dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

1 149 000 zł106 m² 10 840 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106 m2 z możliwością rozbudowy zlokalizowany na działce o powierzchni 691 m2. Budynek i działka:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 100 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie! Na sprzedaż działka budowlana w Warszawa Okęcie Włochy, na której w chwili obecnej jest położony dom jednorodzinny wolnostojący. Dojazd ulica asfaltową. Dom do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł2 050 m² 1 702,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wawer/ anin/ kajki , centrum anina - działka budowlana / inwestycyjna - idealna dla dewelopera - mpzp wolnostojący / bliźniak / małe domy mieszkalne do 4 mieszkań , Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł900 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 900 m2 położona w zielonej dzielnicy Warszawy-Wesołej. Teren objęty jest mpzp (zachowanie i rozwój funkcji mieszkalnictwa jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 400 000 zł930 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji - mokotów/sadyba. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym jednorodzinnym z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł6 700 m² 925,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka na Bielanach umożliwiająca wszechstronne wykorzystanie - idealna pod inwestycję. W bliskiej odległości od metra Młociny ,doskonała komunikacja ,media prąd , gaz , wodociąg przy.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł2 150 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę *przebudowa i rozbudowa) budynku wielorodzinnego, 2500 m2 pum! Bardzo dobra lokalizacja! Warszawski Gocławek, to obecnie jeden.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł644 m² 1 038,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ul. Strzygłowskiej. Nieruchomość ma powierzchnię 644 m i kształt prostokąta o wymiarach 22 m x.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 130 m² 3 495,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 950 000 zł I sprzedaż I 1130M2 I działka I zacisze I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Zaciszu, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1588 m , położona w Warszawie Wawer, falenica, przy ul. Przylaszczkowej. Nieruchomość objęta jest prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł902 m² 1 274,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 902 m , w kształcie kwadratu 30x30 m , położona w cichej i zielonej części warszawskich Bielan, przy ulicy Akcent.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł616 m² 1 444,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Warszawie, dzielnica Ursynów na granicy z Józefosławiem. Działka o powierzchni 616m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

749 931 zł1 230 m² 609,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo ładna działka w zielonym rejonie Białołęki położona 250m od dużego kompleksu leśnego. Ciche i spokojne miejsce. Grunt na Białołęce przy ulicy Poręby, na tyłach posesji Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł910 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas, działka inwestycyjna Praga Południe. Podstawowe informacje: działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną w bardzo dobrym punkcie Pragi Południe, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł869 m² 1 611,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową na Targówku Elsnerów. Przeznaczenie terenu: a) podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, b) uzupełniające -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m , Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - 4mnu. Na działce dom do remontu, przebudowy, wyburzenia ok 70m2 (3 pokoje) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 564 m² 624,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Wesołej - w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 2.560 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 596 000 zł1 140 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Wesołej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Kameralna i cicha okolica. Wszystkie media : prąd, woda, kanalizacja, gaz. Anna Piotrowska tel.   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł1 237 m² 613,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Warszawa Radość (wawer) Bardzo ładna, kształtna działka o pow. 1237 m2, położona w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie nowych domów i zieleni. Uchwalony miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł1 664 m² 4,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem 1 664 m | mpzp mn/u | Aleksandrów (wawer) Do wynajęcia działka o powierzchni 1 664 m , położona w Aleksandrowie (dzielnica Wawer). Nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł602 m² 913,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi wz na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego oraz udziały w drodze dojazdowej ( szutrowej ok 150 metrów). Media: prąd przy działce w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł548 m² 3 832,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.280170, 21.062053 Warszawa Targówek/ Zacisze, ul. Chojnowska 26 nume r ewidencyjny 8, obręb 4-09-24.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł980 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dla inwestora poszukującego projektu o wysokiej efektywności sprzedażowej, niskim ryzyku realizacyjnym i szybkim potencjale komercjalizacji. Nieruchomość położona na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 346 m² 1 255,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona przy ulicy Berensona. Na działkę wprowadzone są media: wodociąg, gaz, prąd. Obecnie realizowana jest inwestycja budowy kanalizacji, realizowana przez mpwik. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł932 m² 5 364,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaży unikatowa działka położona na Wilanowie Wysokim u zbiegu ul. Łowczej z ul. Rumianą. Powierzchnia działki to 932 m2. Na działce istnieje możliwość wybudowania 4 willi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 154 m² 1 299,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta | 1.154 m | w pobliżu Lasu Kabackiego | brak MPZP | Prawomocne PnB na budowę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

8 085 000 zł5 390 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną działkę budowlano-usługową 5390m2 w bardzo dobrej lokalizacji okolice ulicy łopuszańskiej pod budowę domów jednorodzinnych,biura z magazynem itp.na działce znajduje sie dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 232 m² 1 096 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rembertów-wygoda. Przeznaczenie wg. Projektu ogólnego planu zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa jednorodzinna, nie wyklucza zabudowy bliźniaczej bądź szeregowej, - intensywność zabudowy 0,6, co.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 260 m² 1 267,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny z wydanymi warunkami zabudowy położony w Warszawie - dzielnica Wawer, działka daje możliwość realizacji kameralnej inwestycji mieszkaniowej - 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 095 m² 1 643,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1095 m2, szer. frontu 52 m, objęta mpzp, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wytyczne planu: - intensywność zab. 0,8 - wysokość zab. 12 m - pow. zab. 30% - pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł980 m² 1 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 980m2 o wymiarach 24m szerokość i 42m długość. Działka leży na terenie objętym aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego który mówi: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 429 000 zł5 918 m² 579,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę jednorodzinną. Położony przy drodze gminnej w której są media miejskie. W sąsiedztwie tylko zabudowa willowa. Dojazd asfaltowy. Działka położona ok 500m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

16 250 000 zł13 550 m² 1 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren dla dewelopera pod budownictwo jednorodzinne, o łącznej powierzchni 13 550 m , składający się z czterech działek, położony przy ul. Dobrodzieja w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł7 064 m² 700,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.162778, 20.941778 Warszawa, Włochy, Załuski Numer Ewidencyjny 6, obręb   Media Kanalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł1 050 m² 875,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1 050 m Warszawa Falenica, ul. Krokusów Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 1 050 m , położona w cichej i zielonej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 082 m² 1 200,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania piękna kształtna działka ok. 600m od ulicy Puławskiej. Położona jest w cichym i kameralnym miejscu. Ogrodzona z 3 stron siatką na podmurówce. Wzdłuż jednego boku rów ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 000 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wesołej na osiedlu Stara Miłosna,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 w Rembertowie. W kształcie trapezu o bokach 30m x 35m x 24,5m x 35,5m. Położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł805 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w najładniejszej , klimatycznej, zalesionej części Bemowa. Historyczne osiedle Boernerowo. Sąsiedztwo lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze, znakomite warunki do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 680 000 zł6 200 m² 754,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę! Gotowiec Inwestycyjny: działka z pnb na 7 Domów Warszawa, olesin (białołęka) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł2 125 m² 4 701,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę o powierzchni 2125 m2 znajdującą się na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Płochocińskiej. Dla działki jest uchwalony mpzp, który dopuszcza usługi.