Działka budowlana, ul. Baletowa

Baletowa, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 5 368 300 zł
  • 7 669 m²
  • 700 zł/m²

Zdjęcie

Monika Krajewska

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Baletowa

Baletowa, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

5 368 300 zł

7 669 m²

700 zł/m²

Działka budowlana, ul. Baletowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

5 368 300 zł 7 669 m² 700 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 5 368 300 zł (700 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 7 669 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10589/3685/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: Unikalna działka inwestycyjna 7 669 m² przy ul. Baletowej w Warszawie (Ursynów)
Lokalizacja, która mówi sama za siebie: Ul. Baletowa dynamicznie rozwijająca się oś infrastrukturalna Warszawy. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach: 13/13 oraz 13/17 obręb ewidencyjny 0939 (1-09-39). (...)

Agent

Monika Krajewska

509 999...

509 999 831

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Krajewska

509 999...

509 999 831

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości