dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skierniewicka 34 A. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup apartamentu realizowany jest bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w kameralnej inwestycji o ciekawej formie architektonicznej. Ogromnym atutem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,40 m² 12 896,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ursusie Niedźwiadek położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80ych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

878 000 zł1 352 m² 649,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 142 obręb 4-16-12 w cichym i spokojnym miejscu na Zielonej Białołęce w rejonie ulicy Ostródzkiej i Zdziarskiej. Prostokątna działka w cichym miejscu, 4km od Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł71 m² 19 507,04 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnej inwestycji Living Point Mokotów (2018). To propozycja dla osób, które cenią sobie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł52,68 m² 37 775,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Restaura Górskiego to wyjątkowa, nowoczesna inwestycja, w której wysoka jakość wykończenia spotyka się ze szlachetną architekturą inspirowaną secesyjnymi kamienicami. To adres dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,03 m² 17 354,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż piękne, ustawne i umeblowane dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, znajdujące się przy ul. Saskiej - w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,60 m² 19 743,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej, z aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m , położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

653 800 zł41,12 m² 15 899,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do odstąpienia w formie cesji mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią o łącznej powierzchni 41,12 m2 w powstającej inwestycji Rytm Mokotowa dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł2 657 m² 828 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

2657 m | Wawer Radość | wszystkie media | narożna | pod bliźniak / inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2657 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł340 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom w stanie deweloperskim ciekawie położony: przy ulicy asfaltowej, ale niezbyt uczęszczanej, w pobliżu sklepy, komunikacja miejska, park Kultury i Rozrywki, ścieżki rowerowe. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł46 m² 15 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku. Nieruchomość po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka z balkonem - Warszawa Ochota, 24 m Lokalizacja: warszawa, ochota, powierzchnia: 24 m Piętro: 10/10 Rok budowy: 1969 Rodzaj własności: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł54,53 m² 24 940,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,53 m2, 3-pokojowe, w nowej części Marina Mokotów, przy ul. Białej Floty. Możliwość zakupu dodatkowo miejsca postojowego w garażu podziemnym:.

Szczegóły ogłoszenia

647 500 zł27 m² 23 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prawdziwa perełka - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta | Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty | Piwnica w cenie mieszkania Na rynku są mieszkania gotowe - i są też.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41,30 m² 10 895,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia gotowy lokal usługowy w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 639 000 zł79 m² 20 746,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym rozkładem 3-pokojowego mieszkania w inwestycji Royal Residence od robyg, w najnowszym etapie 6! Stan prawny: cesja umowy deweloperskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 146 zł25,99 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł73,20 m² 20 450,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż przestronne, pełne klimatu mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic warszawskiego Powiśla - przy Alei 3 Maja 2.To miejsce z niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł76,80 m² 18 489,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

- - - - : przestronne mieszkanie w centrum Warszawy z dodatkową kawalerką ogromny potencjał inwestycyjny : Komfortowe, rozkładowe mieszkanie (63,5 m2) położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:660 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem, w ciszy i zieleni, a jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy? Na sprzedaż wolnostojący dom przy ul. Cienistej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,97 m² 11 976,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97m2, położone na 2 piętrze niskiego, zadbanego budynku przy ul. Pogodnej. Nieruchomość posiada 2 balkony. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje - 40 m - ogród ok.130 m - Międzylesie Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ulicy Modrzykowej 7 (Międzylesie, Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł43 m² 23 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 43 m2 po generalnym remoncie w atrakcyjnej części warszawskiej Starej Pragi Północ. Do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,32 m² 12 952,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą Bemowa. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,32 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 316 500 zł3 430 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna lokalizacja! - Kameralna okolica, działka Z dostępem do jeziora w Powsinie. Działka rolna o powierzchni 3400m2 z warunkami zabudowy! Możliwość wybudowania dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł45,80 m² 17 882,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Karabeli budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45,8m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł54,63 m² 13 911,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł12 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Nieruchomość na Białołęce. Powierzchnia Gruntu: 12 000 mkw = 1,2 ha Doskonała Lokalizacja na Białołęce: bliskość Głównych Dróg Krajowych oraz łatwy dostęp do lotnisk i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł67,90 m² 11 634,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam zaszczyt zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z poddaszem lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Ursynowa: dojazd do ścisłego centrum samochodem zajmuje 20-30.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł205 m² 6 780,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Przestronny dom z 1995 roku, położony przy ul. Brzoskwiniowej w zielonej i spokojnej części dzielnicy Warszawa Wesoła 05-077. Budynek został wykonany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 260 zł52,51 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 711 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji. Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się czwartym piętrze kamienicy z lat trzydziestych XX w. przy ulicy Filtrowej. Lokal ma pow. 37,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,20 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, w którym po przekroczeniu progu od razu czujesz: "-Tak, to tutaj!"? Gdzie kawa na balkonie smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na panoramę Warszawy? Willow Estate ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 015 000 zł285 m² 7 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom z dużym potencjałem dom wolnostojący Z lokalem usługowym Dom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42,86 m² 15 165,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Górnym Mokotowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł43,25 m² 18 705,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 43,25 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,10 m² 16 145,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Wola ul. Redutowa - 37,1m | metro księcia janusza / 2 pokoje + widna kuchnia / piwnica we speak english! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego 37 - metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł78,15 m² 22 904,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Naprzeciw prestiżowych inwestycji M7 i Apartamentów Gutenberga, przy ul. Miedzianej, znajduje się eleganckie, przestronne mieszkanie zaprojektowane przez renomowanych architektów. To przestrzeń,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij