dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

945 000 zł55,70 m² 16 965,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o bardzo funkcjonalnym układzie. Apartament jest położony w prestiżowym kompleksie "osiedle Leśne" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

671 500 zł35,66 m² 18 830,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy mikro apartament o powierzchni 35,66 m , położony przy ul. Pileckiego na Ursynowie. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do wynajmu, co czyni go idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 500 zł48,27 m² 17 598,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wysoką jakość wykonania, ekologię i doskonałą lokalizację? Poznaj nową inwestycję na Styku Włoch i Ochoty kameralne osiedle stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49,70 m² 13 279,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwu -pokojowe o pow. 47m2, zlokalizowane przy ul. Turmonckiej 10 na 3 piętrze w 4 -piętrowym budynku bez windy. Przynależy piwnica o pow. 2,70m2. Na powierzchnię 47 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 270 000 zł54,50 m² 23 302,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 54,5 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł46 m² 18 456,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł49 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony, przestronny apartament o powierzchni 49 m , położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37 m² 14 567,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Widok na przyszłość! 2 pokoje przy Westfield Mokotów gotowiec inwestycyjny, dla studenta oraz idealny na start Zainwestuj w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł42,64 m² 18 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Grodkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,12 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zielonej części Warszawy na Targówek Bródno, na zamknięte kameralne osiedle niskich budynków o ciekawej architekturze. Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł50,60 m² 19 466,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania Apartament w Triton Park, grójecka 194, osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł87,20 m² 18 922,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Zeusa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy. Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Saska Kępa o powierzchni 50 m , znajdujące się na 3 piętrze bloku, który jest na przestronnym terenie z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł74,90 m² 20 026,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł56,70 m² 16 754,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pok | Bemowo | 56,7 m2 Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym. Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie Warszawa, bemowo ul. Górczewska Metraż: 56,7 m2 Piętro: 5/6 pełna własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,69 m² 57,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i balkonem przy ul Górczewska nr 17/działdowska. Lokal rozkładowy, przestronny, wysokość 3mb, odświeżony, gotowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł107 m² 64,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 106 m2 przy ulicy Górnośląskiej na Powiślu. Apartament składa się z 3 pokoi, wyposażonej kuchni z jadalnią, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł43,85 m² 27 343 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy 2 pokojowy apartament w Solec Residence na warszawskim Powiślu. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, kamienne elewacje i posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,40 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie | Białołęka | Balkon Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w domu wielorodzinnym z windą, co zapewnia wygodę na co dzień. Nieruchomość posiada balkon 7 m z.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł53,16 m² 14 465,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, klimatyczne 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł64,40 m² 34,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - garderoba, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność | żoliborz | 2 pokoje | garaż I komórka W cenie | czynsz W cenie Do wynajęcia od 1 czerwca (lub wcześniej) na rok, z możliwością przedłużenia, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem cudownie klimatyczne mieszkanie w najpiękniejszej części Mokotowa przy ulicy Kwiatowej. W pełni umeblowane mieszkanie w zabytkowej kamienicy położonej na granicy Skweru A.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł47,11 m² 17 830,61 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47.11 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Balkon zapewnia możliwość relaksu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł43,22 m² 16 820 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40,29 m² 86,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50,50 m² 61,39 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(We speak English) Dzień dobry, na wynajem mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 11 piętrze przy ul. Igańskiej. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe kameralne osiedle nowoczesnych apartamentowców przy ul. Kolskiej 9-11, visa-vi ch Klif, w pobliżu ch Arkadia. Osiedle ogrodzone i strzeżone 24h, położone w zacisznej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44,80 m² 82,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na ulicy Gizów 3. Prezentowana nieruchomość to przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,8 m2. Usytuowane na 5 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania o powierzchni 37 m położonego na 6. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, blisko ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł66,89 m² 44 700,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Centrum miasta, sąsiedztwo historycznych budynków, ponadczasowy styl nieruchomość na sprzedaż w Apartamentach przy Warzelni, w samym sercu Browarów Warszawskich. Apartamenty przy Warzelni to.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł50 m² 138 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować piękne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy - w kameralnym, noczesnym apartamentowcu Sienna 65. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary lub studentów szukających komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł78,40 m² 21 556,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Praga południe, luksusowy 2- pokojowy apartament położony na 4. piętrze w 5- piętrowym budynku apartamentowym "villa Avanti" z 2010 r. Apartament przeznaczony jest do zamieszkania dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/44 mkw Z tarasem. Czynsz administracyjny (z zaliczką na wodę i ogrzewanie) jest zawarty w cenie najmu. Kompaktowe mieszkanie, kompletnie umeblowane i wyposażone. kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41 m² 15 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia premium na każdym kroku. Za to.

Szczegóły ogłoszenia

784 999 zł39,47 m² 19 888,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47m2, na Solcu. Podstawowe informacje: mieszkanie, w pełni umeblowane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie całkowicie nowe W bliskiej odległości od komunikacji miejskiej Widne | Dogodna lokalizacja | Blisko centrum miasta | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61,79 m² 14 549,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61,79 m, położone na 3. i 4. piętrze w cichej i spokojnej części Warszawy, dzielnica Wawer - ul. Heliotropów 80.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,12 m² 20 325,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, designerskie 54 m | Osiedle Wilno 2024 | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Targówek [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij