Mieszkanie, ul. Suchodolska

Suchodolska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 739 000 zł
  • 52 m²
  • 14 211,54 zł/m²

Zdjęcie

Michał Dzięcioł

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Suchodolska

Suchodolska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

739 000 zł

52 m²

14 211,54 zł/m²

Mieszkanie, ul. Suchodolska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

739 000 zł 52 m² 14 211,54 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1953
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1953

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 739 000 zł (14 211,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1953
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dzień dobry!

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie przy ul. Suchodolskiej 4B na warszawskim Grochowie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Pragi-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu z duszą starej Warszawy, a jednocześnie z pełnym dostępem do nowoczesnej infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Michał Dzięcioł

739 208...

739 208 022

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dzięcioł

739 208...

739 208 022

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dzięcioł

Zostaw telefon, oddzwonimy