dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 729 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 729 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

830 000 zł48 m² 17 291,67 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 6 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 786 zł35,74 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie 1-pokojowe | Traviata| niska zabudowa Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie w inwestycji Traviata, usytuowane w budynku o niskiej zabudowie. Praktyczny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 975 zł47,85 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Traviata| niska zabudowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w inwestycji Traviata w budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 840 zł47,60 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem | Traviata| niska zabudowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone w inwestycji Traviata.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m , stworzone z myślą o komforcie i wygodzie codziennego życia. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł56 m² 133,93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m położony w prestiżowej Rezydencji Konrad, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, warsaw Bridge oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł91 m² 126,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W samym centrum Warszawy, w prestiżowym budynku przy ul. Grzybowskiej 4, oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 91 m2. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o osobach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł52,91 m² 19 845,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy metrze Racławicka | Serce Mokotowa | Ogromny potencjał aranżacyjny Szukasz miejsca z klimatem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie w samym sercu Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 452 zł69,32 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóćh sypialni, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 592 zł70,11 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i loggii. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 117 984 zł99,82 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki, wc i loggii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43 m² 16 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Kłobuckiej 6b w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze budynku z windą, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w warszawskim Ursusie (skorosze). Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 4, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 143 000 zł82,50 m² 25 975,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[oferta nie jest skierowana do agencji ani pośredników - proszę nie dzwonić!] Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 82.5 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio od Właścicieli mieszkanie 2 pokojowe w centrum w Warszawie, przy ulicy Brylowskiej 6, dzielnica Wola. Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 50 m2 wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Strefa Dobrych Nieruchomości prezentuje przepiękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku, zlokalizowanym przy ul. Skierniewickiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł44,33 m² 24 137,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,33 m , położone przy ulicy Powązkowska 42 na terenie prestiżowego osiedla Żoliborz Artystyczny jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 205 zł73,67 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 910 zł72,34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 575 zł72,05 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł32,15 m² 18 662,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Heweliusza 10 na terenie osiedla Metro Zachód wybudowanego przez Dom Development. Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze z balkonem (3,84 m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł26,02 m² 92,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Wiktoryn 6 - oferta aktualna! Ciche, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku apartamentowym z 2023r. Mieszkanie nowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 499 zł27 m² 92,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 999 zł56,67 m² 70,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Warszawie, mieszkania: nowego, wykończonego w wysokim standardzie na bezpiecznym i zamkniętym osiedlu to ta informacja jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł18,96 m² 25 052,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Małe mieszkanie, duży potencjał gotowa kawalerka na Mokotowie w budynku zlokalizowanym na rogu ulic Puławskiej i Malczewskiego! Szukasz mieszkania, do którego można wejść od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł35 m² 24 257,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe Osiedle- stacja wola | Ostatnie Piętro | Ciche | Klimatyzacja | Ochrona 24 h | Jak Nowe | Bez Prowizji we speak english och svenska please do not hesitate to contact us. Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng Below - Szukasz wnętrza z duszą, a nie kolejnego, powtarzalnego mieszkania z sieciówki? Oferuję stylowe, 37-metrowe mieszkanie wykończone w unikalnym klimacie retro-modern.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł32,50 m² 14 246,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m , położona na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku na warszawskiej Białołęce To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł37,16 m² 20 855,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami - Lazurowa 17C Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,16 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48,84 m² 16 994,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie - Mokotów, sielce, ul. Podchorążych Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48,84 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1963 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 418 zł72,60 m² 19 137,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*rezerwacja* mokotów W takiej cenie to już praktycznie nieosiągalne 3 pokoje gotowe do odbioru od zaraz bez pcc, bez prowizji i bez czekania 2 lat na budowę! Jedno z ostatnich takich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 865 zł36,68 m² 19 025,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! ostatnie 2-pokojowe mieszkanie W takiej cenie na mokotowie! Bez prowizji! Bez pcc 0%! Bezpośrednio! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych o powierzchni 59,4 m , położone na warszawskim Gocławiu, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł198,40 m² 16 885,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 198,4m2, położony na 3. piętrze kameralnego budynku, znajdującego się na warszawskim Mokotowie. Inwestycja liczy jedynie 10 mieszkań, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł115 m² 28 686,96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego, świeżo wykończonego Apartamentu położonego w sercu zielonego Powiśla, w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,52 m² 22 954,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena | 2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,74 m² 19 617,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,44 plus balkon 4,5 m2 położone na X piętrze budynku apartamentowego z 2009 roku przy ulicy Pory na Stegnach. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,31 m² 14 283,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W nowoczesnej inwestycji z 2018 roku, przy ul. Chełmżyńskiej w Warszawie, znajduje się komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, które łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,91 m² 16 603,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania: funkcjonalne 1 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 28,91 m2 w budynku apartamentowym z 2019 roku z dużym ogródkiem 35m2, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł35,05 m² 33 951,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone przy ul. Sierakowskiego 3 w prestiżowej inwestycji Port Praski na warszawskiej Pradze-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,06 m² 14 897 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera po remoncie, w kameralnej zabudowie z cegły. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przytulnego mieszkania z ogródkiem 60m2. Ogródek - miejsce relaksu i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość usytuowana na cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, biuro Sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 58 m w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Chełmska 27. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45,23 m² 25 425,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które oferują metraż. I są takie, które oferują widok i dają poczucie przestrzeni, powietrza i kontaktu z zielenią mimo że wciąż jesteś w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł360 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy dom na wynajem w cenie mieszkania, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł46,70 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Woli. To idealna propozycja.