dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Nowodworska

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

570 000 zł37,30 m² 15 281,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Pasłęcka - kawalerka - 37,30m2 / dwie windy we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widną.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58,30 m² 13 979,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | ul. Książkowa 9f - Nowodwory, białołęka Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł89 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 89 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie jest przystosowane dla 5-6 osób, również z wynajmem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

570 000 zł38,10 m² 14 960,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przytulne mieszkanie na nowodworach, miejsce postojowe w garażu podziemnym, taras: 37,2 m2! - lokalizacja: jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Białołęka-Nowodowry ul. Dionizosa | osiedle Comfort City z 2026 roku tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej Winnica Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,40 m² 11 614,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zamieszkaj w ciszy - dwupoziomowe mieszkanie przy naturze w Warszawie Do sprzedania poleca się funkcjonalne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie, na Białołęce (nowodwory, ul.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł61 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | Białołęka Nowodwory | 61 m | tramwaj 200 m Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m, położone na parterze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,20 m² 13 617,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz wygodnego mieszkania z pięknym widokiem? to właśnie je znalazłeś! 49 m2, 3 pokoje, łazienka, kuchnia, ponad 6 m2 loggia, wszystko w idealnym stanie, wystarczy wziąć walizki.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł34,80 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na prezentacje kawalerki w atrakcyjnej cenie! Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 mkw znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku(obecnie brak windy, administracja.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł63 m² 15 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie z bardzo dobrą energią-sprawdzone osobiście. 63 m2, dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka i wc. 1 piętro na 3, dwa mieszkania na klatce, spokojne i fajne.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,30 m² 13 325,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, 5 pokoi, balkon, 2 garaże, komórka lokatorska, białołęka Nowodwory, ul. Grzymalitów, zieleń i spacery nad Wisłą Zapraszam na prezentację dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł50 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i dużą loggią, miejsce postojowe, warszawa, białołęka, nowodwory, ul. Aluzyjna Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł66 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio od właściciela - bez prowizji Przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 66 m . Nieruchomość znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 989,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje z balkonem | 59.3m2 | Białołęka-Nowodwory Na sprzedaż prezentuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.3 m2 w spokojnej, zielonej części Warszawy, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Nowodworska,Warszawa

1 390 000 zł87 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy apartament o powierzchni 87,4 m z przestronnym balkonem 13 m , położony na kameralnym i eleganckim osiedlu w dzielnicy Białołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 733,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko U nas! zadbane 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

456 250 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! * warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 456 250 zł (12 500,00 zł / m2) w tej cenie miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka - ul. Aluzyjna | osiedle Dąbrówka Wiślana VII Podstawowe informacje Powierzchnia: 50,2 m Liczba pokoi: 2 Piętro: wysoki parter / 7 Rok budowy: 2002 Budynek: blok z cegły, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Nowodworska,Warszawa

985 000 zł73 m² 13 419,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta tylko U nas! urocze 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 73,40 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 671,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 499 000 zł (13 671,23 zł / m2) w tej cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym opis: dwustronne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Nowodworska,Warszawa

985 000 zł73 m² 13 419,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Nowodworska,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 791,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 31,93 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2017r., Białołęka Nowodwory. Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pasłęcka

Nowodworska,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 360,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43,8 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2001 r., Białołęka Nowodwory. Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 671,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 529 250 zł (14 500 zł / m2) w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym opis: dwustronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodworska,Warszawa

2 400 zł50 m² 47,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, 2 garażami na spokojnym, zielonym i bezpiecznym osiedlu w Warszawie (dzielnica Białołęka). Teren osiedla jest monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barei

Nowodworska,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, nowoczesne po generalnym remoncie z klimatyzacją! Położone na zamkniętym i chronionym osiedlu na Białołęce, w spokojnej i zielonej części Nowodworów, przy ul. Barei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poetów

Nowodworska,Warszawa

930 000 zł60 m² 15 448,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 60,20 m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2001 r., Białołęka Nowodwory. Gotowe do wprowadzenia się, z ogródkiem, idealne dla rodziny, lub dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poetów

Nowodworska,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 780,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Białołęka Nowodwory - ul. Poetów > pętla tramwajowo-autobusowa Winnica 500 m > stacja metra Młociny 23 min komunikacją > przy osiedlu Żabka, sklep Biedronka 500 m od osiedla, ok 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Nowodworska,Warszawa

529 000 zł39 m² 13 494,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja do 19.01.25 r. W skrócie: białołęka, nowodwory ul. Książkowa 9a Rok budynku 2000 r. 39,2 m 2 z 6 pięter Loggia Świetny układ mieszkania Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Nowodworska,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 505,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,90 m , położone na 7. piętrze z 8 (budynek wyposażony w windy). Lokal jest gotowy do zamieszkania, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowodworska,Warszawa

1 450 000 zł87 m² 16 590,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy apartament o powierzchni 87,4 m z przestronnym balkonem 13 m , położony na kameralnym i eleganckim osiedlu w dzielnicy Białołęka, nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

445 000 zł29 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Białołęka Tarchomin ul. Marcina z Wrocimowic - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje 700 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 20 min komunikacją - 29 m2 + 6,3 m2 zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ustawne trzy pokojowe mieszkanie, w zielonej i spokojnej części Nowodworów dla osób ceniących sobie spokój i przyjazne sąsiedztwo. Mieszkanie trzy pokojowe składa się z: kuchni (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowodworska,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 505,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

597 000 zł50 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Nowodwory, Nowodworska

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij