dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

113,64 zł/m²66 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy, 66 m , parter, ul. Grzybowska 2 doskonała lokalizacja Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Grzybowskiej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 995 000 zł69,09 m² 57 823,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 69 m2, położony na parterze prestiżowego budynku klasy premium w samym sercu Warszawy. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²30 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.30 m2 brutto) w śródmiejskiej kamienicy. Lokal znajduje się na trzecim piętrze na Muranowie, na styku Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

213,33 zł/m²30 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni na Woli. To idealne rozwiązanie dla firm, które cenią nowoczesne środowisko pracy, elastyczność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 900 000 zł851 m² 6 933 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blisko skm, 10 miejsc parkingowych, możliwość rozbudowy, budynek usługowo mieszkaniowy. Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²28 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy adres dla Twojego biznesu kameralny lokal biurowy w sercu MDM Na wynajem klimatyczny, w pełni odnowiony lokal biurowy położony na ostatnim piętrze eleganckiej kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

149,29 zł/m²70 m² 10 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro dla 11- osobowego zespołu na 12. piętrze w jednym z najbardziej luksusowych biurowców w Warszawie! Najlepsza biznesowa lokalizacja - Rondo Daszyńskiego, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

98,62 zł/m²109 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śrómieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie | 5.

Szczegóły ogłoszenia

310,26 zł/m²23,98 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

202,53 zł/m²158 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu na wynajem -biuro 158 m2, -wfc 19 piętro, emilii Plater 53, -wysoki standard, -gotowe i umeblowane orientacyjny koszt najmu: łączny koszt miesięczny 32 000 pln Czynsz 26 000pln.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²531 m² 6 638 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilsons nieruchomości komercyjne Do wynajęcia przestronne biuro na Włochach przy węźle Salomea, znajdujące się na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu. Udogodnienia w pobliżu budynku apteka.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²300 m² 6 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapewnij swojej firmie rozpoznawalność, na jaką zasługuje. Wynajmij biuro w Blue Tower - architektonicznej ikonie Warszawy, która od lat definiuje biznesowy krajobraz Śródmieścia. To coś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²36 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

98,38 zł/m²100,63 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²41 m² 3 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia 2 pokojowy lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. 300 m. do Metra Centrum Biuro 41 m.kw. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²85,80 m² 5 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 85,8 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²195 m² 9 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 7 pokojowy lokal biurowy 195 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

216 zł/m²25 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura z tarasem w sercu Warszawy? Przepiękna przestrzeń na ostatnim piętrze w biurowcu przy. ul. Siennej w centrum Warszawy. Dla kogo? To biuro jest idealne dla każdego -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²68 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli! Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²103 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy przestrzeń magazynowo/biurową na parterze w magazynie o powierzchni łącznej 103 m (51m , 25m , 27 m ) Wysokość pomieszczenia 3,40m, pomieszczenie jest ogrzewane. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 995 000 zł85,90 m² 46 507,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni 85,9 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku klasy premium w sercu Warszawy. To propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²620 m² 26 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową, która obejmuje całe pierwsze piętro na wyłączność w biurowcu klasy A, zlokalizowanym na warszawskich Włochach przy ul. Trzcinowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł/m²40 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Biura Serwisowanego Q22 - Prywatne Pokoje od 1 do 30 Stanowisk Lokalizacja i Budynek Prestiżowy biurowiec Q22 zlokalizowany przy Al. Jana Pawła II 22, w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²420 m² 29 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 29 400 pln (70 pln/m2 x 420m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dwupoziomowy lokal 5-pokojowy | Mokotów, ul. Sobieskiego | Idealny na biuro, kancelarie, usługi, showroom lub mieszkanie Na wynajem wyjątkowy, wielofunkcyjny dwupoziomowy apartament/lokal położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²25 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na Mokotowie! Czynsz za lokale biurowe: netto 76 zł/m2/m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe. Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe netto 260 zł/m-c. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

92,40 zł/m²65 m² 6 006 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie w nowoczesnym kompleksie apartamentowym. Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych. Budynek posiada 12 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²19 m² 1 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 19 m.kw. w Centrum Warszawy. 1 pokój. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m. od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

59,99 zł/m²427,56 m² 25 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne lokal dostępny od 1 stycznia 2026 R. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 427 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane wg potrzeb Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²168,69 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy z dużymi witrynami i pełną swobodą aranżacji, położony na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²230 m² 5 060 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości komercyjne wilson's Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja: komunikacja: 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

28,60 €/m²395 m² 11 296 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro z widokiem na sukces | 395 m przy samym Metrze Rondo onz Oferujemy wyjątkową przestrzeń biurową na 8. piętrze prestiżowego budynku w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

113,64 zł/m²110 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq Agencja Nieruchomości komercyjnych ofertuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2. Lokal mieści się na parterze kamienicy usługowo-biurowej, nieopodal ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²629 m² 18 870 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.

Szczegóły ogłoszenia

92,59 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przepiękny lokal na wynajem w centrum Warszawy, zlokalizowany w prestiżowej części Warszawy, przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Koszykowej. To idealna propozycja dla najemców.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²136 m² 2 584 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 135 m netto (145 m brutto), zlokalizowane w prestiżowym biurowcu w samym sercu Warszawy. Lokal znajduje się na 9. (najwyższym) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 260 zł52,51 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²141,75 m² 7 852 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 zł/m2/m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe. Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe netto 165 zł/m-c. Możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł43,25 m² 18 705,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 43,25 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

392 zł/m²25 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje do wynajmu biura serwisowane (5 os - 6 os) dostępne od zaraz w biurowcu przy ul. Grzybowskiej w Śródmieściu. Standard: - komfortowo umeblowane biura, dostępne 24/7 -.

Szczegóły ogłoszenia

88,64 zł/m²44 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie dwupokojowe 41,5 m2(po obmiarze 44m2) w centrum Warszawy, zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 30-tych. Do lokalu przynależy komórka lokatorska około 2m2. Istnieje możliwość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij