dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Warszawa - Oferty sprzedaży

1 084 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 084 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 969 zł45,02 m² 18 280,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 210 zł33,80 m² 19 562,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 655 zł33,81 m² 19 776,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

600 000 zł32,15 m² 18 662,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Heweliusza 10 na terenie osiedla Metro Zachód wybudowanego przez Dom Development. Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze z balkonem (3,84 m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 704 zł34,69 m² 13 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Możliwość zakupu takiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 469 zł37,95 m² 17 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 90 - 661 469 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 444 zł70,06 m² 15 906,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 694 zł35,56 m² 14 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 191 zł41,30 m² 14 362,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 989 zł62,82 m² 12 957,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 602 zł74,42 m² 14 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 7 - 1 109 602 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,52 m² 22 954,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena | 2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł86,44 m² 16 080,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 733 zł62,82 m² 12 157,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Z pobliskiego przystanku autobusowego dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 163 zł43 m² 15 841 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań, gotowych na jesień 2026 roku! Zapytaj o dodatkowe rabaty! kawalerki od 26m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 718 zł50,24 m² 15 858,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie w czasowej promocji. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 424 zł59,97 m² 13 597,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, loggią i balkonem. Lokal powstaje w ramach inwestycji Lumo, położonej na warszawskiej Białołęce. Wszystko czego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 387 zł33,83 m² 15 973,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Lokal powstaje w ramach inwestycji Lumo, położonej na warszawskiej Białołęce. Wszystko czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 457 zł47,76 m² 15 001,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem. Lokal powstaje w ramach inwestycji Lumo, położonej na warszawskiej Białołęce. Wszystko czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 950 zł32,61 m² 18 397,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera. Zapytaj o rabaty! Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,21 m² 18 942,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m z balkonem 6 m , położone na 3 piętrze (4 kondygnacja) w nowoczesnej inwestycji Kierbedzia 4 na warszawskim Mokotowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

849 000 zł59,69 m² 14 223,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie w aktulanej promocji do końca maja. Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera od 27 do 79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 462 zł50,45 m² 13 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Zapytaj o rabaty. Z pobliskiego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 605 zł31,91 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji to IV kwartał 2026 roku. Pełna oferta mieszkań od kawalerek po 4 pokoje. inwestycja oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 613 zł43,05 m² 15 484,62 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie z garderobą na 2026 rok! Pełna oferta mieszkań w promocyjnych cenach z miejscem postojowym za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 985 zł75,85 m² 14 699,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań 1,2,3,4 pokojowych z terminem realizacji na III kwartał 2027 roku. W pobliżu powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł47,80 m² 14 790,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkania gotowe na 2026 rok! Pełna oferta mieszkań w promocyjnych cenach z miejscem postojowym za 5tyś,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 000 zł26,43 m² 17 442,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań w promocyjnych cenach. Zapytaj o możliwy dodatkowy raba! kawalerki od 26m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 975 zł34,90 m² 14 325,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,31 m² 15 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł35,80 m² 17 706,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 530 zł41,73 m² 17 506,11 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie z dużym tarasem na koniec 2026 roku! Pełna oferta mieszkań w promocyjnych cenach z miejscem postojowym za 5tyś, promocje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 000 zł63 m² 19 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | ogród 187 m | narożne | smart home gold | Sady Ursynów robyg Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie o powierzchni aż 187 m w ciszy, zieleni i z poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł45 m² 19 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Górnośląskiej na warszawskim Solcu. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 613 zł35,61 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 35,61 m2 w stanie deweloperskim Rembertów w Warszawie.Termin odbioru IV 2025 J1-39 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 300 zł26,60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie z zakończonym terminem budowy. Balkon 6,5m2! Możliwość wydzielenia sypialni! Nowe, od dewelopera, stan deweloperski, 5 lat rękojmi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł32 m² 14 782,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

- nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów. - idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Brak podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł32 m² 13 406,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 32 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

1 457 500 zł55 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| sprzedaż off market Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 336 022 zł57,34 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

1 363 200 zł64 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł35 m² 17 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w stanie deweloperskim, położone na parterze z ogródkiem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 000 zł67,15 m² 15 904,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 67,15 m w nowej Inwestycji livin' praga przy ul. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. CO ciekawe: istnieje.