Dom Warszawa

Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 990 000 zł
  • 634 m²
  • 1 561,51 zł/m²

Zdjęcie

Iwo Waków

Skontaktuj się

Dom Warszawa

Ursynów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

990 000 zł

634 m²

1 561,51 zł/m²

Dom Warszawa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

990 000 zł 634 m² 1 561,51 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
11
Powierzchnia działki:
634 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

11

Powierzchnia działki:

634 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 990 000 zł (1 561,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 634 m² (381 m² powierzchni użytkowej), 11 pokoi, 5 łazienek
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 634 m²
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Peterson Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 815521

Lokalizacja

Opis nieruchomości

URSYNÓW
Działka: 634m2
Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego: 381m2
Typ działki: mieszkaniowo usługowa
Budynek do generalnego remontu / rozbiórki
________________________________________
Forma własności:
pełna własność
________________________________________
Cena: 990 000zł
________________________________________
20m przystanek autobusowy
4km do Lotniska Chopina
300m do sklepu spożywczego
(...)

Agent

Iwo Waków

888 899...

888 899 414

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwo Waków

888 899...

888 899 414

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwo Waków