Lokal handlowy, Aleja Polski Walczącej

Aleja Polski Walczącej, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 117,35 zł/m²
  • 63,91 m²
  • 7 500 zł

Zdjęcie

Jan Sztylko

Skontaktuj się

Lokal handlowy, Aleja Polski Walczącej

Aleja Polski Walczącej, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

117,35 zł/m²

63,91 m²

7 500 zł

Lokal handlowy, Aleja Polski Walczącej

Zaktualizowane: 23 maja 2026

117,35 zł/m² 63,91 m² 7 500 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 500 zł (117,35 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 63,91 m², 3 pomieszczenia; stan: do wykończenia
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   okna: aluminiowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  • Opłaty uzupełniające: 600 zł, kaucja: 15 000 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Avenue Estate, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 254462

Lokalizacja

Opis nieruchomości

- - - - - - - ENGLISH DESCRIPTION BELOW - - - - - - -

Avenue Estate prezentuje nowoczesny lokal usługowy z witrynami i ogrodem w dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa. Lokal narożny z dużą ekspozycją, wentylacją gastronomiczną oraz prywatnym ogrodem. Idealna przestrzeń dla gastronomii, konceptu beauty, showroomu lub butikowego biznesu. (...)

Agent

Jan Sztylko

798 604...

798 604 914

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Sztylko

798 604...

798 604 914

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl