dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

526 000 zł36 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kameralna kawalerka z ogromnym potencjałem - idealna na biuro lub dla seniora! Praga Południe cegła parter 35,96 m Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35,96 m , usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 020 m² 2 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na Młocinach. Cena 2.450.000,00 ZŁ + vat. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, handlowa, dużo terenów zieleni. Dogodne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł242 m² 13 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Do sprzedaży segment skrajny na cichym, spokojnym osiedlu. Doskonale zaprojektowany dom z 2005 roku. Podpiwniczony, dwupiętrowy. Suterena - ok. 35m2, (możliwość osobnego wejścia, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł32 m² 18 594 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Na zakup osiedle na Słuzewcu. Inwestycję wyróżni nowoczesny design oraz atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

920 000 zł76 m² 12 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną przestrzeń w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Nowolipki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32m2. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł49,32 m² 20 214,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj tam, gdzie styl życia ma znaczenie - Wilanów, ul. Sarmacka Jeśli Wilanów jest dla Ciebie czymś więcej niż lokalizacją - to właśnie tutaj poczujesz, dlaczego tak wiele osób świadomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 453 900 zł92,60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku Stawy Kellera. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł47 m² 12 755,32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe z balkonem (ok.3m2), położone przy ul. Białostockiej blisko do stacji metra Wileńska. Powierzchnię 46,7 m stanowi: salon sypialnia oddzielna kuchnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł116 m² 15 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jednocześnie Na sprzedaż 232 m2 podzielone na dwa lokale użytkowe, każdy o powierzchni 116 m , położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji na Ursynowie -.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł130 m² 17 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Pandy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 382 zł32,98 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł845 m² 946 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wawer ul. Mrówcza Działka o pow. 845m2 (ok. 32m szerokości i ok. 26m długości ) + 144m2 udział w drodze. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł38,66 m² 22 762,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,66m , położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 23, w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84,10 m² 12 960,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 84 m na parterze z dwoma tarasami | 4 Pokoje Mokotów (augustówka) | Ekspozycja Zach-Płd | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł248,60 m² 27 956,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1949

Piękny 7-pokojowy apartament o powierzchni 248,58m2 z działką o pow. 287m2 usytuowany w spokojnej i zielonej części Saskiej Kępy. Dwupoziomowy lokal z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Stylowe studio znajduje się na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji Soho Development z 2023 roku. Położone przy jednej z najbardziej pożądanych ulic Warszawy -w ścisłym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł16,38 m² 8 547,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż murowany z oddzielną kw o powierzchni 16,38 m2 Zlokalizowany ulica Himalajska 2 w Warszawie, bemowo. Wymiary długość 6 metrów, szerokość 2,75 metrów, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł114,43 m² 26 173,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Premium na Dolnym Mokotowie - prestiż, technologia i komfort Stan deweloperski. Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament o powierzchni ok. 115 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 640 000 zł170,50 m² 15 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji lokalizacja Mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,86 m² 13 190,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Warszawie, mokotów : Mieszkanie o powierzchni 57 m w stanie do remontu - Dobry układ pomieszczeń, możliwość otwarcia kuchni na pokój. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 100 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość wschodnia strona torów/ zbójna góra Prestiżowa lokalizacja. W sąsiedztwie atrakcyjna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż dwie działki: 2 x 4100m2 - powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

2 502 732 zł114,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe mieszkanie w sercu miasteczka Wilanów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę umeblowanego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

4 pokoje 487 720 tyś, III kwartał 2023 Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) 56,0 m2 Pokoje 4 Cena 487 720 zł za 1 mkw 8 643 zł.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł31,88 m² 21 016,31 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł126 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1995 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 700 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1.700 metrów kw. (wymiary ok. 19 metrów na ok. 90 metrów), położona w Warszawie dzielnicy Bielany, okolice ul. Pułkowej i Heroldów. Działka leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł114,55 m² 16 150,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy słoneczny segment przy ul. Trombity 31 w Warszawie! informacje O nieruchomości: nieruchomość to 5-pokojowy segment z balkonem o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wiosenna przecena! Oferta ograniczona czasowo tylko do 30 maja! Skorzystaj z wyjątkowej obniżki i zamieszkaj w zielonym Wawrze w nowej, super cenie! Nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł160,64 m² 61 005,98 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Odkryj wyjątkową szansę zamieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu w Warszawie. Luksusowy wysokościowiec Cosmopolitan przy ul. Twardej to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł40 m² 14 925 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie przy Ul. Włodkowica - nigdy nie zamieszkałe, nowe! 40m2 - salon i kuchnia w aneksie, sypialnia i duża łazienka. Balkon z eleganckim widokiem po horyzont.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł450 m² 5 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny obiekt składający się z dwóch połączonych budynków z przestrzenią ogrodową. Idealny pod szeroko rozumiane funkcje inwestycyjne. Powierzchnia wg kw, to 264,95m.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,70 m² 16 483,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,70m2 - mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji umowy deweloperskiej. Lokal gotowy do odbioru zlokalizowany jest na II piętrze w VI.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 25,55 m położony na 1 piętrze w nowej kameralnej inwestycji przy ulicy Emilii Plater 15. Inwestycja Emilii Plater 15 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł23,39 m² 19 623,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka inwestycyjna przy Al. Jerozolimskich, w pełni wyposażona i przygotowana pod najem krótkoterminowy Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł470 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszamy do zakupu Oferujemy do sprzedaży nieduży budynek biurowy położony w centrum Targówka, w otoczeniu terenów zabudowanych. Budynek został zbudowany na przełomie 1998/99 roku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł19,20 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka 19,20 m - Saska Kępa, ul. Saska - czyli jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - cena do negocjacji. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Pokoju / Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł83 m² 18 975,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Chmielnej w zbiegu z Żelazną. Kamienica z 1936r z windą po wymianie pionów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł111,70 m² 25 962,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament na sprzedaż | żoliborz - ul. Rydygiera | ostatnie piętro Na sprzedaż narożny apartament o powierzchni 111,70 m , położony przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij