dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

4 790 000 zł186 m² 25 752,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Apartament do remontu W pięknej, zrewitalizowanej kamienicy Doskonała lokalizacja | Wyjątkowa kamienica | Sąsiedztwo Hali Koszyki i Politechniki Warszawskiej | Modernistyczna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł250 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. około 250 mkw przy ul. Sadulskiej w Wawrze. posadowiony na działce o powierzchni 1035 mkw. W granicy działki stoją budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł85 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1998 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania w Rembertowie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60,31m2 składa się z dwóch sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

640 000 zł57 m² 11 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57 m . Jasne, dwustronne, ustawne, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Usytuowane jest przy ulicy Motorowej (przyczółek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 200 zł58,18 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł38,50 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentuję dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Saskiej Kępy! Przeszło ono remont generalny 2 lata temu. Zostały wyremontowane pokoje, kuchnia, łazienka. Są nowe instalacje elektryczne oraz piony.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł127 m² 22 433,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Penthouse z widokiem na Warsaw Spire ostatnie piętro z prywatnością Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na 10. (ostatniej) kondygnacji w zadbanym budynku w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 930 000 zł300 m² 9 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom na pograniczu warszawskiego Mokotowa i Wilanowa przy ul. Zdrojowej. Do zdjęć zostały dołączone wizualizacje. Lokalizacja Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł88,30 m² 18 573,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

*English Version Below* Avenue Estate prezentuje kameralne biuro inwestycyjne z gotowym najemcą i 7,6% roi przy ul. Płowieckiej. Funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 88,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł26,78 m² 21 844,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł33,30 m² 20 990,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:963 m²

Do sprzedaży lub wynajęcia wygodny dom 500m2 w dobrej lokalizacji Międzylesia. Dom odmalowany , po małym remoncie. Przygotowany na sprzedaż lub pod wynajem. Dom przestronny, do adaptacji strych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł135,69 m² 26 457,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy nigdy niezamieszkały, przestronny, klimatyzowany, elegancko zaprojektowany i wykończony w wysokim standardzie apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 000 zł122 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament 3- 4-pokojowy | Ursynów | Bez pcc | Dostępny od zaraz | Możliwość zmiany układu Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 121,55 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł49,37 m² 16 710,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Informacje ogólne: cena: 850 000 zł Powierzchnia: 49,37 m Cena za m : 17 217 zł/m Liczba pokoi: 2 Opis nieruchomości Komfortowe, przestronne i ciche mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61,10 m² 16 284,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Marywilskiej 17b. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł42,87 m² 24 002,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł40,23 m² 20 879,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

424 710 zł25,74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! - kolejny - etap inwestycji ( budynek J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł97,80 m² 11 860,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Unikalna lokalizacja: stara Praga vis a vis Portu Praskiego. Ogrodzone osiedle z wewnętrznym patio i parkingiem. Loggia - miejsce postojowe piwnica Kilka minut spacerem do Stadionu Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,80 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Charakteryzujące się świetnym rozkładem, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa Bardzo blisko do przystanków linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 482 zł80,53 m² 9 815,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł77,30 m² 25 679,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Super lokalizacja - zbieg ulic Mokotowskiej, chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,30 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 mkw, położone na 2. piętrze w solidnym budynku z lat 70, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 445 m² 2 422 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ok. 1km od stacji metra Zacisze, doskonała lokalizacja: - 150 metrów do przystanków autobusowych, - 350 m do szkoły podstawowej - 200 m do Aldi, teren doskonały pod niewielką inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna kuchnią - dwa mniejsze pokoje - korytarz - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,80 m² 18 092,11 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł36,27 m² 34 463,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament o powierzchni 36,27 m , zlokalizowany przy ulicy Krochmalnej 56 w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie. Lokalizacja Browary Warszawskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł72,72 m² 20 489,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,72 m z dużym balkonem 10,31 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł750 m² 1 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka o powierzchni 750 m2 położona w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Warszawy w Radości. To miejsce, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,37 m² 14 125,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z panoramą warszawy | ostatnie piętro | ursus szamoty ursus vita Dostępny od ręki. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,37m , położony na 7., ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

11 198 000 zł10 180 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlano - usługowa pod budownictwo mieszkaniowe (pod warunkiem uzyskania wz na taką zabudowę) w okolicy elektrociepłowni Siekierki. Dojazd ulicą asfaltową. Kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł83 m² 36 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku. Mieszkanie dostępne do zamieszkania od maja Realizacja projektu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

48 m , 3 pokoje, saska kępa/gocław układ, którego brakuje na rynku. 640 000 zł - 13 333,00 zł/m Takie mieszkania znikają szybko, bo nadają się do własnego użytku jak i pod wynajem. Tu nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł64 m² 33 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Chmielnej, przy Brackiej, znajduje się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą. Przestronne trzy pokoje z balkonem, idealne do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł61,53 m² 22 753,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

736 311 zł38,93 m² 18 913,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Mokotowa, zielonej okolicy. Zamieszkaj w mieszkaniu w 2 kwartale 2026 roku, o powierzchni 37,54 m2. Składa się z: - salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł32 m² 24 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy funkcjonalne studio o powierzchni 32 m2, położone na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą. To propozycja dla osób, które cenią miejski rytm, wysoką dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 796 m² 1 018,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny przemysł, usługi, magazyny, handel Do sprzedania działka inwestycyjny o powierzchni 1,1 ha, wymiary działki 34x323 m. Przy działce wszystkie media miejskie prąd, woda miejska,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij