dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

713 900 zł55 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż rozkładowe 55m2 , w pełni wyposaźone mieszkanie plus garaż podziemny oraz komórka lokatorska. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze, w bloku z 2001 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł33 m² 22 121 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! promocja Ostatnie piętro IX W tej ofercie lokal 2 pokojowy o pow. 32,43 m2 można już oglądać mieszkania! oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł52,37 m² 21 386,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu piękne, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w odnawianej kamienicy z 1949 roku, wpisanej do gminnej ewidencji zabytków. Mieszkanie ma powierzchnię 52,37 mkw i znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26,70 m² 104,87 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 26 m . Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,30 m² 14 876,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone w kameralnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł51 m² 19 980,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł80 m² 162,50 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o pow. 80 m na 12. piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 024 zł46,08 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, oddane do użytkowania Parametry nieruchomości: - powierzchnia: 46,08 m - Piętro: parter z prywatnym ogrodem (24,00 m ) - Cena: 705 024,00 pln - Status: gotowe klucze od ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł47 m² 27 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie wykończone w standardzie premium. Nieruchomość Dwupokojowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o detale. Część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,50 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z 1 sypialnią, loggią I miejscem parkingowym Spokojna okolica | Pełna infrastruktura | Idealna dla pary lub singla | 1 sypialnia | Loggia | Garaż wielopoziomowy *****.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł44,60 m² 22 309,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Nasielskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 097 zł37,42 m² 21 354,81 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania od dewelopera (bez podatku pcc) dwupokojowy apartament o powierzchni 37,42 m2 na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolady

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł47 m² 16 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha Oaza Odkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł66 m² 110,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 66 m2, ul. Grzybowska Śródmieście Warszawa, cena: 4499 pln. Piękne, jasne i ciche (okna wychodzą na skwer z drzewami, strona wschodnia) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł31,32 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M1 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne, w pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone w sercu Starego Mokotowa - w prestiżowej inwestycji Kazimierzowska Residence. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 998 zł48,22 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe z ogrodem położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł37,60 m² 18 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie 41.3m, z oddzielną kuchnią i balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po remoncie: - została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciche mieszkanie 77 m w sercu Śródmieścia - Mazowiecka 7 Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 5. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38,80 m² 21 881,44 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł43,39 m² 17 976,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ul. Grójeckiej 74 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane przy ulicy Towarowa 35. Lokalizacja Towarowa 35 to doskonały adres dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł50 m² 22 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie 50 m | Śródmieście | Elektoralna | cisza w centrum cena do negocjacji Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40,25 m² 99,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy klimatyzowany apartament dwupokojowy z dużą loggią (pow. 5,58 m kw). Nowoczesne osiedle Skanska - Holm House przyjazne mieszkańcom. Na miejscu paczkomat, coolmat, dwie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 699 zł38,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł39 m² 20 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestronne mieszkanie z balkonem w sercu Śródmieścia przy al. Wyzwolenia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 39 m2, położone w prestiżowej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł36 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Krzewnej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł43,47 m² 115,02 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na 14. piętrze w kameralnym budynku. Jasne, funkcjonalne wnętrze z wyjściem na balkon. Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 668 zł45,27 m² 16 847,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | Nowa Praga | odbiór jeszcze w tym roku | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,27 m , zlokalizowane na warszawskiej Nowej Pradze (pelcowizna).

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament w nowoczesnej zabudowie budynku apartamentowego , w wybranej lokalizacji i doskonałej komunikacji na Ochocie, blisko bardzo dobrze zagospodarowanego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,12 m² 15 185,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko u mnie. Rozkładowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem na warszawskich Bielanach na ul. Broniewskiego nieopodal Parku Olszyna. Mieszkanie skłąda się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł30 m² 15 967 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, położone na 1 piętrze, zlokalizowane w pobliżu ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł49 m² 14 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone przy ul. Meissnera, w spokojnej i zielonej części Pragi Południe. To doskonała propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł47 m² 21 276,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 5 min do metra! Hampton Home oferuje na sprzedaż: umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,29 m² 23 183,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 45.29 m2 | Osobne Pokoje | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł48 m² 82,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Przemysłowa / 48 m2 / 2 pokoje Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na Powiślu. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,38 m² 18 759,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne, słoneczne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic, na Powiślu, przy ul. Koźmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.