dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

2 500 000 zł158,30 m² 15 792,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego brak pcc faktura vat Cena netto: 2 500 000 pln Cena brutto (23% vat): 3 075 000 pln Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²500 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o podwyższonym standardzie, zlokalizowany w jednej z najlepiej skomunikowanych części Bemowo. Lokal posiada duże, reprezentacyjne witryny od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 610 zł98,98 m² 19 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul.Hożej! Obejrzyj film: Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²839 m² 15 522 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek biurowy na terenie Centrum Praskiego Koneser. Najlepsza lokalizacja na Pradze Północ. Na terenie liczne restauracje, przychodnia medyczna. Niedaleko stacja metra Wileńska oraz dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

97,78 zł/m²135 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję piękny lokal w wysmakowanym stylu o powierzchni 135 m2 , w kamienicy na ul. Chmielnej w Warszawie. Idealny na działalność biurową , gabinet, kancelarię. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł80 m² 31 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowo-konferencyjny o powierzchni 80m2 znajdujący się na 1. piętrze 10 - piętrowego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej/ w okolicy Pl. Grzybowskiego. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²110 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na wynajem - ul. Chylońska, ochota/włochy - 112 m Na wynajem nowoczesne, funkcjonalne biuro o powierzchni 112 m , zlokalizowane w nowym, kameralnym budynku biurowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²844,70 m² 46 459 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego o łącznej powierzchni 844,70 m2, położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Reprezentacyjny dom / siedziba firmy | Wilanów Zawady | 300 m | działka ok. 1 000 m Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący położony w prestiżowej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²107,48 m² 9 136 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Lokal usługowy na wynajem | Mokotów | Gastronomia | 107,48 m | Nowe osiedle Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 107,48 m , zlokalizowany na dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł65,55 m² 27 307,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gotowy do pracy lokal usługowy 65 m | Jana Kazimierza, wola | Parter z witryną Lokalizacja i potencjał rynkowy Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł280 m² 24 821,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy na Mokotowie | 280 m2 | 4 tarasy (ogródki) | 4 miejsca garażowe! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o łącznej powierzchni 280 m2, położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²93,16 m² 9 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetnie skomunikowana przestrzeń biurowa W okolicy ronda daszyńskiego Jasne wnętrza | Wydzielone gabinety | Światłowód | Balkon | Klimatyzacja | Otwierane okna ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²210 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 14 700 pln (70 pln/m2 x 210m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

115,26 zł/m²95 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O lokalu - idealne na kancelarię, biuro lub gabinety Szukasz przestrzeni, która łączy w sobie prestiż z absolutną ciszą? Prezentujemy wyjątkowy lokal o powierzchni 94,52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²108 m² 10 260 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Lokal usługowy na wynajem | 108 m | ul. Lazurowa | Idealny pod usługi, biuro i handel Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

78,13 zł/m²128 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro do wynajęcia Warszawa, al. Solidarności (5 piętro) Do wynajęcia funkcjonalny i w pełni przygotowany lokal biurowy położony w Warszawie przy Al. Solidarności, na 5. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

88,96 zł/m²117,80 m² 10 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia wykończony lokal handlowy, usługowy, użytkowy, lub biurowy w budynku na dużym osiedlu. Lokal użytkowy w dużym ciągu pieszym, niedaleko od głównej ulicy Alei Polski Walczącej.

Szczegóły ogłoszenia

117,10 zł/m²109,56 m² 12 829 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do biura powierzchni 109,56m2 przy ulicy Pańskiej w Warszawie, dzielnica Wola. Biuro dostępne od 1 maja 2026r. Dostępne różne moduły Udogodnienia biura: - własna toaleta i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

88,71 zł/m²62 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo- biurowy - Bielany, ul. Kleczewska 25 Do wynajęcia lokal o powierzchni 62 m , zlokalizowany na Bielanach przy ul. Kleczewskiej 25, ok. 8 minut pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²514,80 m² 7 465 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro w budynku biurowo-usługowego w centralnej części Mokotowa górnego. Biuro o powierzchnie 495m2 netto (bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł354 m² 7 485,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

343 m przy głównej ulicy Targówka / usługi + biuro + część mieszkalna / taras 70 m / Panele fotowoltaiczne + klimatyzacja Na sprzedaż nieruchomość o bardzo dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

88,50 zł/m²44,07 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 44,07 m w Śródmieściu Warszawy, ul. Nowolipki. Powierzchnia idealna na biuro lub działalność usługową. Nieruchomość znajduje się na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

184,21 zł/m²76 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[podstawowe parametry] adres: ul. Kolejowa 43 | Czyste | Wola rok budowy: 2021 powierzchnia: 76 m2 czynsz najmu: 14 000 pln netto / miesiąc przeznaczenie: usługowe | biurowe | handlowe | gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

5 673 000 zł620 m² 9 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga nowa niższa cena! nowa cena 9 150 pln za metr kwadratowy lokalu, miejsca parkingowe w gratisie. Lokal biurowy Z kw, sprzedaż zwolniona Z podatku vat Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

162,50 zł/m²120 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu biura w kameralnym budynku Carpathia Office House - biurowcu klasy A o wysokim standardzie wykończenia. Położenie w kameralnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł31,32 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²148,43 m² 10 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro przy ul. Sobieskiego na Mokotowie - idealne dla firm ceniących kameralność i prestiżową lokalizację. Doskonała komunikacja (tramwaje, autobusy, metro Pole Mokotowskie 8 min). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²91,40 m² 7 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie. Do wynajęcia funkcjonalny i nowoczesny lokal użytkowy, usytuowany na parterze budynku. Duże witryny zapewniają świetną ekspozycję oraz.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²200,44 m² 20 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Świetnie skomunikowana przestrzeń biurowa W okolicy ronda daszyńskiego Jasne wnętrza | Wydzielone gabinety i sale konferencyjne | Światłowód | Balkon | Klimatyzacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²146 m² 9 782 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu biuro o powierzchni 138 m2 netto (tj 146 m2 z 6% add-on) w kameralnym biurowcu przy ul. Rzymowskiego na Mokotowie. Standard: - 2 x open space, 2.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²57,90 m² 5 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowy Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 57,90m2. Nowy Apartamentowiec! Przeznaczenie: sklep / Biuro / Usługi / Przychodnia Zdrowi Lokal z witrynami położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

269,23 zł/m²13 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinety w prestiżowym biurze serwisowanym Oferujemy komfortowy gabinet biurowy położony na 4. piętrze prestiżowego budynku Wolf Marszałkowska. To idealna propozycja dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

71,38 zł/m²336 m² 23 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy budynek usługowo-biurowy (w budowie) o powierzchni 336 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielany. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

83,63 zł/m²95 m² 7 945 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 95 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, pkp, wkd,.

Szczegóły ogłoszenia

66,28 zł/m²73,93 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem Warszawa, ul. Korkowa 29 | 73,93 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,93 m , zlokalizowany w Warszawie przy ul. Korkowej 29. Lokal idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

61,65 zł/m²316,30 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo biurowy, którego lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy oraz lotniskiem, a także doskonałe połączenie z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²254,20 m² 15 621 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa z widokiem na panoramę Warszawy Sadyba, ul. Konstancińska Powierzchnia: 254 m Piętro: 4 (ostatnie) Standard: a/b+ Cena: 50 zł/m netto (61,50 zł/m brutto).

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²62,50 m² 938 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem powierzchnię biurową o wielkości 62,5m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego na Górnym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

96,06 zł/m²63,50 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twój biznes rozkwitnie tutaj! Wynajmij nowy lokal 63,5 m przy ul. Zagłoby w Ursusie. Oto Twoja szansa na idealną przestrzeń dla Twojej firmy/działalności! Funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

107,78 zł/m²257 m² 27 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych części.