dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję jasne 2- pokojowe, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , usytuowane na 4. piętrze, po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36,50 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej okolicy, blisko sklepy, restauracje, punkty usługowe, fitness. Szybki i wygodny dojazd do centrum miasta. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie. Czynsz+.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje /53,9 m/ w Triton Park - Ochota | Balkon | Garaż | Ciche patio Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53,9 m , zlokalizowany przy ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Balladyny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł37 m² 135,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Kasprzaka 29, w sercu Warszawy, na jednym z najwyższych pięter budynku. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7351/4186/omw budynek I osiedle Piętro 2 z 2, brak windy układ pomieszczeń - 40 m2 Mieszkanie: aneks kuchenny, 2 pokoje , korytarz, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Górna Droga, dla najwyżej 3. osób bez małych dzieci i bez zwierząt, bardzo zadbane, czyste, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 7- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł50,22 m² 18 319,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio na Bemowie słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 50,22 m2 z garażem podziemnym na osiedlu zamkniętym + duży balkon przy ul. Pełczyńskiego. Atuty: doskonała lokalizacja , spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 907 zł38,53 m² 16 504,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,53 m + balkon 4,57 m , idealne dla osób, które szukają wygody, funkcjonalności i dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł49 m² 23 041 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Spokój i cisza w środku miasta! Budynek Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41,25 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie i w pełni umeblowany 2-pokojowy apartament. Budynek znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną. Jest nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 457 zł40,13 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

905 475 zł43,51 m² 20 810,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,78 m² 14 856,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa Włochy Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42,80 m² 77,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Plaza II to niezwykle przyjemny kompleks nieruchomości położony w sercu warszawskiego Mokotowa, przy ulicy Bukowińskiej 8. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46,62 m² 20 377,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim. Mieszkanie znajduje się blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł32,05 m² 22 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł53,05 m² 33 910 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu, który łączy w sobie nowoczesność, styl i komfort. Jest to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

774 360 zł43,02 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej w inwestycji Bulwary Praskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł38 m² 15 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2! Warszawa ursus/centrum. Usytuowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym, ogrodzonym bloku z lat 70-tych., (z windą, po.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł54 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł37,87 m² 102,98 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium do wynajęcia Mokotów Business District Warszawa Eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z tarasem, położone w nowoczesnym apartamentowcu na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł35 m² 14 857 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Mieszkanie owacyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł40,80 m² 12 132,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m , położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na osiedlu zamkniętym nowe, ciche, z widokiem na zieleń nowocześnie urządzone mieszkanie przy ulicy Ludwiki na Woli ( Apartamenty Ludwiki 2024r Dom Development) -200m do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, o wysokości 3.3m, w przedwojennej kamienicy przy ul. Ogrodowej. To miejsce łączy historyczny urok z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. Solidarności 96 na warszawskiej Woli. To dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - ul. Puławska 233 Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania, usytuowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Lokal został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i obejmuje :.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł35 m² 140 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem 35m | Krochmalna 44 | Browary Warszawskie | Klimatyzacja (eng, ru) Kameralny luksus w sercu miasta Zapraszam do wnętrza, które wymyka się standardom. Prezentuję zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

982 000 zł51,66 m² 19 008,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedaż nieruchomości w kamienicy w Sercu Warszawy Lokalizacja przy Ogrodowej 1a to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie warszawskiej Woli, tuż na granicy ze Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursus | 2 pokoje | 58 m | 1. piętro | Dwustronne | Winda | Osiedle zamknięte Na wynajem okazjonalny wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Apartamentowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,40 m² 70,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mokotów | ciche, zielone otoczenie | miejsce parkingowe Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

732 640 zł30,40 m² 24 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (3 kondygnacja), nad lokalami usługowymi. Rok budowy: 2026 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł62 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament przy ul. Grzybowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu przytulny apartament z jedną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane u zbiegu ulic Żeromskiego i Słowackiego. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł42,85 m² 23 080,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Wybierając mieszkanie na Bródnie, warto zwrócić uwagę na adres, który łączy spokojny, kameralny charakter okolicy z łatwym dostępem do centrum Miasta. Ul. Toruńska 60 to lokalizacja.