dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

305 zł/m²24 m² 7 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   , mail:.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 700 zł147,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalny lokal położony w sercu prestiżowej dzielnicy Powiśle w Warszawa - miejscu, które łączy miejski styl życia z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

92,83 zł/m²90 m² 8 355 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 15. Piętrze W centrum LIM - 90m (możliwość rozszerzenia o wielokrotności 30m ). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²21,70 m² 1 526 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 21,70 m2 na 3 piętrze w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy kancelarię itp Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

17 €/m²161,23 m² 2 741 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni brutto 161,23m2 w budynku biurowym klasy A na warszawskim Mokotowie, w bliskiej okolicy Galerii Mokotów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²44 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 44 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Prząśniczek na warszawskiej Białołęce. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²235 m² 11 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalna powierzchnia biurowa 248 m brutto, usytuowana na 1. piętrze budynku bocznego biurowca alma w ścisłym centrum biznesowym Warszawy. Lokal łączy zalety pracy.

Szczegóły ogłoszenia

199 zł/m²210 m² 41 790 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do obejrzenia i wynajęcia lokalu dla gastronomii. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni do niej dostęp. Dwa wejścia. Oferujemy: przydział mocy, zgodę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²1 150 m² 56 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralny budynek biurowy na wyłączność do wynajęcia w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł110,50 m² 17 828,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II 110,5 m | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł110,80 m² 26 164,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal z widokiem na Pałac Kultury | Grzybowska | 6. piętro | Balkon Wyjątkowa przestrzeń, dotychczas wykorzystywana jako przestrzeń biurowa położona w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²511 m² 28 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli! Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

77,46 zł/m²71 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon masażu, tatuażu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²180 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 180 m2 do 250 m.kw. w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). pokoi. Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal użytkowo-mieszkalny 32 m Praga Południe, warszawa Szukasz gotowej inwestycji lub mieszkania w świetnej lokalizacji? Prezentujemy lokal użytkowo-mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²106,17 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m , położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

146,15 zł/m²390 m² 57 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal na wynajem o powierzchni 390m2 na warszawskiej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na ul. Francuskiej, na której znajduje się wiele lokalów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

218,75 zł/m²32 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Zajęcza 15 Biurowiec Carpathia House Biuro do wynajęcia Powierzchnia 32m2 Cena 7 000pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²106 m² 6 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Obiekt wybudowano w strefie obiektów biurowych, 8 km od centrum miasta. Dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia komunikacja miejska (autobusy, tramwaje i oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²555 m² 44 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. Oddzielny moduł 20 pokoi + łazienki + pomieszczenia kuchenno-gospodarcze. Sala konferencyjna. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²204 m² 3 264 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 204 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²84,93 m² 10 192 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow. 84,93 m2 w nowej inwestycji na Pradze Północ w Warszawie. Nowa deweloperska inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²38,86 m² 2 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupokojowy lokal biurowy o powierzchni 38,86m2, położony w samym centrum Warszawy przy ul. Elektoralnej 13. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1904 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²57 m² 3 705 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 2 pokojowy - 57 m.kw. w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). V piętro Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plus.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²115 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy, może być również mieszkalny, o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy na Powiślu. W pobliżu popularnego teatru, uniwersytetów i starego.

Szczegóły ogłoszenia

24,99 €/m²20,33 m² 508 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq przedstawia na wynajem lokale usługowe w pasażu handlowym na poziomie -1, w ścisłym centrum Warszawy na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater a Al. Jerozolimskich. Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²473 m² 28 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia 473 m2 na pierwszym piętrze w nowym budynku biurowym o nowoczesnej architekturze. Biurowiec znajduję się w niedalekiej odległości od Trasy Toruńskiej doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy z niezależnym wejściem od strony ul. Wilczej usytuowany w samym centrum Warszawy. Czynsz: 60 zł/m2 + opłaty dodatkowe 4900 zł (opłata administracyjna, za użytkowanie wieczyste,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²27,80 m² 1 946 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy. Do podanej kwoty należy doliczyć opłatę eksploatacyjną 29zł/m2 i podatek vat 23%. Jest recepcja, monitoring, ochrona. Dostęp do budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²230 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę różne powierzchnie uslugowe duży profil działalności, siła obecnie 40kw z możliwością zwiększenia. 1. magazyn bardzo ładny 230m2 ,klimatyzowany 5 m wysoki,z dużą bramą.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum, w bliskiej odległości od ulicy Marszałkowskiej. Powierzchnia użytkowa 100m2, główna sala 44,10 m2, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

72,22 zł/m²36 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na 4-tym piętrze budynku biurowego w ścisłym centrum Warszawy. Wysoki standard. Do ceny dolicza się media 11zł/m2. W budynku recepcja, monitoring, ochrona. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec położony jest w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie przy ul. Domaniewskiej w bliskiej odległości od ulic Marynarskiej oraz Wołoskiej. W okolicy położony jest także.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²21,29 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Rafał tel;   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa 21,30 m2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego Mokotowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

74,29 zł/m²70 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal 70m2, w Centrum Handlowym panorama na pierwszym piętrze. Lokal doskonały na usługi i handel. Dobrze zlokalizowany. Centrum Handlowe Panorama, dobra lokalizacja, doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²193,80 m² 9 496 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne biuro w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²45 m² 2 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 2 pokojowe w centrum Warszawy Bliskie sąsiedztwo siedzib administracji państwowej, hoteli i modnych sklepów dodatkowo podnosi prestiż tej lokalizacji. Wygodne miejsce do dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł101,37 m² 13 613,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 101,37 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Lanciego 11, w dzielnicy Ursynów (natolin). Nieruchomość idealna pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²480 m² 23 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralne biuro na ostatnim 4 i 5 piętrze w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł43 m² 29 069,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończony | wyposażony | wynajęty - umowa na 3 lata - roi 7,2 % - lokal gastronomiczny na sprzedaż witryna | parter | przy ul. Powązkowskiej | Z pełnym wyposażeniem | 43 m2 | ogródek |.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²34 m² 544 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sky Office Center to nowoczesny biurowiec klasy A położony w strategicznej części warszawskiego Mokotowa, bezpośrednio przy ulicy Rzymowskiego. Lokalizacja w sercu Służewca zapewnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij