dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

2 060 000 zł60,64 m² 33 970,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jasne i komfortowe mieszkanie w Rezydencji Złota Chmielna Apartments [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótko: warszawa | Wola | ul. Stanisława Worcella | 44 m2 | 2 pokoje | łazienka z wanną | parter z ogrodem | budynek z 2014r. | strzeżone osiedle | miejsce postojowe | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł40,47 m² 20 261,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

: krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | balkon Nowy budynek 2025 | Praga-Północ, ul. Namysłowska : Dla kogo? Dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania w klimacie nowej Pragi -.

Szczegóły ogłoszenia

788 900 zł45,08 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie po remoncie na 1 piętrze, dobrze doświetlone. Budynek w pięknym otoczeniu zieleni. Lokalizacja Apartament znajduje się w pięknej zielonej części Żoliborza, przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

3 308 zł40,92 m² 80,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Taśmowej, na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość ma powierzchnię 41 mkw, znajduje się na parterze w strzeżonej całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł42,22 m² 22 856,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,50 m² 14 564,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m usytuowane na 2 z 4 pięter w budynku z 1973 roku na Mokotowskich Stegnac - 2 oddzielne pokoje, - widna kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 620 zł43,81 m² 16 699,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

? komfortowe 2- pokojowe mieszkanie dla Was Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

568 888 zł36,70 m² 15 501,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu. Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł47,90 m² 16 221,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2, funkcjonalne, zadbane, wykończone w nowoczesnym stylu i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje nowe mieszkanie do wynajęcia na Dolnym Mokotowie o pow.35m2 wykończone w wysokim standardzie, nigdy niezamieszkałe Mieszkanie gotowe do wejścia, całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Saska Kępa, ul. Wersalska 7 | 54 m Na wynajem rozkładowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wersalskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł58,90 m² 25 297,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje z balkonem | Powiśle | cisza w centrum miasta Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Powiślu. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43,20 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na ursynowie | osiedle "wzgórze słowików" | elastyczny okres najmu Nowoczesne wykończenie | W pełni umeblowane i Wyposażone | Cicha i zielona okolica | Elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł47,73 m² 18 751,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne i przytulne mieszkanie - świetna lokalizacja przy powstającej stacji metra! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,71 m , położone na dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50,91 m² 17 580,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,20 m² 13 270,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Akermańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i elegancki apartament na wynajem w Rezydencji Fryderyk na zielonym Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us To wyjątkowe mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł53,97 m² 24 995,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament 53,97 m | ul. Kolejowa | Wola - 19. Dzielnica Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 53,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,70 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza. Nieruchomość: lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł53,90 m² 25 046,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie położone na 5. piętrze prestiżowego budynku Wola Libre przy ul. Obozowej 20. To propozycja dla osób, które poszukują designu, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł59 m² 13 491,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ursynów przestrzeń, zieleń i wygoda na co dzień | rozkładowe 2-pokoje, 59 m możliwość 3 pokoi | ul. Kazury. Jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40,30 m² 71,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce w spokojnej części miasta, z dostępem do terenów zielonych oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł35,79 m² 106,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy niezamieszkałe | Loggia | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł42,85 m² 42 007 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal o powierzchni 42,85 m2 z loggią, położone na 17 kondygnacji prestiżowej inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej 69C w Warszawie, to propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł62,60 m² 223,64 zł/m²

 

Piętro:19/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,50 m² 17 345,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów Mieszkanie dwupokojowe z garażem sprzedaż Ciche, umeblowane mieszkanie na ul. Woronicza ma powierzchnię 56,5 m2 składa się z: salonu z ogromnymi oknami o powierzchni: 24,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,95 m² 14 353,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie położone przy ul. Kazury na warszawskim Natolinie. Mieszkanie o powierzchni 52,95 mkw. składa się z : *salonu *przestronnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł35 m² 72,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie przy ul Puławskiej zlokalizowane między Parkiem Morskie Oko a Parkiem Dreszera. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47 m² 17 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje/47 mkw na górnym mokotowie. 2 niezależne pokoje; 15,76 i 12,82 mkw, osobno widna kuchnia 9 mkw, łazienka 4,94 mkw z oknem wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,20 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w budynku "comfort City" przy ul. Dionizosa. Układ jest następujący; pokój z kuchnia w aneksie o powierzchni 17m2 z wyjściem na balkon 8m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Mieszkanie z wielkim balkonem. 2 pokoje | wysoki standard | duży balkon | miejsce postojowe Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 1 piętrze z 6.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 29.99 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolady

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha Oaza Odkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 935 zł46,77 m² 15 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na Bemowie, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy powstaje nowoczesne osiedle, które harmonijnie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,92 m² 17 203,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1956 roku, bez windy. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł43,50 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina ul. Lasek Brzozowy Mościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł45,33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie z ogródkiem na wynajem z dwoma osobnymi pokojami położone w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,77 m² 19 123,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam - nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ wraz z jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - Śródmieście Muranów ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij