dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

489 000 zł26,26 m² 18 621,48 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

| dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle Niska ]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X kondygnacyjnym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł65 m² 14 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 64,8 m , 3-pokojowe mieszkanie z loggią 10 m + miejsce parkingowe w kwocie 35 000,00 zł Pierwsze piętro, nowoczesny budynek na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59,58 m² 12 252,43 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58 m2, z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26,98 m² 22 238,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 111.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł108 m² 12 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

A teraz gratka dla wszystkich którzy marzą o domu w zielonej części Falenicy. To właśnie tu na sprzedaż mamy trzy piękne, nowoczesne segmenty. Do wyboru są dwa narożne i jeden.

Szczegóły ogłoszenia

5 560 000 zł4 282 m² 1 298,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta | 4282 m | w pobliżu Lasu Kabackiego | brak mpzp | Dezyzja o Warunkach Zabudowy - zabudowa szeregowa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 269 900 zł77 m² 29 479,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Kluczowe cechy: mieszkanie klimatyczne, słoneczne, wysokie (3,05 m), zaprojektowane przez architekta, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, winda, modernistyczna kamienica z 1936 roku wg zasad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera Dlaczego to doskonała decyzja finansowa? Wybierając tę inwestycję, zyskujesz od samego początku: 0% prowizji kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie: 3 pokoje, balkon na południe, łazienka w sypialni. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 274 m² 1 962,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 269 m²

Budynek biurowo-mieszkalny w Warszawie - dzielnica Wawer, w pobliżu Szybkiej Kolei Miejskiej. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 269 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie, ul. Warszawska 48,5 m Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,50 m , położone w Ursusie przy ul. Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 524 zł55,43 m² 14 857,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 95- 823 524 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł81 m² 16 543,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dzieci Warszawy w dzielnicy Ursus - Skorosze. Lokal w bardzo dobrym stanie, w budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 700 zł147,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalny lokal położony w sercu prestiżowej dzielnicy Powiśle w Warszawa - miejscu, które łączy miejski styl życia z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł17,95 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5(poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,95 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł363,19 m² 10 325,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Prezentujemy wolnostojący dom na warszawskim Zaciszu (targówek), który łączy solidność tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą technologią energetyczną. To propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł37,54 m² 18 087,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 37,54 m2 zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

544 900 zł37,20 m² 14 647,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1 sierpnia super lokalizacja I cena! Przytulne 37,2m mieszkanie na Rakowcu, w jednym z niskich budynków między Żwirki i Wigury a Al. Krakowska. Mieszkanie z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,10 m² 22 371,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Opis mieszkania na sprzedaż - Warszawa, ochota, ul. Wiślicka Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł83,09 m² 21 663 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowy apartament W woronicza qbik - komfortowa przestrzeń W eleganckim stylu Loft | Panoramiczne widoki | Dwupoziomowy | Kameralność | Minimalizm premium | Loggia | Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 500 zł45,59 m² 12 447,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł309,78 m² 9 681,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom | Bielany | Las Bielański | garaż na 2 samochody | 310 mkw .: Dom w zabudowie szeregowej ul. Klaudyny, warszawa Bielany :. Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,20 m² 12 010,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł124 m² 13 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 124 m2 (+ poddasze) z działką ok. 200 m2 na spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2002 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Bronowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,10 m² 12 866,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m , położone na I piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 1990 roku, przy ul. Idzikowskiego - Czerniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł57,47 m² 29 545,85 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł49 m² 16 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe 49m2 składające się z salonu z balkonem, oddzielnej widnej kuchnią i balkonem z widokiem na ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł3 903 m² 1 383,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna dla Dewelopera. Położona w dzielnicy Białołęka, w rejonie ul. Cieślewskich; rejon objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł120 m² 12 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż urocza szeregówka w stylu angielskim na warszawskiem Zaciszu z niewielkim ogródkiem. Segment składa się Z : parter ( 40 m): przedsionek salon z wyjściem na ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 148 zł73,11 m² 17 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek), ul. Jordanowska 18 Metraż: 73,11 m + balkony 9 m Piętro: 2/3 Rok budowy: 2025 Standard wykończenia: stan deweloperski Stan.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-sierpnia. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 880 000 zł143,53 m² 27 032,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 143,53 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 351 zł64,04 m² 17 760,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł402 m² 12 437,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Elegancki bliźniak w sercu Starego Wilanowa. 402 m2 dopracowanej przestrzeni, stworzonej dla osób, które oczekują prywatności, komfortu i jakości bez kompromisów. : dla kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie powierzchni 44,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł59 m² 21 525,42 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z balkonem w inwestycji Pozytywny Mokotów [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł32,60 m² 22 055,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka z aneksem sypialnianym, położona na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Żoliborz Artystyczny jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 481 190 zł50,90 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się z: holu o powierzchni - 8,15.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,28 m² 32 639,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.28 m2 I Blisko centrum I Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż o 2%.*.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł46 m² 23 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, dwustronne, wysokie, klimatyczne, kamienica z 1937 r., w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Starym Mokotowie, przy spokojnej uliczce, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 907 m² 1 153,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna leśna działka do sprzedaży, położona w chichym miejscu, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Działka z uchwalonym mpzp, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.