dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

Rynek pierwotny

3 820 000 zł132,16 m² 28 904,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 132,16 m z dużym tarasem i 3 balkonami, położony w kameralnej willi miejskiej w sercu zielonego Mokotowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 46,60 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 970 000 zł158,59 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Ekologiczny 7-pokojowy dom z 3-stan. garażem wysoki standard Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży 7-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 158,59 m2 na działce ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 602 zł77,24 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy słoneczne M4 z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 846 000 zł88,10 m² 20 953,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 88,10 mkw. z balkonem (12,4 mkw.) i piwnicą (5 mkw.), położony na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, komfortowy apartament, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Ursynowa, zaledwie 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł70 m² 19 914,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 69m2, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 025 000 zł235,21 m² 17 112,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowa willa w Wilanowie otoczona drzewami - komfort, przestronność i nowoczesny design [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 750 zł70,62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie rodzinne | układ trójstronny | szkoła 100 m od inwestycji Nowa, czasowa cena specjalna: 12 500 zł/m Na sprzedaż (bezpośrednio od developera - kupujący nie płaci prowizji).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł58,80 m² 22 959,18 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Metro Gdański | Widok na Warszawę | 58,8 m | Balkon | Garaż 8. piętro, południowa ekspozycja i panorama miasta jasne mieszkanie tuż przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54,84 m² 12 563,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ulicy Złotopolskiej na Targówku. Usytuowane jest na wysokim parterze, okna sypialni wychodzą od strony podwórka, pokój dzienny i kuchnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł31 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nowocześnie wykończone i ustawne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, położone przy ulicy Czarnomorskiej 17 (stegny). Idealna lokalizacja dzięki bliskiej odległości od przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł100 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w sercu Warszawy, które łączy ciszę i komfort codziennego życia, ta alternatywa będzie doskonałą propozycją. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

838 500 zł39 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Stylowe mieszkanie z loggią, ogródkiem i komórką lokatorską. 280 cm wysokości. Panoramiczne okna. Idealne na wynajem. Mieszkanie idealne dla singli i par, które cenią przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł58,60 m² 13 993,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Afrykańskiej w Warszawie. Dokładny adres: warszawa, ul. Afrykańska 7 - Saska Kępa Doskonała komunikacja z Centrum Warszawy. W okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,91 m² 14 109,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91 m , położone przy ul. Mariana Hemara 9C na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł120 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 11b Metraż: 120 m Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 2 175 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,90 m² 16 012,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł37,20 m² 17 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane przy ul. Sulmierzyckiej w Warszawie. Spokojna okolica, zatopiona w zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł2 334 m² 8 140,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w doskonałej lokalizacji na warszawskim Bemowie, przy ul. Połczyńskiej. Kompleks obejmuje dwa budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 119 000 zł108,82 m² 19 472,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować słoneczne i przestronne 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 288 zł34,69 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru w czerwcu 2026 roku - super rozkład. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, a jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Eko-rozwiązania w mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,38 m² 20 926,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bemowa. Mieszkanie o powierzchni 67,38 mkw znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł123,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Bardzo atrakcyjna cena! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane w Ursusie. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,90 m² 12 732,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz świetnie zaprojektowanego, gotowego do wejścia mieszkania w idealnie skomunikowanej okolicy? Oferuję 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w zadbanym budynku na warszawskim Bródnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł115 m² 9 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupoziomowe na 1 i 2 piętrze z prywatną klatką schodową. Zapraszam do obejrzenia filmu przez portal lub link na życzenie. Zaciszny Ursynów nowe osiedle wśród zieleni! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł59,17 m² 21 801,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grabowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,20 m² 11 825,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 niezależne pokoje - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł41,35 m² 24 547 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

. Na pograniczu Śródmieścia a Mokotowa ulica Piękna! Prezentujemy ciekawe 2-pokojowe 41,35m2 mieszkanie z osobną kuchnią Usytuowane na 1 piętrze kamienicy 5-piętrowej z roku 1958 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 678 000 zł220 m² 16 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w pobliżu Parku Młocińskiego. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł44,40 m² 24 774,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego w nowoczesnym budynku Słodowiec City budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,70 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Wilanowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. 29 Listopada 3D w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia. Lokalizacja: premium- ulica 29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 768 zł38,48 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem i tarasem na kameralnym osiedlu -ursynów I podatku pcc 2% Lokalizacja: 8 km do centrum miasta 3 min spacerem do przystanku autobusowego (2.