dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 052 952 zł46,99 m² 22 408 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 18 500 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł41,20 m² 22 572,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone w kamienicy przy ul. Zygmunta Krasińskiego 23 w samym sercu Starego Żoliborza. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 2 pokoje | w pełni wyposażone | Warszawa | ul. Środkowa 20 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Warszawie przy ul. Środkowej 20, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł36,70 m² 21 934,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pok. | do wprowadzenia | klima | Triton Park | Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania, które robi efekt wow od pierwszego spojrzenia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 800 zł46 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal kompletnie wyposażony (sprzęt agd, tv, meble). Wysoka jakość wykończenia. Rozkład: - salon z kuchnią - Kuchnia (lodówka, płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 38m mieszkanie do generalnego remontu znajdujące się na parterze na warszawskim Gocławiu na terenie osiedla Przyczółek Grochowski. Lokal składa się z: dwóch nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł44,55 m² 20 875,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 44,6 m , położonego w spokojnej i zielonej części miasta. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m, składające się z dwóch pokoi, położone na 4. piętrze w spokojnej części warszawskiego Ursusa. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne 2 pokoje | Pierwszy najem | Nowy budynek (2025) | Blisko przyszłego metra Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m - pierwszy najem. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł50,94 m² 17 864,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie z balkonem w sercu Starego Mokotowa zlokalizowane przy ul. Bałuckiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w kamienicy z 1955.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,64 m² 11 256,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Warszawie, przy ul Oliwskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,39 m² 15 942,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje | Stara Ochota | przy Och-Teatrze | winda | piwnica Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł48,50 m² 23 092 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,50 m² 25 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,5 m2 , położonego na parterze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł37,80 m² 15 872,99 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 2 pokoje z potencjałem w świetnej lokalizacji urządzisz po swojemu i zyskasz na wartości! Zamieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł30 m² 156,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English bellow Do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem - Browary Warszawskie, ul. Krochmalna Oferujemy do wynajęcia elegancki i komfortowy apartament o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | balkon | garaż | Mokotów Funkcjonalne i jasne mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla lub pary, również do pracy zdalnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł48,72 m² 20 525,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 48.72 m2 | loggia | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł48,47 m² 76,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,47 m , położone na 4. piętrze nowego budynku przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,45 m² 23 102 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60,30 m² 28 855,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Śródmieście _ muranów Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie (o pow. 60,31m2) w kameralnym apartamentowcu z 2015 roku Muranowie, przy ul. Nowolipie. Lokalizacja - zaledwie 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł47 m² 17 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze 3-piętrowego bloku na zielonym Ursynowie, przy ul. Szolc-Rogozińskiego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł52,20 m² 23 180,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   ; email:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 196 przy ulicy Chmielnej 73C.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53,56 m² 112,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 54 m , położony w apartamentowcu przy ul. Pięknej w Śródmieściu. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 420 zł31,65 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł37 m² 18 324,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Srebrnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 zł37,10 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 mkw. do wynajęcia w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym miejscu Miasteczka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł69,15 m² 36 153,29 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| mieszkanie w apartamentowcu Atelier Residence na ul. Bagno ok. 150m od stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie wykończone i wyposażone w dobrym standardzie. Układ mieszkania idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,80 m² 18 162,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 500m od Metro Imielin, o powierzchni 46,8 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokal posiada balkon oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,50 m² 16 430,38 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rondo onz, 13. Piętro z Panoramicznym widokiem | 2 pokoje 39,5 m Wyjątkowa propozycja w samym sercu Warszawy przy Rondzie onz. Mieszkanie położone wysoko, z imponującym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,70 m² 21 758,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 576 zł27,72 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny rozkład 27,72 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 niezależne pokoje Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak English, розмовляю українською, говорю по-русски 2 oddzielne pokoje | 35 m | Powiśle Solec | 6 piętro | balkon Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49,80 m² 18 052,21 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe: 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,80 m² 21 078 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m z prywatnym ogródkiem 33 m , położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Polskiej na Mokotowie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: blok z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł34 m² 82,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wiktoryn 6/6a w dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m, zlokalizowane przy ul. Józefa Nusbauma-Hilarowicza w Warszawie. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*czynsz do wspólnoty W cenie najmu! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł50 m² 25 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Kamienica 1937 | po generalnym remoncie | parking na zamkniętym podwórzu To nie ai, to piękne i słoneczne mieszkanie po remoncie! Są mieszkania, które spełniają oczekiwania. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,20 m² 18 976,61 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Powiślu przy ulicy Potockiego o pow. 34m2, składające się z: salonu Sypialni Kuchni Łazienki Przedpokoju Balkon Balkon francuski Lokal do.