dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 215 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 650 000 zł132 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sęczkowa Residence położona jest w malowniczej i zielonej części Warszawy, blisko Wisły oraz Mostu Siekierkowskiego. Ta lokalizacja oferuje mieszkańcom idealne warunki do aktywnego spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł226 m² 8 402,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie blisko ulicy Puławskiej i Lasu Kabackiego. Dom o powierzchni 226m2 wybudowano w technologii tradycyjnej i przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Tu wszystko jest gotowe. Wybierasz dziś. Jutro zaczynasz wykańczać. Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie musisz czekać na koniec budowy. Aż 80 m strefy dziennej i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 847 777 zł146,12 m² 12 645,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

Poranki zaczynają się tu od światła. Miękkiego, wpadającego przez duże okna, odbijającego się od naturalnych materiałów i spokojnych kolorów. To jeden z tych domów, w których.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł234 m² 6 623,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment środkowy w całości podpiwniczony. Lokalizacja: warszawa, wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita 234,20 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł501 m² 8 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Do sprzedania dwa domy znajdujące się na jednej działce o powierzchni 2341m2. Pierwszy dom (funkcja mieszkalna) 341m2 składa się z dwóch poziomów. Parter to: - salon z osobną widną.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Komfortowy, przestronny dom o pow. 250m2, usytuowany na pełnej zieleni działce o pow. 1177m2 na Ursynowie Grabowie. To jedno z tych miejsc, które wciąż zachowują spokojny, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł156 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Absolutnie ponadczasowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156m2 (+ poddasze o pow. 48.5m2), działka o pow. 340m2 , stanowiący niezależną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł450 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:754 m²

Komfortowy dom o pow. 450m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce w Aninie przy ul. Bronisława Czecha. Okolica z pełną infrastrukturą-szkoły, przedszkola, sklepy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł270 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:862 m²

Bliźniak o powierzchni 270 m2, dodatkowo poddasze około 60m2, działka 862m2 : Dla kogo? Dla rodziny, dla szukających wyjątkowej nieruchomości położonej w cichej i spokojnej okolicy. :.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł240 m² 9 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:198 m²

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji dom w zabudowie segmentowej położony na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Patio w Powsinie. Cicha okolica, dużo zieleni i jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł300 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowy dom na Starym Żoliborzu - idealny na biuro lub cele mieszkalne Szukają Państwo przestrzeni z duszą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł344 m² 7 529,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny segment skrajny położony w prestiżowej części Wilanowa - Stary Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 1995 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł792 m² 8 207,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezydencja w zielonej części Wilanowa. Przestrzeń, prywatność i spokojny rytm życia. Niektóre domy robią wrażenie metrażem. Inne sprawiają, że po prostu chce się w nich zostać na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł103,65 m² 12 349,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Nowoczesny dom w cenie mieszkania z 31-metrowym strychem w bonusie Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny lub wymagającej pary? Marzysz o własnym ogrodzie i sielskim spokoju bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł139 m² 14 244,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, który redefiniuje pojęcie energooszczędności. Inwestycja łączy nowoczesną architekturę z ekologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 725 632 zł211,81 m² 12 868,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Terra verde wilanów I dom nr 6 | wilanów - zawady Dom nr 6 to wyjątkowa propozycja w ramach prestiżowej inwestycji Terra Verde Wilanów, zlokalizowanej przy ul. Glebowej. Budynek ten, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł231,72 m² 14 668,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Rezydencja z duszą w sercu Starego Wawra | Działka 1365 m | Idealna dla rodziny Szukasz domu, który oferuje przestrzeń, bliskość terenów zielonych i zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł265,55 m² 15 816,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

W zielonej, kameralnej części Mokotowa oferowany jest narożny dom o powierzchni całkowitej 265 m2, w zabudowie bliźniaczej po kompleksowej modernizacji zaprojektowanej przez warszawską.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł344,34 m² 8 392,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 344 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Nieruchomość po generalnym remoncie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł320 m² 12 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 320 m z prywatną strefą relaksu, położony na pięknie zagospodarowanej działce 1000 m w zielonej części warszawskiego Wawra przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł115,92 m² 12 939,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy segment środkowy w kameralnym ( 8 budynków) osiedlu przy Wale Zawadowskim. Funkcjonalnie zaprojektowany budynek oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią kmfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł188 m² 9 521,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący usytuowany na pięknej działce w kształcie idealnego kwadratu. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny, w nowoczesnej zabudowie dom o powierzchni 180 m , w spokojnej dzielnicy Białołęka Kobiałka w Warszawie. Miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaż domu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, przy ulicy Warzelniczej. Jest to dom typu bliźniak, usytuowany na działce o powierzchni 478m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy Farbiarskiej. Dom wybudowany został w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł440 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom to dla Ciebie więcej niż adres? To miejsce, które harmonijnie wplata się w Twój styl życia? Jeżeli szukasz domu na wynajem, który doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby, ten położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł336 m² 10 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Największym luksusem staje się dziś przestrzeń a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 360m2, usytuowany na działce 500m2, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na dwa samochody. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Atuty nieruchomości w skrócie: segment środkowy | 170mkw | ogród 50mkw | 2007 r. | 4 pokoje | klimatyzacja | garaż | blisko szkoła i przedszkole | zielona i cicha okolica | Dom Segment.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł269,80 m² 17 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Homeally prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł600 m² 13 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy Państwu 600m2 dom zlokalizowany na zamknięty, kameralnym osiedlu, obok terenów zielonych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Dom posiada klimatyzację, kominek, ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł290 m² 11 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży połowę nowoczesnego bliżniaka usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Wilanowa. Kameralne bezpieczne osiedle Zawady zaprojektowane z myślą o prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł587 m² 5 621,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

0% prowizji - oferta na wyłączność. Dom wynajęty do grudnia 2030 roku w cenie najmu 21000pln/msc .Znakomita lokata kapitału. Wolnostojący dom, doskonale zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł130 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Skrajny segment o powierzchni 130 mkw. z ogródkiem (ok. 80 mkw.), garażem i dwoma miejscami postojowym na posesji. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 000 zł370 m² 40 537,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa, luksusowa willa miejska o powierzchni 370 m , zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, łączy nowoczesną architekturę, elegancję oraz najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł345 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji od Kupującego. Bardzo ładny czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie na granicy z Wilanowem blisko Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł135 m² 5 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tradycyjna murowana technologia. Jedna firma. Pełna obsługa. Tylko 90 dni na wybudowanie Twojego domu do stanu deweloperskiego! Od 2009 roku budujemy domy i mamy na koncie ponad 200 zrealizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 000 zł134 m² 11 679,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Deweloper mieszkaniowy Willa Invest Sp. z o.o. specjalizujący się w budowie segmentów i mieszkań bezczynszowych bezpośrednio sprzeda nowo budowany segment w stanie deweloperskim przy.