dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

1 125 000 zł77 m² 14 610,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrowym z 2014 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł1 709 m² 3 978,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do kupienia działka w dzielnicy wola/żoliborz rejon Powązek Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Uchwała nr I/27/2018 rady miasta stołecznego warszawy z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł110 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zrewitalizowana Kamienica Artystyczny Klimat Trzy poziomy Mieszkanie w sercu Starego Miasta Duża ilość miejsc parkingowych przy budynku Cena ofertowa: 2 150 000 zł Zachęcam do przejścia przez.

Szczegóły ogłoszenia

499 500 zł32 m² 15 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Pakiet 3 apartamentów Wa-wa zwrot vat ok 270k oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych warszawa włochy Łączna cena pakietu: 1 499 000 zł Jednorazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł68 m² 15 426,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* to mieszkanie kupisz bez prowizji * W pełni wyposażone, ciche - dwupoziomowe mieszkanie w otulinie Fortu Chrzanów o łącznej powierzchni 68 m , położone na 3 i 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł21,80 m² 16 926,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Super lokalizacja! Idealna propozycja pod inwestycję!. Kawalerka pod inwestycje na Ochocie blisko komunikacji. Tramwaj naprzeciwko ulicy. Nieruchomość położona jest przy ul. Grójeckiej w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,30 m² 12 651,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni i komfortu. Takie właśnie jest to 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z cegły - z wysokimi sufitami (2,75 m),.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,30 m² 16 193,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m kw., położone na 8. piętrze w zadbanym, monitorowanym budynku z nowymi windami, na warszawskim Mokotowie (stegny). To.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł95,03 m² 41 986,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Please scroll down for English Ekstrawagancki i nieprzeciętny - to słowa, które przychodzą na myśl, gdy widzi się ten niezwykły apartament położony w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł144,84 m² 12 358,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zamieszkaj w segmencie na terenie kameralnego osiedla, obejmującego łącznie 40 domów z ogrodami w rozproszonej zabudowie szeregowej. Nasza inwestycja w dzielnicy Wawer ( Międzylesie).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 695 000 zł105 m² 16 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dom wolnostojący w dzielnicy Wawer. Nieruchomość Dom o powierzchni użytkowej 105m2 (pow. całkowita 162m2) składa się z: parter - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 700 zł70,50 m² 16 704,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Alternatywy. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł45,44 m² 15 779,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone - Ogródek 29 m2, taras 11 m2 Tu znajdziesz spokój po pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł63,30 m² 20 142,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł851 m² 6 933 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blisko skm, 10 miejsc parkingowych, możliwość rozbudowy, budynek usługowo mieszkaniowy. Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekraacyjną rod Paluch Miejski przy ul. Ogrodników 2, idealne miejsce na wypoczynek i relaks! Marzysz o własnym kawałku zieleni ? Ta działka to świetna okazja! zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł42,21 m² 28 903,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są inwestycje, które oferują mieszkania. I są takie, które budują styl życia. Jaśminowy Mokotów przy ul. Przebiśniegów 8 to jedna z najbardziej dopracowanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59 m² 18 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł138 m² 8 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom o powierzchni 138 m w zielonej części Warszawy (wawer). Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 80 m.kw. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. Trzy kondygnacje, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68,44 m² 18 994,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł48 m² 18 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie. Kamienica z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł23 m² 17 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Warszawa, ochota - Stara Ochota, ul. Grójecka (obok skrzyżowania z ul. Wawelską) > autobus i tramwaj przed budynkiem > 5 min pieszo do parku Marii Skłodowskiej - Curie > w okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42,50 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł62,50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Developera. 62 m2 Południowy- zachód z ogródkiem 80 m2 - Narożne. Można dokupić miejsce w hali - 45.000 oraz komórkę w hali. Klucze I kw 2027 - elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53,20 m² 11 842,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Bardzo słoneczne | Dwustronne | Ładny widok z okien Lokal usytuowany jest na 8 piętrze, ma bardzo wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń: - salon 16,6 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł54 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku przy ul. Piotra Wysockiego na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł41 m² 17 024 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na Górny Mokotów -. Super lokalizacja - z jednej strony tramwaje i autobusy 7 minut spacerem z drugiej Metro Racławicka - 7 minut spacerem :) = nowa cena! = Ciekawa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł450 m² 15 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:910 m²

Luksusowy dom wolnostojący na sprzedaż w Powsinie, ul. Zapłocie Jeśli marzysz o przestronnym domu w prestiżowej lokalizacji, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do sprzedania przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł235 m² 8 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie komfort, przestrzeń i spokój, a jednocześnie pozwoli wygodnie dojechać do centrum Warszawy? Ta nieruchomość przy ul. Nurmiego 19 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł400 m² 11 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Możliwość skorzystania z doradztwa architekta, który pomoże uwolnić potencjał działki. Sadyba. Działka obecnie zabudowana domem do remontu/rozbudowy/wyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,20 m² 13 270,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Mokotowie - Stegny. Lokal znajduje się na ulicy Akermańskiej 1 w zadbanym budynku z 1973 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Michała Okurzałego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1953 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 151 400 zł107,57 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni 107,57 m2 na sprzedaż przy ul. Mińskiej 23. Nieruchomość Lokal usługowy o powierzchni 107,57 m2 położony na parterze inwestycji sava Mińska 25 na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,70 m² 14 618,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie ul. Janowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł1 892,03 m² 8 985,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:58

 

Rok budowy:2002

| na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł66 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż | Mokotów | Chocimska | 3 pokoje Przedmiotem sprzedaży jest jasne, trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie tuż przy przy Placu Unii Lubelskiej, o powierzchni 66m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości w skrócie! | 41,22 mkw pow. całkowitej | 22,40 mkw pow. użytkowej | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | schowek | dużo zieleni | 4 minuty do Metra Zacisze |.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33 m² 21 515,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe mieszkanie 33 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2008 roku na Ursynowie przy ulicy Alternatywy. Osiedle z monitoringiem i ochroną 24h/7. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł59 m² 13 559,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Klasyczny Ursynów przy metrze - 3 pokoje z duszą i potencjałem Szukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46 m² 16 934,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej Baśni budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij