dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

901 ogłoszeń

93,75 zł/m²96 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Doskonały lokal z dużymi witrynami w Miasteczku Wilanów, w pełni wykończony, klimatyzowany, podłogi odporne płytki, rozprowadzone oświetlenie, sufity podwieszane. Witryny.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²210 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjna powierzchnia biurowa z witryną przy ul. Poleczki - 210 m na parterze Szukają Państwo funkcjonalnej i dobrze wyeksponowanej przestrzeni dla swojej firmy, która połączy.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²220,18 m² 30 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Koszt eksploatacyjne 18 zł /m2. Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł96 m² 15 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, w pełni wykończony wynęty długoterminową pod sklep sieciowy znanej marki lokal na parterze z witrynami, w ciągu wielu innych działających lokali usługowych m.in Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 950 000 zł213 m² 18 544,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:podziemna hala garażowa

<> willow Estate preznetuje: na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 213,47 m , położony w fantastycznej lokalizacji: przy ul. Huculskiej 5 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²50,99 m² 4 844 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy U8 w nowym budynku przy Zagłoby 16 czeka na Twój biznes. Jest to jeden z kilku nadal dostępnych lokali usługowych. Jest to 51 m2 w samym środku głównego dziedzińca. Są.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²96 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze w ciągu wynajętych lokali w budynku apartamentowym. Duże witryny wyeksponowane na ulicę na całej długości. Wysokość ponad 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²97,17 m² 4 373 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 97,17 m , zlokalizowany na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Brzeskiej 8 - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²220 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz miejsca, które codziennie przyciąga klientów zainteresowanych wykończeniem mieszkania lub domu, agencja Tandem Home iq ma dla Ciebie idealny lokal o wielkości 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajecia lokal handlowy o powierzchni 150 m , położony na parterze, w Centrum Handlowym Panorama na Mokotowie, jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

57,73 zł/m²75 m² 4 330 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Parter w nowoczesnym budynku - dostosowany do gastronomii. Główne atuty lokalu: narożny lokal z dużymi witrynami doskonała ekspozycja Samodzielne wejście z poziomu ulicy Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

69,57 zł/m²53,90 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Piękny, ustawny, widoczny lokal użytkowy o powierzchni 53,90 m w Warszawie, nowe Włochy, przy ul. Szczęsnej 5a, na osiedlu Apartamenty Rubikon Urban Home (610 mieszkań, 13 lokali usługowych).

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²69,80 m² 1 326 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu04 o pow. 69,80 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

50,70 zł/m²1 578 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-handlowy o powierzchni całkowitej 1 578m2,na działce 1078 m2, składający się z czterech kondygnacji. Oddany do użytku w 2024 roku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

51,75 zł/m²773 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 773 m2. Lokalizacja- bielany, nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana - okolica Mostu Północnego, rejon ulic.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²410 m² 9 020 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

wynajmę magazyn 410m2 3 piętro winda rampa wys.4m okazyjna cena 22zł/m2 wejscie bezpośrednio z windy o udzwigu 1000kg biura od 20m cena 35 zł Powyższa informacja nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł800 m² 4 998,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownię Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

125,98 zł/m²127 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia piękny, ustawny lokal z idealną ekspozycją od ulicy. Piękne duże witryny od ulicy. 2 wejścia. Budynek o podwyższonym standardzie. Wysokość +3m. Brak możliwości prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł86,30 m² 10 892,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy leżący na terenie usługowo-mieszkaniowym (wynika z planu zagospodarowania przestrzennego) o powierzchni 86.3 m , zlokalizowany w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł76,09 m² 15 507,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Ursynów ( Wyczółki) ul. Pieskowa Skała. Inwestycja / marvipol z 2020r. /. Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe: harmony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pkp S.A. informuje o zamiarze oddania w najem lokalu handlowo-usługowego nr K05 o powierzchni 12,81 m2 zlokalizowanego na poziomie -1 w Galerii Południowej Dworca Warszawa Centralna.

Szczegóły ogłoszenia

106,11 zł/m²42,41 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy usytuowany na parterze historycznego budynku Drożdżowni przy ulicy Dziatwy 7 w Warszawie wchodzącego w skład osiedla Aroma Park. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

66,28 zł/m²73,93 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem Warszawa, ul. Korkowa 29 | 73,93 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,93 m , zlokalizowany w Warszawie przy ul. Korkowej 29. Lokal idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł203,61 m² 9 282,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży bardzo ladny lokal usługowo-hanlowy na Ursynowie, doskonała ekspozycja. Przeznaczenie - handlowe, usługowe, medyczne, edukacyjne, biurowe, na przedszkole Opis lokalu: *powierzchnia 203,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł156,45 m² 12 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest dobrze prosperujący, przestronny lokal usługowy o powierzchni 156 ,45m , zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Fasolowej w dzielnicy Warszawa Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

125,20 zł/m²127,72 m² 15 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Górny Mokotów Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 128 m z możliwością powiększenia do 235m2, zlokalizowany w prestiżowej części Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

77,50 zł/m²40 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacji W lokalu nie mogą być prowadzone działalność gastronomiczna i salony gier. Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

92,11 zł/m²76 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal użytkowy z witryną - 76 m , Białołęka Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 76 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł77 m² 19 350,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowy 77 m - Prestiżowa Marina Mokotów Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m , usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

113,64 zł/m²66 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy, 66 m , parter, ul. Grzybowska 2 doskonała lokalizacja Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Grzybowskiej 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł105 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowy na sprzedaż - warszawa wola oferta na wyłączność Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 105 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł316,20 m² 13 915,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal użytkowy - Mokotów Na sprzedaż oferujemy wynajęty lokal użytkowy stanowiący stabilną i przewidywalną inwestycję w segmencie premium. Oferta skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²420 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę super magazyn w bardzo dobrej lokalizacji bliskie okolice metra moze być składowanie,produkcja,warsztat samochodowy kazda dzialalnośc parking magazyn 6 m wysoki mozliwośc wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

89,29 zł/m²140 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym przy ruchliwej, głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

46,34 zł/m²690,54 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy o powierzchni 779 m , zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako siedziba firmy, która.

Szczegóły ogłoszenia

166,03 zł/m²84,32 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 84,32 m w Warszawie przy ul. Marcina Kasprzaka 29, w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym w ramach inwestycji Bliska Wola (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²96 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje wyjątkową propozycje dla biznesu. Lokal z dużymi przeszkleniami zapewniającymi świetną ekspozycję i naturalne doświetlenie, idealny pod działalność handlową lub.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 578 m² 7 604,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

1 681 500 zł93,42 m² 17 999,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: funkcjonalny lokal biurowy po generalnym remoncie w prestiżowej lokalizacji - Śródmieście / Dworzec Gdański / Arkadia Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

114,75 zł/m²119 m² 13 655 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal usługowy na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Powierzchnia: 119 m Sufity: ~5 m (możliwość antresoli!) Doświetlenie: bardzo dobre - 2 niezależne wejścia atuty:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij