dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

858 000 zł48,97 m² 17 521 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na mokotowie przy ul górskiej. Mieszkanie o powierzchni 48,97M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł33 m² 84,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2- pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 33 m2, znajdujące się na parterze na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Nieruchomość posiada wysokie sufity. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł32 m² 16 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43,25 m² 80,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowoczesne, jasne , funkcjonalnie zaprojektowane 43 m2 mieszkanie zlokalizowane na wyjątkowym osiedlu Aroma Park. Aroma Park to piękna architektura, która łączy starą przemysłową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

719 000 zł42,30 m² 16 997,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Designerska perełka W przedwojennej willi - 45 m W zielonym wawrze Przedwojenna willa | Połączenie historycznego klimatu z dobrym designem | Możliwość instalacji kominka | Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

767 040 zł45,12 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł44,60 m² 24 641,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł76,87 m² 58 540,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W kamienicy przy ulicy foksal 13/15 Wyjątkowa kamienica przy ulicy Foksal | Najwyższa jakość wykończenia | Concierge | Wellness & spa ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł55,43 m² 24 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaz wyjatkowe mieszkanie mieszczace sie przy ulicy Norwida na warszawskiej Woli o powierzchni 55 mkw znajdujace sie na 3 i 4 pietrze apartamentowca z 2022 roku. Lokal zostal.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł41,41 m² 23 907,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł49,20 m² 14 227,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu przy ul. Głębockiej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47 m² 14 021,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza Manteuffla budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Winda do piętra 8. Rok budowy: 1987.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł39,26 m² 17 982,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,26 m2 w budynku czteropiętrowym.Składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 18,56.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy. Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany. Większość mebli wykonana na zamówienie. Piękne drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

946 410 zł42,78 m² 22 122,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_274, balkon: 4,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł54 m² 16 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje + pralnia ze schowkiem | 54m2 | duży balkon Szukasz przestronnych 2 pokoi z doskonałym układem i doświetleniem zapewniającym komfort życia? Poznaj to mieszkanie, w którym rosną.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,40 m² 13 513,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2003roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i starannie utrzymane mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku. Nieruchomość wyróżnia się ciszą, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł50 m² 21 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł40,85 m² 13 708,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul.Dzieci Warszawy. Cicha okolica, dobra komunikacja i bliskość sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł45,42 m² 15 631,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53,81 m² 19 513,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Żabińskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53,81m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł41,41 m² 13 982,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Starej Miłosnej ul. Gościniec | 33 mieszkania z balkonami | dwupoziomowe lokale | garaż podziemny Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowoczesnym budynku z tarasem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Dereniowej, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł49,50 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Magicznej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

944 630 zł42,94 m² 21 998,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł37 m² 20 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gajcego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Symfonii 5 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe z balkonem (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Kaukaska 6 w Warszawie, niedaleko skrzyżowania ulicy Bonifacego z ulicą Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł63 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okólnik - Śródmieście / Powiśle - stylowe mieszkania w przedwojennej kamienicy eng bellow Najem długoterminowy standard premium Na wynajem eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51,03 m² 18 028,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pokoje, śródmieście, top lokalizacja, kamienica Śródmieście Południowe Aleja Armii Ludowej 2 pokoje 51,03 m2 kamienica z windą To mieszkanie nie udaje czegoś, czym nie jest. Nie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż Warszawa Tarchomin, ul. Wyrzykowskiego- osiedle Palladium. Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

998 240 zł29,36 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, browary Warszawskie, ul. Krochmalna, wola Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji Browary Warszawskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł40 m² 23 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codzienności, energię miasta i intymność własnej przestrzeni. Takie właśnie jest to wyjątkowe mieszkanie z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy przy ul. Kłopot 4. Lokalizacja Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł46 m² 24 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania przytulne i nowoczesne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - przytulnej sypialni - funkcjonalnej łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

909 900 zł48 m² 18 956,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze zadbanego budynku z lat 1967-1970. Opis nieruchomości: powierzchnia: 48,00.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m na Bielanach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33,80 m² 29 289,94 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł50,36 m² 18 268,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Pełczyńskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł59,70 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.