dowolna

Domy Warszawa Międzylesie

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 749 000 zł200 m² 8 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły ai ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 332 936 zł95,23 m² 13 997,02 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy nowo wybudowany piętrowy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na zamkniętym osiedlu przy ulicy Międzyosiedlowej w spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 252 zł95,45 m² 13 706,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 252 zł95,10 m² 13 756,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 305 000 zł132,53 m² 9 846,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nie każde nowe osiedle wygląda tak samo. W Międzylesiu powstało kameralne osiedle 26 domów spokojne miejsce otoczone zielenią, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Dzień pokazowy już za.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 850 000 zł156 m² 11 858,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m , Blisko Lasu, bez pcc! Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m , położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domek 3-pokojowy z ogródkiem i wiatą | Międzylesie | ul. Daliowa Do wynajęcia przytulny i funkcjonalny domek o powierzchni ok. 65 m (powierzchnia całkowita) położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł158 m² 16 772,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący przy ul. Gruszy o powierzchni 158 m2. Dom znajduje się na działce wynoszącej 1163 m2. Zlokalizowany jest w zielonej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:963 m²

Do sprzedaży lub wynajęcia wygodny dom 500m2 w dobrej lokalizacji Międzylesia. Dom odmalowany , po małym remoncie. Przygotowany na sprzedaż lub pod wynajem. Dom przestronny, do adaptacji strych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł148,69 m² 12 441,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Zamieszkaj w segmencie na terenie kameralnego osiedla, obejmującego łącznie 40 domów z ogrodami w rozproszonej zabudowie szeregowej. Nasza inwestycja w dzielnicy Wawer ( Międzylesie).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł144,84 m² 12 358,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł133 m² 9 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 3x sypialnia, - łazienka, - hol, - poddasze, - taras, oraz - ogródek. Prezentowany segment jest zadbany, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 466 520 zł134,12 m² 10 934,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom szeregowy 134 m z ogrodem i poddaszem | Międzylesie, kameralne osiedle english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na sprzedaż rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł431 m² 5 452,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w budowie w Międzylesiu - idealne miejsce do życia! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 180 000 zł293 m² 10 853,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Międzylesie | Dom wolnostojący | Duża działka z ogrodem :opis Przestronny, dobrze doświetlony dom parterowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem. Garaż na 2 auta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Międzylesie,Warszawa

2 690 000 zł450 m² 5 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny obiekt składający się z dwóch połączonych budynków z przestrzenią ogrodową. Idealny pod szeroko rozumiane funkcje inwestycyjne. Powierzchnia wg kw, to 264,95m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 525 000 zł126,90 m² 12 017,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m każdy Powierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł600 m² 33 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 936 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość łączy nowoczesną funkcjonalność z ponadczasową elegancją, zapewniając idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny i wygodny dom o powierzchni 250m2, na leśnej działce w cichej i dobrze skomunikowanej z miastem lokalizacji. Małe zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 252 zł132,89 m² 9 844,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy 133 m z ogrodem i poddaszem | Międzylesie, kameralne osiedle english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na sprzedaż rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł430 m² 7 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny w stylu rezydencjonalnym w Międzylesiu english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentowania pięknego domu zbudowanego w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 525 000 zł127 m² 12 007,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom na sprzedaż - idealny pod działalność biurowo-usługową | Międzylesie Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok.150 m, położony na działce 633 mw spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 960 000 zł322 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dla rodziny jak I na firmę Piękny dom dla rodziny z opcją rozbudowy, aczkolwiek można tu również stworzyć firmę jeśli zakupi się całą działkę , będzie firma i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Międzylesie,Warszawa

8 700 zł322 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dla rodziny jak I na stworzenie firmy ( zakup lub wynajem ) Piękny dom dla rodziny z opcją rozbudowy, aczkolwiek można tu również stworzyć firmę jeśli zakupi się całą działkę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Międzylesie,Warszawa

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Międzylesie,Warszawa

3 200 000 zł180 m² 17 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Międzylesie świetna lokalizacja Komfortowy dom blisko infrastruktury i natury Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny 180 m2 na zadbanej działce 930 m, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 800 000 zł195 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 195 m2 z 2010r., na działce 309 m2, Wawer Międzylesie. Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny. Sprzedawany bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Międzylesie,Warszawa

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mrówcza

Międzylesie,Warszawa

2 649 900 zł260 m² 10 726,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Cudowny, klimatyczny dom w sercu zielonego i cichego Międzylesia tylko u nas! Na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny dom, wybudowany z najwyższej jakości materiałów, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

3 500 000 zł435 m² 8 045,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:520 m²

Wyjątkowa Rezydencja w Warszawie znajdująca się w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowanej z centrum miasta. Nieruchomość doskonale usytuowana względem szybkiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

3 300 000 zł437 m² 7 551,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:520 m²

Reprezentacyjny dom w Międzylesiu o powierzchni 435 m2 na działce 520 m2 : 10 pokoi, dwie kuchnie, 6 toalet/łazienek, 2 pomieszczenia gospodarcze. Ogrodzenie murowane. Na posesji liczne świerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Międzylesie,Warszawa

1 356 075 zł106 m² 12 824,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Nowoczesny dom 5-pokojowy w inwestycji Waw.Re | Wawer Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej inwestycji Waw.Re zlokalizowanej w zielonej części Wawra. Idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Międzylesie,Warszawa

1 181 440 zł79 m² 15 042,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Nowoczesny dom 4-pokojowy w inwestycji Waw.Re | Wawer Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej inwestycji Waw.Re zlokalizowanej w zielonej części Wawra. Idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Międzylesie,Warszawa

1 477 350 zł106 m² 13 971,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Międzylesie,Warszawa

1 429 000 zł92 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny i przestrzenny segment z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Casa Fiore w Międzylesiu (wawer). Segment został odebrany w 2023 roku, wykończony z dużą starannością przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wiśniowa Góra,Warszawa

6 350 000 zł460 m² 13 801,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 828 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą i elegancką rezydencje zanurzoną w zielni, z dala od zgiełku i gwaru miejskiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wiśniowa Góra,Warszawa

7 450 000 zł460 m² 16 192,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Dzieci Polskich

Międzylesie,Warszawa

6 350 000 zł500 m² 12 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 829 m²

Wyjątkowa rezydencja otoczona pięknym lasem w Międzylesiu, w okolicy Centrum Zdrowia Dziecka przy Al. Dzieci Polskich. Dom o powierzchni 500m na działce 3.829 mkw. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Międzylesie,Warszawa

8 700 000 zł315 m² 23 835,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Jeśli szukasz luksusowego domu w cichej, zielonej okolicy, ten wyjątkowy dom w Międzylesiu jest właśnie dla Ciebie! Idealna lokalizacja, nowoczesne technologie i najwyższa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 300 000 zł149 m² 8 724,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom o powierzchni 109 m , który doskonale łączy nowoczesność i funkcjonalność. Idealnie zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr kwadratowy.