dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

415 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 350 000 zł254 m² 9 251,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

prestiżowe, kameralne osiedle "brzozowy Park" z zabudową w stylu angielskim, nowy dom wykończony, nigdy nie zamieszkany, gotowy do wprowadzenia, ogród z tujami zapewniającymi prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł256 m² 7 222,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu | 3 lokale usługowe | Stara Miłosna Zapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód 3 lokale usługowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł320 m² 12 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 320 m z prywatną strefą relaksu, położony na pięknie zagospodarowanej działce 1000 m w zielonej części warszawskiego Wawra przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaż domu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, przy ulicy Warzelniczej. Jest to dom typu bliźniak, usytuowany na działce o powierzchni 478m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy Farbiarskiej. Dom wybudowany został w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł336 m² 10 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Największym luksusem staje się dziś przestrzeń a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 360m2, usytuowany na działce 500m2, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na dwa samochody. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120,59 m² 13 682,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Skrajny segment 120,59 m | ogródek 68 m | garaż | 2020 Na sprzedaż skrajny segment na osiedlu Czeremchowa Ostoja przy ul. Rustykalnej w Warszawie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł90 m² 16 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Nieruchomość na działce z atrakcyjnym mpzp, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa Pyry Leśne, przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 845 000 zł188,69 m² 9 777,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

= rezerwacja do 2026/07/20 = Szukasz przestronnego domu na warszawskiej Białołęce, chcesz mieć wszystko zawarte w cenie i uniknąć uciążliwego procesu budowy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł169 m² 13 609,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 5-pokojowy skrajny segment z ogrodem: położony na Białołęce Brzeziny. Dom znajduje się na nowoczesnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:926 m²

* english version below* Avenue Estate prezentuje przestronny, klimatycznie i stylowo urządzony dom/bliźniak na Ursynowie, w otoczeniu kameralnej zabudowy willowej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł132 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sęczkowa Residence położona jest w malowniczej i zielonej części Warszawy, blisko Wisły oraz Mostu Siekierkowskiego. Ta lokalizacja oferuje mieszkańcom idealne warunki do aktywnego spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł450 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:754 m²

Komfortowy dom o pow. 450m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce w Aninie przy ul. Bronisława Czecha. Okolica z pełną infrastrukturą-szkoły, przedszkola, sklepy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł130 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Skrajny segment o powierzchni 130 mkw. z ogródkiem (ok. 80 mkw.), garażem i dwoma miejscami postojowym na posesji. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł240 m² 9 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:198 m²

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji dom w zabudowie segmentowej położony na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Patio w Powsinie. Cicha okolica, dużo zieleni i jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł139 m² 14 244,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, który redefiniuje pojęcie energooszczędności. Inwestycja łączy nowoczesną architekturę z ekologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 000 zł370 m² 40 537,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa, luksusowa willa miejska o powierzchni 370 m , zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, łączy nowoczesną architekturę, elegancję oraz najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł345 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji od Kupującego. Bardzo ładny czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie na granicy z Wilanowem blisko Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 000 zł134 m² 11 679,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Deweloper mieszkaniowy Willa Invest Sp. z o.o. specjalizujący się w budowie segmentów i mieszkań bezczynszowych bezpośrednio sprzeda nowo budowany segment w stanie deweloperskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 650 000 zł282 m² 9 397,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:371 m²

Ten pełen możliwości aranżacyjnych segment skrajny to 282 m powierzchni użytkowej usytuowanej na działce o powierzchni 371 m przy spokojnej ul. Denarowej w warszawskich Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł290 m² 8 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony na Włochach (okęcie) o powierzchni ok. 210 m na działce 585 m , wraz z murowanym garażem/magazynem 80 m . Dom rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł190 m² 10 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł274 m² 12 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Gotowy do zamieszkania dom o pow. 274 m w sercu zielonego Wilanowa na Zawadach. Nieruchomość znajduje się na dużej, ogrodzonej i bezpiecznej działce, zapewniającej prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł81,50 m² 15 276,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż wyjątkowy trzypoziomowy apartament w zielonej części Warszawy - Wawer, osiedle Las przy ul. Borowieckiej. Wawer to spokojna, uporządkowana część miasta z przewagą niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł150 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom po remoncie | 150 m | 5 pokoi | Wilanów-Zawady | duży ogród | osiedle zamknięte | idealny dla rodziny Do wynajęcia przytulny i funkcjonalny dom o powierzchni 150 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Ostatnie dwa gotowe domy w tym etapie! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez pcc! Domy w Naszej inwestycji mogą nabywać cudzoziemcy bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł165 m² 9 993,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 165 m | Ursus | ul. Noworegulska Lokalizacja: warszawa, ursus - ul. Noworegulska Powierzchnia użytkowa: 165 m Powierzchnia działki: 391 m Rok budowy: 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce. Domy zostaną oddane w Q2 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł615 m² 9 593,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona w drugiej linii zabudowy od Lasu Kabackiego, lokalizacji, która jest wyjątkowa i stanowi jeden z najbardziej pożądanych atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł257,50 m² 14 174,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²