dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Bielany

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

54,17 zł/m²240 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Dom wolnostojący na Bielanach przy ulicy Lektykarskiej, do wynajęcia na cele biurowe, z wyłączeniem celu mieszkalnego. Możliwość wynajęcia tylko dla firm. Cena najmu to 13 tys. zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

65 zł/m²148 m² 9 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow148 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

86,21 zł/m²116 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrony lokal usługowy o łącznej powierzchni około 116m2. Lokal znajduje się w kamienicy przy ulicy Kasprowicza, posiada dwa wejścia oraz trzy duże witryny od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 830 000 zł103 m² 27 475,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce na nowym osiedlu warszawskie Bielany, budynek Marvipol z 2025r. Deweloper planuje budowę kolejnego budynku na działce obok, konkrety: - lokal 102,59m2 - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

82,28 zł/m²79 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 4 pokojowy lokal o powierzchni 79m2 przy samym metrze Słodowiec w budynku z 2007 roku. Lokal idealny na biuro, kancelarię lub gabinet. Dzięki świetnemu układowi najemca ma do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²55,83 m² 2 233 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.55,83 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²17,16 m² 686 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,16 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²28,92 m² 1 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28,92 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, , poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²88,14 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

153,33 zł/m²15 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stanowisko dostępne od zaraz. Warszawa, ul. Conrada - bielany/bemowo Do wynajęcia gotowe do pracy, w pełni wyposażone stanowisko fryzjerskie w prężnie działającym salonie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²310 m² 20 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia powierzchnia biurowa 310m usytuowana na I piętrze w biurowcu na Starych Bielanach. Najemca dodatkowo ponosi opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja :dodatkowe informacje | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

53,73 zł/m²335 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe na warszawskich Bielanach z bardzo dobrym dojazdem do wszystkich dzielnic i tras szybkiego ruchu Warunki proponowane podlegają negocjacji. Umowa najmu na czas.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 4000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 pln miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 3000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 pln miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kasprowicza 47 na Bielanach. Do dyspozycji Najemcy dostępne są moduły, co pozwala na elastyczne dopasowanie przestrzeni do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

93,55 zł/m²62 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62 m2 na parterze budynku mieszkalnego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Żeromskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

53,13 zł/m²263,51 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia 2 moduły biurowe o łącznej pow. 263,51 m2, zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu na Bielanach. Budynek oddany w 2023 roku, wykończony w standardzie klasy A Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²54,28 m² 2 171 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.54,28 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kasprowicza 47 na Bielanach. Do dyspozycji Najemcy dostępne są moduły od 100 m do 420 m , co pozwala na elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dzień pokazowy 2026-05-25

62,05 zł/m²33,68 m² 2 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro 2 pokojowe o powierzchni ok 34 m 2 na terenie obiektu fabryczno -magazynowego na Bielanach. Raczej na biuro do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

83,87 zł/m²62 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia | 62 m | Parter | Bielany - od zaraz Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 62 m , położony na warszawskich Bielany w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²319,53 m² 10 225 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal na magazyn/produkcję o pow.319,53 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²420 m² 29 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 29 400 pln (70 pln/m2 x 420m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 210 m2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochrona i recepcją. (całe.

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²61,69 m² 8 328 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 61,69 m , zlokalizowany przy Metrze Młociny na Bielanach w Warszawie. Lett Metro Młociny, to projekt składający się z 3 etapów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

63,87 zł/m²52,06 m² 3 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia otwarta przestrzeń , biuro o powierzchni ok 55 m 2 na terenie obiektu magazynowego na Bielanach. W lokalu prowadzona była.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²125 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Magazynowo - biurowy o powierzchni 125m2. Parter budynku magazyn o powierzchni 50m2+pomieszczenie socjalne 20m2+wc 3m2. Piętro 3 pomieszczenia biurowe + wc o powierzchni 60m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w pełni przygotowany gabinet pod działalność beauty idealny dla kosmetologa, specjalisty medycyny estetycznej, stylizacji lub usług pielęgnacyjnych. Lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

13,25 €/m²115 m² 1 524 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy budynek biurowy, w którym dostępne są 4 moduły biurowe o powierzchniach 115 m2, 125 m2, 240 m2 i 360 m2. Standard: proponowane biuro składa się z 6 pokoi każde.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²38,85 m² 1 709 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

21,91 zł/m²299 m² 6 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowo-warsztatowa 270 m2 na działce 430 m2, budowa z lat 60 tych. Powierzchni biurowej na poziomie +1 ok. 120 m2, warsztatowej 150 m2, dodatkowo na posesji magazynek/garaż.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 7000 pln (70 pln/m2 x 100m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²220 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 14000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 2200 pln miesięcznie 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do dogadania Wszystkie podane kwoty są netto.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

37 zł/m²40,55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro 2 pokojowe o powierzchni ok 41 m 2 na terenie obiektu biurowo -magazynowego na Bielanach. Zaletą oferty są ; niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²250 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 17 500.00 PLN (70 PLN/m2 x 250m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal handlowo-usługowy Z witrynami! Duże przeszklenia | Idealny pod butik, biuro lub usługi | Gotowy do wejścia ***** rozkład pomieszczeń: lokal charakteryzuje się otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokal pod działalność biurową lub usługi. Lokalizacja: warszawa, chomiczówka - dynamiczna dzielnica z dużym potencjałem Powierzchnia: 40 m Przeznaczenie: możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²225,82 m² 9 484 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.225,82 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.