dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

902 ogłoszenia

149 000 zł80 m² 1 862,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Odstąpię dochodowy salon stylizacji paznokci - Mokotów W pełni funkcjonujący, dochodowy salon stylizacji paznokci z 17-letnią historią działalności oraz szeroką bazą stałych klientek.

Szczegóły ogłoszenia

92,77 zł/m²409,60 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 409 m2 w Babce Tower, łączącej wysoką jakość, nowoczesne udogodnienia i doskonałą komunikację. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

108 zł/m²107 m² 11 556 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 101 m2 netto (107 m2 brutto) znajdujący się na parterze Błękitnego Wieżowca przy Pl. Bankowym w Warszawie. Lokal ma ekspozycję od.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł158 m² 24 050,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze budynku budynku mieszkalno usługowego na Mokotowie. Opis lokalu: *powierzchnia 158 m2 (100m2 parterz + 50 m2 na podwyższonej części *parter, ciąg andlowy, duże witryny *wysokość -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 200 m2 przestrzeni handlowej w galerii przy Czerniakowskiej. Dostępna powierzchnia znajduje się na parterze galerii obok innych.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²300 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 300 m2, znajdujący się na parterze. Lokal może zostać zagospodarowany np. pod sklep, lekką gastronomię, salon urody, masażu czy inne usługi. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł92 m² 13 913,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Urządzony lokal pod gabinet kosmetologiczny, kosmetyczny, rehabilitacyjny. Z przyjemnością oferujemy świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 92 m , idealny na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

88,79 zł/m²90,10 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy z dużą witryną i wejściem bezpośrednio z ulicy idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

42,55 zł/m²658 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Via Estate ma przyjemność zaprezentować lokal handlowo-usługowy z przestronnym magazynem, dużymi witrynami, o łącznej powierzchni 658 m2 zlokalizowany na Pradze Południe, ul. Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²364,35 m² 5 830 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Budynek biurowy z częścią usługowo-handlową na poziomie parteru i piętra, położony na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Rakowieckiej. Usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

80,49 zł/m²41 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze, w holu budynku. Lokal stanowi jedną, funkcjonalną przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²235 m² 27 029 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny i doskonale zlokalizowany lokal usługowy o łącznej powierzchni 235 m , położony przy ul. Woronicza 31. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²133,70 m² 2 407 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq wynajmie lokal usługowo-handlowy o powierzchni 133,7m2, w ścisłym centrum Warszawy, na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater a Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

98,58 zł/m²101,44 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal w parterze 101mkw usytuowany jest wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Lokal jest zadbany, posiada duże witryny, dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany i widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

4 149 000 zł257,42 m² 16 117,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 257,42 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji z 2023 roku. To doskonała okazja dla osób szukających miejsca, które łączy prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

151 zł/m²105 m² 15 855 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje do wynajmu lokal handlowy o pow. 105 m2 w Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna przy ul. Grochowskiej na Pradze Płd. Lokal znajduje się na parterze, w głównym pasażu,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²80 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 80m2, parter/1 bez windy, w budynku z 2005r., Białołęka Tarchomin, Gotowy do użytkowania, idealny na nieuciążliwą działalność, siedzibę niewielkiej firmy, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

287,67 zł/m²365 m² 105 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 365 m2, parter i 1/6 w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Południowe. Prestiżowa lokalizacja, duże witryny, wejście od ulicy, klimatyzacja. Idealny na showroom,.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²690,54 m² 32 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal użytkowy 690,54 m - Warszawa, wawer Prezentujemy Państwu nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy na wynajem, zlokalizowany przy ul. Zwoleńskiej w Warszawie. Dane obiektu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł178 m² 15 730,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do sprzedaży narożny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 178 m2. Znajduje się on na parterze budynku mieszkalnego i posiada niezależne wejście od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²99,77 m² 10 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 97,77 m2, który znajduje się na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Stacja Nowy Ursus. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²338 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Powierzchnia usługowo-magazynowa parter skladowanie 6m wysoki duże drzwi wjazdowe podłoga betonowa budynek murowany nie ogrzewany bardzo dobry dojazd tira,teren z ochroną ogrodzony Powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²180 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

doskonały, wysoki, w pełni wykończony, klimatyzowany lokal z ogromnymi witrynami w super lokalizacji na Woli, 2 pary drzwi, witryny i wejścia od ruciwej ulicy blisko dużego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal zajmujący cały parter i całe podpiwniczenie domu wolnostojącego z wydzielonym przynależnym, prywatnym ogrodem. Budynek : Całość obiektu utrzymuje charakter wilii miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

119,62 zł/m²209 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały, przestronny i ustawny nowy lokal z dużymi witrynami przy ulicy Giserskiej 7 w Nowym Ursusie tuż obok dużej, już otwartej szkoły i biurowców. Wokoło wysoka zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

77,71 zł/m²83,64 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na wynajem 83,64 m | Tarchomin, ul. Światowida 14 | duże witryny, parter Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 83,64 m , położony na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

88,46 zł/m²107,38 m² 9 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy, narożny lokal usługowy o powierzchni 108 m2, zlokalizowany na Pradze Południe, z witrynami i wejściem od dużej, ruchliwej ulicy, vis a vis przystanek autobusowy. Woloło nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 670 zł22,93 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: nowoczesny lokal użytkowo-mieszkalny 22,93 m Praga Południe, warszawa Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 22,93 m w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

182,54 zł/m²63 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkową, wysoką (ok. 4,5 m) powierzchnię handlową w najbardziej prestiżowym kompleksie biurowym w Warszawie. Jest to najwyższy budynek w Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł97 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze w inwestycji "metro Zachód". W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem   . Więcej interesujących ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²140 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo ustawny, 140-metrowy lokal handlowo-usługowy, doskonale zlokalizowany na parterze budynku handowo usługowego w ciągu innych lokali, na warszawskiej Woli (młynów). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

102,15 zł/m²93 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wiejska 17 to kamienica biurowa kl. B+ położona w ścisłym centrum Warszawy w renomowanej okolicy Alei Ujazdowskich i Placu Trzech Krzyży. Budynek oferuje ponad 2 200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,50 m² 13 671,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Atrakcyjny lokal usługowy w świetnej lokalizacji Warszawa, białołęka. Cena w ogłoszeniu 499 000 zł (sprzedaż bez vat). Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 36,5 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

88,96 zł/m²117,80 m² 10 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia wykończony lokal handlowy, usługowy, użytkowy w budynku na dużym osiedlu. Lokal użytkowy w dużym ciągu pieszym, niedaleko od głównej ulicy Alei Polski Walczącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł111,25 m² 29 662,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal użytkowy na parterze nowego, z 2010 roku, budynku. Wysokość pomieszczeń 3,30m. Duże witryny. Można w nim prowadzić sklep, biuro, usługi medyczne a także gastronomię. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31,91 m² 17 204,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Hot oferta- wyłącznie W pepper house! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Atuty nieruchomości - do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

133,33 zł/m²105 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy W centrum warszawy Nowoczesne wykończenie | Parter | Duże witryny | Możliwość adaptacji | Śródmieście Południowe ***** rozkład I standard: lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

7 480 000 zł400 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych We Speak English and Russian Oferujemy wyjątkowy lokal usługowo-handlowy z przeznaczeniem medycznym w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²33,90 m² 1 695 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N10 o powierzchni 33,9 m2, w tym 13,3 m2 zaplecza znajduje się na Dworcu Centralnym w Warszawie w odnowionym pasażu północnym na poziomie -1. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł102 m² 14 656,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż przepiękny (świeżo wyremontowany) lokal użytkowy w ciągu lokali handlowych, znajdujący się w Warszawie przy ul. Lechickiej 15 (włochy). Lokal wyróżnia się świetną.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-magazynowy 400 m Marysin Wawerski, warszawa Wawer Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 400 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij