dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Sielce

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

530 000 zł38,93 m² 13 614 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Mokotowie, na osiedlu Sielce, przy ul. Sobieskiego 99. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, biuro Sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 58 m w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Chełmska 27. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł86,17 m² 18 451,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

- english description below - Avenue Estate prezentuje apartament 3-pokojowy z loggią na sprzedaż na Mokotowie ****** atuty - Przestronny, funkcjonalny układ - 2 toalety (łazienka i wc) - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | ul. Czerniakowska | 40 m | po remoncie | pierwszy najem Do wynajęcia świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,70 m , zlokalizowane na Mokotowie -sielce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

4 300 zł47,04 m² 91,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowy, elegancki, dwupokojowy apartament na Mokotowie (sielce) Mieszkanie o powierzchni 47 mkw. składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, z którego prowadzi wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł46,80 m² 14 294,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3 pokoje do remontu, 46,8 m2 4 piętro bez windy, mokotów - Sielce, balkon w zabudowie, dwustronne (wschód, zachód), bardzo ciche, kameralne w bloku 4 piętrowym bez windy, ale będzie! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35 m² 18 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zielony Mokotów, poranna kawa na dużym balkonie i cisza, której dziś w Warszawie szuka się coraz trudniej. To mieszkanie na Sielcach łączy miejski komfort z bliskością zieleni, parków.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł34,02 m² 24 897,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż funkcjonalne i starannie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł33,80 m² 24 881,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

928 500 zł37,29 m² 24 899,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie o powierzchni ponad 37 m w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż funkcjonalne i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

926 000 zł37,21 m² 24 885,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni nieco ponad 37 m w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż kompaktowe i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,94 m² 27 189,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie z wyjątkowym, przestronnym tarasem w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł45 m² 26 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

N a sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 45 m , z prywatnym ogrodem, położona w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

2 429 000 zł117,80 m² 20 619,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe i bardzo jasne mieszkanie na Mokotowie - Sadybie, w eleganckim apartamentowcu z ochroną 24/7, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36 m² 19 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament klasy premium z tarasem o powierzchni 40 m , zlokalizowany na Mokotowie Sielcach. Lokalizacja Mokotów Sielce to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39,30 m² 83,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 39,30 m2, położone w kamienicy przy ul. Czerniakowskiej 127 w Warszawie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z cegły przy ul. Iwickiej na Mokotowie. Mieszkanie jest jasne, ciche i bardzo przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł75,05 m² 19 786,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania na Mokotowie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, spokojną lokalizację i świetny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł83 m² 93,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie W kamienicy Z 1936 R. W pobliżu parku morskie oko I promenada Piękny widok na zieleń | Funkcjonalna przestrzeń | Pomieszczenie gospodarcze | Umeblowane (część.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł23,80 m² 25 168,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Eng below Z przyjemnością prezentuję urokliwy apartament o powierzchni prawie 24 m , który czeka na nowego Właściciela Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w sercu Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone niedaleko Łazienek Królewskich. Do mieszkania prowadzi przedpokój. Na lewo od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

10 936 000 zł284,50 m² 38 439,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2004

Sprzedajemy: elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 284m2, w najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Pod lupą: villa Monaco to ekskluzywny, kameralny budynek wybudowany ze.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45 m² 20 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 000 zł207 m² 36 473,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Spektakularny penthouse z czterema tarasami przy Łazienkach Królewskich - Iwicka Residence, mokotów Z przyjemnością prezentujemy unikalny, przestronny apartament w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

3 258 000 zł108,60 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ekskluzywny, słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach Królewskich [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 300 zł75,95 m² 20 398,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Dostępne inne oferty Mokotów - Sielce Idealny wybór, jeśli szukasz balansu między bliskością centrum a dostępem do wielkich parków. Dzięki tramwajowi.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł274 m² 47 080,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywny apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Park Lane, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Nieruchomość Apartament o powierzchni 274 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 000 000 zł148,54 m² 26 928,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedajemy Wyjątkowy apartament o powierzchni 148,54 m , położony tuż przy Łazienkach Królewskich. Stan deweloperski | 4 pokoje | 2 łazienki | pralnia | osobne łazienka dla gości| 2.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł36,22 m² 19 878,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Okazja! 0% od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,22 m , po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł53,80 m² 18 773,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,8 mkw. położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Mokotowie, na granicy ze Śródmieściem, przy ul. Nowosieleckiej 20.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35,90 m² 18 384,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, sielce. Popularna lokalizacja, mieszkanie idealne dla singla/singielki lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł33,20 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Aleksandra Gierymskiego na warszawskim Mokotowie. Budynek znajduje się w zielonej części Mokotowa, z dala od dużego ruchu ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 061 700 zł79,59 m² 25 904,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Trzypokojowy apartament 79,59 M2 Z ogódkiem W odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,80 m² 15 196,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Brief: ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m na Mokotowie (sielce), na 1. piętrze w budynku z windą. Wschodnia ekspozycja i balkon z widokiem na zielony skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł44,20 m² 16 266,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie Sielcach, o powierzchni 44,2 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 1955 roku. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament 5-pokojowy Mokotów ul. Sobieskiego Prestiżowa lokalizacja Na wynajem przestronny apartament dwupoziomowy o wyjątkowym charakterze, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł260 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Prestige Real Estate ma zaszczyt przedstawić wyjątkowy apartament, mieszczący się w jednym z najbardziej ekskluzywnych budynków Warszawy, otoczony malowniczym Parkiem Sieleckim na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł19,50 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1-pokojowe 19,50 mkw do generalnego remontu. Lokal mieszkalny składa się z: pokoju przedpokoju z aneksem kuchennym łazienki Mieszkanie położone w bloku mieszkalnym na 2-piętrze przy.