dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 999 zł38 m² 19 736,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Śródmieście/ muranów , słoneczne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się na 9. piętrze w 10- piętrowym budynku z lat 80. Na powierzchni 38 m2 znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 588 zł56,02 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 678 zł58,37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 150 zł53,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł49,70 m² 14 486,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

|3 pokoje|oddzielna kuchnia| Muranów |1 piętro | Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na 1. piętrze w 9-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł59 m² 13 474,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Idealne mieszkanie w otoczeniu zieleni na zamkniętym osiedlu z dala od zgiełku i hałasu z dużym tarasem, niedaleko metra, tylko 7 min. Do sprzedaży trzypokojowy apartament 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł84 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzechpokojowe mieszkanie przy ul. Grodzieńskiej 19, dzielnica Praga-Pólnoc. Wykończone w wysokim standardzie, klimatyzaja, dostępne do zamieszkania od zaraz. Nowy blok 2022, 84 m2 + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł101,63 m² 16 678,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Polecam Państwu przestronne, 3-pokojowe, mieszkanie usytuowane przy ul. Chmielnej, na pograniczu Śródmieścia i Woli Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 200 zł43,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i tarasem mieszczące się w III etapie inwestycji Geometryczna w Warszawie. Pierwszy z budynków - 5a -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 760 zł67,48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienką i balkonem mieszczące się w III etapie inwestycji Geometryczna w Warszawie. Pierwszy z budynków - 5a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 680 zł67,64 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

517 400 zł26 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Warszawa, praga południe/saska Kępa, ul. Brazylijska, jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż 26 m2, piwnica 0%prowizji dla Kupującego Idealna lokalizacja - połączenie spokoju i bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 374 000 zł67 m² 20 507,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, dopracowane mieszkanie na ostatnim piętrze osiedla Harmony Park przy ul. Pieskowa Skała. To propozycja dla osób, które szukają gotowego mieszkania w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł72,70 m² 21 870,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowoczesny, dwustronny apartament wykończony w minimalistycznym, skandynawskim stylu, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2018 roku w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł76,80 m² 18 489,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

- - - - : przestronne mieszkanie w centrum Warszawy z dodatkową kawalerką ogromny potencjał inwestycyjny : Komfortowe, rozkładowe mieszkanie (63,5 m2) położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

477 382 zł25,15 m² 18 981,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartamenty gotowe do odbioru! zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na Żoliborzu (okolice przystanku Włościańska). Mieszkanie znajduje się na parterze i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 620 zł50,35 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 480 zł51,96 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 874 zł59,99 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł30 m² 18 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka 30 m z ogródkiem ul. Modlińska 56b, białołęka Żerań Na sprzedaż komfortowa i nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł80,50 m² 29 813,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament po kompleksowym remoncie | 2 sypialnie | 40 m taras z markizą | prestiżowy adres ul. Górnośląska | klimatyzacja Elegancki apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł160 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wielicka | 3 sypialnie | duży balkon | 2 miejsca postojowe | ochrona | basen | ciche Na sprzedaż przestronne, 160m2 mieszkanie w budynku przy ulicy Wielickiej 40. Kompleks mieszkalny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł91,90 m² 19 575,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 91,9 m Warszawa, bielany, ul. Gdańska 14 Wyjątkowe, bardzo funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,9 m , położone na 1. piętrze kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł101,50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Stylowy i odnowiony apartament o powierzchni 101,5 m | 2 przestronne sypialnie | Ogromny, zadaszony taras z widokiem na zieleń | Plac Vogla | Kameralny budynek | Południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł160 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Strzeżone osiedle | Standard Premium |design | Umeblowany | Metro | Pola Mokotowskie | Eko Park | Restauracje | 2 Tarasy | 2 miejsca postojowe Najwyższej jakości prestiżowy apartament zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł55 m² 16 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 51g. Ciche, jasne i funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

659 800 zł53,10 m² 12 425,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, o powierzchni 53.1 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Parametry nieruchomości Ten elegancko urządzony, wykończony w wysokim standardzie apartament, jest umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł102,31 m² 14 661,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Opis Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowe, 5-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie na Białołęce, przy ul. Strumykowej, tuż przy Parku Ireny Jarockiej, idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł54,85 m² 17 228,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Apartament sprzedawany będzie wykończony, aktualnie jest w trakcie aranżacji - gotowy na koniec maja ( bez zabudowy kuchennej) .Standard.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe mieszkanie | 47 m | Mokotów ul. Obrzeżna 24 | 2. piętro | Do zamieszkania Mieszkanie o powierzchni 47m2 znajduje się na 2. piętrze w 9 piętrowym budynku z windą. Posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł78,60 m² 15 903,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

4 jasne pokoje z dużym tarasem Ursus! Atrakcyjne mieszkanie dla rodziny, praktycznie do zamieszkania, tuż przy Ekopark Ursus! Miejsce postojowe, piwnica i niemal 30 metrów własnego tarasu!.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł52,20 m² 16 647,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Jasne, pełne słońca mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,44 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji pod numerem   . Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Racławickiej położone na 2 piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 705 000 zł75,66 m² 22 535,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prestiżowa lokalizacja w Porcie Praskim nowoczesnej, nadbrzeżnej części miasta o wyjątkowym charakterze. To urokliwe miejsce pełne zieleni, eleganckie i klimatyczne, idealne do życia.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,50 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na.