowy
Nowogrodzka, Centrum, Warszawa, mazowieckie
- 1 750 000 zł
- 53 m²
- 33 018,87 zł/m²
Agnieszka Abada
Skontaktuj się
Lokal handlowy
Nowogrodzka, Centrum, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Lokal handlowy
Zaktualizowane: 11 maja 2026
1 750 000 zł 53 m² 33 018,87 zł/m²
handlowo-usługowe
3
parking strzeżony w pobliżu
z ulicy
kamienica
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
3Parking:
parking strzeżony w pobliżuRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
kamienicaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 1 750 000 zł (33 018,87 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 53 m², 3 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- wejście z ulicy, witryna
- instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0, dwupoziomowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1920
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 8 m²
- Czynsz: 600 zł
- Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 1 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 1 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 1 %
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu
- Źródło: biuro nieruchomości: ABADA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 565/9094/OLS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Nowogrodzka 19, Centrum, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, łąka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Doskonały, niewielki wykończony, klimatyzowany lokal w prestiżowej lokalizacji obok banku i licznych restauracji, w samym centrum ulica Nowogrodzka - blisko dawnego hotelu Forum (obecnie Novotel) i ulicy Marszałkowskiej, spacerem do stacji metra Centrum. Lokal posiada 2 witryny (duże podwójne okna) i pomiędzy nimi przeszklone wejście od ulicy z roletą oraz drugie wejście z pięknie wyremontowanej klatki schodowej z białymi, marmurowymi schodami. (...)