dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

77 zł/m²135 m² 16 742 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjna powierzchnia biurowo-usługowa 135 m | gotowa do pracy | standard medyczny Do wynajęcia elegancka i w pełni przygotowana powierzchnia biurowo-usługowa o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²175 m² 11 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje ofertę biura do wynajmu o powierzchni 167 m2 netto (tj 175 m2 brutto) w nowoczesnym, ale budżetowym biurowcu przy Al. Jerozolimskich, blisko Dworca Zachodniego. Standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²130 m² 1 885 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 130 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca. Dzięki dużej witrynie i możliwości zawieszenia szyldu, twoja marka.

Szczegóły ogłoszenia

37,85 zł/m²79 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

225 zł/m²20 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gabinet w klinice medycznej, placówce leczniczej. Dla lekarza. Widny. Wysoki standard. Klimatyzacja. Wentylacja (czysta). Bezpośrednio

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²76,02 m² 6 545 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 76,02 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²122,35 m² 9 543 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnej przestrzeni biurowej w Warszawie? To biuro oferuje prestiż, nowoczesność i doskonałą dostępność komunikacyjną. Lokalizacja na Woli, dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²1 017,50 m² 114 978 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do przechstronnego, nowoczesnego biura z tarasem na 7 piętrze przy ul.Przyokopowej 31 na warszawskiej Woli. Zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu A klasy, jedynie 130m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²801 m² 14 819 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy w pełni i gotowy do użytkowania moduł biurowy, zlokalizowany na 4 piętrze, w samym sercu ikony warszawskiej Pragi obok Placu Konesera. Powierzchnia o łącznym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²78 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy, prestiżowy lokal biurowy na ostatnim piętrze Położony w sercu Starego Żoliborza, u zbiegu kluczowych arterii komunikacyjnych. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

54,29 zł/m²350 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji! Do wynajęcia biuro na Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Lokal o funkcjonalnym układzie, oferujący komfortową i przestronną powierzchnię - idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł122 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Prestiżowy budynek apartamentowo-biurowy położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²222 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Segment na cele biurowe na Natolinie 3-piętrowy | | Klimatyzowany | | Garaż dwustanowiskowy | | Ogródek, taras i balkony Rozkład pomieszczeń Parter: - salon z aneksem kuchennym, ok. 58 m -.

Szczegóły ogłoszenia

58,71 zł/m²102,20 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem reprezentatywne biuro 102,2 m na 9. piętrze z widokiem na biznesową Ochote w prestiżowym Ochota Residence. Przestrzeń dla firmy, która ceni lokalizację, wizerunek.

Szczegóły ogłoszenia

112,20 zł/m²35,65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal / gabinet lekarski, będący obecnie gabinetem kosmetologicznym, o powierzchni 36m2, usytuowany na parterze, w najelegantszej i najbardziej prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł210 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość komercyjna przy ul. Trakt Brzeski - idealna na biuro, usługi lub działalność handlową Na sprzedaż oferuję funkcjonalny i wszechstronny bliźniak położony bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²664 m² 12 948 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy unikalną powierzchnię biurową 508 m w jednym z najbardziej ikonicznych wieżowców warszawskiej Woli. To adres, który łączy luksusową architekturę z pulsującym sercem.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²76 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest gotowa powierzchnia biurowa, samodzielny moduł biurowy o pow. ok. 76 m2 z klimatyzacją , ulokowany w kameralnym budynku w okolicy ul. Grochowskiej i Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²55,28 m² 1 050 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej brutto 55,28 m2. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej kamienicy z 1898 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²129 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca, które samo napędza klientów do Twojego biznesu? Ten lokal to strzał w dziesiątkę. Znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

87,39 zł/m²98,98 m² 8 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 98,98 m, położony w przyziemiu eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²812 m² 12 586 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 812 m2 nla w fantastycznym biurowcu, warszawa Mokotów. Standard: reprezentacyjna recepcja ze strefą relaksu biuro jasne, doskonale doświetlone parking zewnętrzny biletowany układ.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy 50 m Marysin Wawerski, warszawa Na wynajem lokal o powierzchni 50 m , położony na wysokim parterze budynku zlokalizowanego w spokojnej części Marysina.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł205,10 m² 14 627,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal położony jest przy ul. Siennej 86, w samym sercu dynamicznie zmieniającej się części Warszawy, która w ostatnich latach przeżywa wyraźny renesans. To obszar, który.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²294 m² 32 340 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia, duży piękny frontowy lokal z witryną od nowo budowane skweru. Nieruchomość położona przy bardzo dużym, już zasiedlonym osiedlu na 50 tys. mieszkań przy drodze łączącej osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

12,99 €/m²121,31 m² 1 576 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec oferuje powierzchnie biurowe na wynajem (łącznie 15.000 m2) na czterech kondygnacjach wraz z 310 miejscami parkingowymi. Wnętrza budynku zaplanowano tak, aby tworzyły przestrzenną.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²186 m² 14 694 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilsons - nieruchomości komercyjne bez prowizji od 1 lutego 2026 R. Przeznaczona na wynajem, 186 metrowa powierzchnia komercyjna, utrzymana w wysokim standardzie, dedykowana pod działalność biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% Prowizji od Najemcy. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 180 mkw, doskonale zlokalizowany na piętrze kameralnego budynku handlowo-biurowego w ciągu innych lokali, na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł62,30 m² 20 064,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 62,30 m2, a użytkowej 59,30 m2. Lokal od samego początku pełnił funkcję gabinetu stomatologicznego, na który to został sporządzony.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł156 m² 19 807,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o wysokości 5m! Idealny na gabinet stomatologiczny, kosmetyczny, biuro, małe przedszkole, pracownię architektoniczną, kancelarię prawną itp. Możliwość swobodnej aranżacji, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²388 m² 19 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne biuro w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal 156 m na parterze - Stary Wilanów, ul. Wiertnicza 5 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie. Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal o powierzchni 156 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł261,50 m² 11 472,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowy z potencjałem | Mokotów - Stegny, pomiędzy Al. Wilanowska a ul. Jana III Sobieskiego Na warszawskim Mokotowie, prezentujemy wyjątkowy budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 300 zł351,10 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Na sprzedaż wyjątkowo przestronny lokal o imponującej powierzchni 353,1 m , położony w budynku przy ul. Żytniej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

115,85 zł/m²94,52 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal biurowy w oficynie przy reprezentacyjnej ul. Wspólnej - centrum Warszawy! Powierzchnia: ~95 m | Dostępny: od zaraz Lokalizacja: parter (oficyna - spokojnie i prestiżowo) układ:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł257,40 m² 10 489,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy 257 m | Galeria Saska Kępa | witryny | antresola | 4 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m , położony na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł156,45 m² 12 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest dobrze prosperujący, przestronny lokal usługowy o powierzchni 156 ,45m , zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Fasolowej w dzielnicy Warszawa Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

2 158 800 zł129 m² 16 734,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal użytkowy z najemcą w budynku apartamentowym w Miasteczku Wilanów Lokal z własnym ogródkiem 100 m2 , narożny z dużymi witrynami na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł291 m² 13 024,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

: krótko: funkcjonalne biuro w nowoczesnym budynku biurowym na Ursynowie przy ul. Wąwozowej. Lokal oferuje 11 niezależnych pokoi, 5 miejsc postojowych w garażu podziemnym, przytulną kuchnię, 2.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4