dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 350 000 zł2 372 m² 990,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż działka o powierzchni 2372 m , zlokalizowana przy ul. Rawickiej w Warszawie (radość). Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 638 000 zł2 340 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana -wawer | 2 340 m | pod bliźniaki Możliwość dokupienia dwóch pobocznych działek. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2 340 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł877 m² 581,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę rekreacyjną na Białołęce w okolicach Kanału Żerańskiego ul. Małego Rycerza, pośród zabudowy domów jednorodzinnych. W cichej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł1 406 m² 1 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Ursus - Czechowice. Działka o powierzchni całkowitej 1406 m stanowi atrakcyjną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł794 m² 654,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną znajdującą się na Ursynowie, przy ul. Dumki w Warszawie (lokalizacja działki na geoportalu: 146513_8.0964.4/14). Działka posiada kw. Droga dojazdowa do działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł773 m² 2 522,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 773 m Warszawa Włochy, ul. Świerszcza 38 bezpośrednio Niezabudowana działka budowlana o powierzchni 773 m i wymiarach 20 x 38 m, z bezpośrednim dostępem od.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł429 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje działkę dla dewelopera objętą mpzp, położoną w Warszawie na Pradze Południe, przy ul. Karczewskiej. ****** Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 900 m² 586,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz dużej działki budowlanej z możliwością podziału, w doskonałej lokalizacji w Warszawie? Działka o powierzchni niemal 2900 m przy ul. Trąbity to rzadka okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł870 m² 1 206,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Białołęka. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł5 647 m² 850,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz gruntu w zielonej, spokojnej części Warszawy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta to rzadkość - ponad 5600 m działki budowlanej objętej miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 000 zł10 800 m² 851,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w dzielnicy Ursynów przy ul. Trombity z prawomocnym pozwoleniem na budowę 24 segmentów -3200 pum. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł1 365 m² 9 450,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, warszawa Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m zlokalizowana przy ul. Grochowskiej 90,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł900 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta właściciela. Działka 64/14 z obrębu 4-16-05. Możliwość zakupu od 1 do 5 działek. W wewnętrznej (prywatnej) drodze odchodzącej od ulicy Mochtyńskiej. Wjazd przy sali zabaw Gumiś.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 000 zł496 m² 2 975,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka na Bemowie, jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - Trakt Lubelski, wawer, warszawa Lokalizacja: warszawa, wawer - Nadwiśle, ul. Trakt Lubelski Powierzchnia: 4 000 m Cena: 5 400 000 zł + vat (1 350 zł/m ) Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 343 m² 1 489,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o pow. 1 343 m2 położona przy ul. Przewodowej na wysokości numeru 41. Parcela częściowo ogrodzona siatką, o wymiarach: 26 x 62, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 650 000 zł2 419 m² 1 095 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam gorąco! Gratka dla Inwestora! okazja! Piękna i bardzo atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie, w dzielnicy Wawer, osiedle Międzylesie. Doskonałe miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 062 m² 1 883,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednio od właściciela. Dla inwestora, dewelopera lub osób planujących zabudowę jednorodzinną w spokojnej, klimatycznej, willowej części dzielnicy z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł1 450 m² 599,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować cudną działkę położoną w dzielnicy Białołęka. Nieruchomość znajduje się w spokojniej, zielonej i rozwijającej się okolicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 869 m² 2 134,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka 1869 m na Kabatach przy Lesie Kabackim! Cena: 3 999 000 zł (2 139 zł/m ) Lokalizacja: warszawa, ursynów (kabaty)numer działki: 30/8 Powierzchnia: 1869 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 350 000 zł516 m² 2 616,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana na Marysinie Wawerskim w dzielnicy Wawer przy ul. Związkowej; działka o pow. 516 m2, wymiary 20 x 26 m., narożna, ogrodzona z brama wjazdową,.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł4 135 m² 241,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 4135 m2 leśno-rolna (dopuszczona zabudowa rezydencjonalna) pośród starego lasu znajdująca się na granicy Międzylesia i Starej Miłosnej. W sąsiedztwie istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji agencji Działka budowlana z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny położoną w wyjątkowej lokalizacji - na skraju lasu, w zielonej i spokojnej części Warszawy (wawer,.

Szczegóły ogłoszenia

5 238 800 zł7 500 m² 698,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Warszawie - Wawer | 7 500 m | idealne pod bliźniaki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch sąsiadujących działek budowlanych o łącznej powierzchni ok. 7 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł2 900 m² 1 828 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży teren położony w kapitalnym miejscu wraz z warunkami zabudowy pod budowę 8 bliźniaków. W bliźniaku będą po dwa lokale mieszkalne o powierzchni około 145 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 331 m² 1 202,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do poznania oferty sprzedaży działki budowlanej znajdującej sie przy ul. Spornej na warszawskim Ursynowie. Działka o powierzchni 1331 mkw objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł876 m² 5 125,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | warszawa Marymont-Kaskada | mpzp | produkt premium Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z obowiązującym mpzp, na granicy Żoliborza i Bielan (marymont-Kaskada).

Szczegóły ogłoszenia

2 823 000 zł2 884 m² 978,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 2884m2 w genialnej części Powsina, oddalona od głośnych arterii a jednocześnie doskonale skomunikowana z miastem. Możliwość budowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł1 350 m² 886,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w Wilanowie o powierzchni 1350m2. Mpzp, w okolicy zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i bliźniacza. Plan ogólny w opracowaniu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

6 557 500 zł2 623 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2580 m2, reszta zostanie zabrana na przyszłą drogę, objęta mpzp, przeznaczona pod zab. jednorodzinną: wolno stojącą, bliźniaczą. Wytyczne plany: - wysokość zabudowy 10,5 m - pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 538 m² 1 625,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Łomiankach z prawomocnym pozwoleniem na budowę (pnb) budynku mieszkalnego z lokalem usługowym na parterze. Atuty oferty: gotowy produkt:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł630 m² 1 746,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Starej Miłosnej, działka 30x22 m, wszystkie media w drodze. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny oraz gotowy projekt i pozwolenie na budowę. 60)% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 068 000 zł3 068 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł726 m² 3 581,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 726 m | Niski Wilanów ul. Wiertnicza | mpzp - 5mu | zabudowa mieszkaniowo-usługowa | budynek 118 m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż unikatową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł980 m² 1 427,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 980 m pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu lub szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 385 m² 1 444,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (wawer), objęta mpzp mn/u, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł2 518 m² 913,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

: krótko: na sprzedaż działka o charakterze rezydencjonalnym o powierzchni 2518 m . Nieruchomość położona w części Wawra objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 401 000 zł2 934 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 750 zł1 635 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m , położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (wawer),.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł551 m² 4 990,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna tpu 551 m - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (targówek), w rejonie ul. Szklanej,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł335 m² 3 283,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna tpu 335 m - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, media Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (targówek), objęta mpzp - teren tpu.