dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia piękny dom w rewelacyjnej lokalizacji obok Starego Miasta! Segment środkowy usytuowany przy jednej z kameralnych uliczek Nowego Miasta, na który składają się: - przyziemie-.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

DO wynajęcia wolno stojący dom na cele biurowe. Lokalizacja - Pyry, okolica wjazdu na obwodnicę s2. Powierzchnia - 260 mkw Powierzchnia działki- 420 mkw Stan techniczny - bardzo dobry, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł151,77 m² 12 848,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny segment rodzinny na Bielanach przy Parku Młocińskim 151,77 m | ogród | garaż | kameralna, ślepa uliczka Jeśli szukasz domu, który łączy spokój, zieleń i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 800 000 zł134,27 m² 13 405,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Nowoczesny dom na Mokotowie | 134 m | ogród | pompa ciepła | garaż : Dla kogo? Dla tych, którzy chcą naprawdę odpoczywać w ciszy, ale nie rezygnować z życia w mieście. Dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł362,20 m² 52,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie. Powierzchnia każdej części domu wynosi 360m. Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 zł450 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Wilanów to jedna z najbardziej pożądanych części miasta. Adres nieruchomości zapewnia komfort i prywatność oraz szybki dojazd do centrum. Oferujemy Państwu komfortowy i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł1 070 m² 18 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Atuty prestiżowa lokalizacja klatka schodowa i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakochaj się w tym miejscu - dom w zielonym Wawrze z charakterem i potencjałem! Powierzchnia domu: 200 m | Powierzchnia działki: 280 m | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł465 m² 9 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję na sprzedaż kamienicę na Gocławiu o powierzchni 465 m2 Jest to nadbudowa na kamienicy z 1930r. Budynek jest w trakcie rozbudowy w stanie surowym zamkniętym, z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł283 m² 6 007,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy (ul. Sztumska). Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:724 m²

Rezydencja na wynajem W wilanowie! 8 sypialni | 4 łazienki + 2 toalety | Powierzchnia recepcyjna 192 m | Klimatyzacja | Sauna i gym | Garaż na 2 auta + 3 miejsca parkingowe na posesji |.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł110 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Do najmu urokliwie położony w Radości, wolnostojący trzypokojowy, dom 110m2 z garażem ok 30m2 na pięknej, dużej działce z sosnami. Powierzchnia działki 1880 m2 Blisko do Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w stanie developerskim z wykończeniem pod preferencje najemcy (właściciel wykończy dom w konsultacji z najemcą). Lokalizacja: - około 500 m do ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł94 m² 16 968,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Wyjątkowy dom z klimatem i ogromnym potencjałem na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z możliwością rozbudowy. Ten dom od pierwszego spojrzenia emanuje solidnością, ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 498 815 zł87,65 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

87,65m2 pow. użytkowej / Działka 124,66m2 ( do wyłącznego korzystania) Cena 1.498.815 PLN DOM/ LOKAL MIESZKALNY w budynku 2 lokalowym w zabudowie bliźniaczej. (ostatni w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w bardzo kameralnej części Zacisza, bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia, z przylegającymi pomieszczeniami gospodarczymi, garażami - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł485 m² 11 340,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną Rezydencję znajdującą się w Wilanowie w otoczeniu zieleni oraz innych rezydencji i domów jednorodzinnych. Dom wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł230,50 m² 7 375,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przestronny dom, wielopoziomowy, czterokondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze). Dom położony jest na Bielanach, na cichym, zamkniętym osiedlu przy ul. Księżycowej 70. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

12 400 000 zł506,40 m² 24 486,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:755 m²

Stary Mokotów | działka 755 m | dom wolnostojący 506 m | salon 75 m | 4 sypialnie i możliwość utworzenia kolejnych | garaż na 2 samochody | 2 bramy wjazdowe na posesję - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom | 4 sypialnie | ogród | blisko szkół międzynarodowych | Sadyba Atrakcyjne cechy nieruchomości: przestronny dom w zabudowie szeregowej | 4 sypialnie | prestiżowa lokalizacja Sadyba | ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł210 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 mkw. przeznaczony wyłącznie na cele biurowe. Budynek z 1994 roku, położony w doskonałej lokalizacji na zielonym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 835 000 zł162,50 m² 10 430,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Lokalizacja I otoczenie Dom zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Radości.Dojazd do posesji asfaltową drogą.Okolica zapewnia szybki dostęp do podstawowej infrastruktury (sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 175 m , położony na 1. i 2. piętrze kameralnej, odrestaurowanej willi z 1936 roku, usytuowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł296,90 m² 14 819,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki, w pełni urządzony dom w znakomitej lokalizacji. Dom o powierzchni całkowitej 296,9m2, użytkowej 231,24, to pięć pokoi oraz duży garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł320 m² 14 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjny dom na sprzedaż położony w cichej, zielonej części Zawad na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to jednopiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł178,55 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Nowoczesny, przestronny dom dla rodziny w kameralnej inwestycji przy Ursynowie. 178,55 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, prywatny ogród, duże przeszklenia oraz ponad 40 m strefy.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł398 m² 5 776,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Myślisz o miejscu gdzie możesz mieszkać?myślisz o miejscu gdzie może mieszkać Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł215 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Bez prowizji | bez pcc | dom szeregowy | garaż 2-stanowiskowy | Wawer Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (pełna własność), położony w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł273,20 m² 12 075,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dom na Ochocie | Dom na Szczęśliwicach | Warszawa Ochota | Dom do Wejścia | Sprzedaż Domu | Szeregowiec na Ochocie | Dom z Sauną | Dom z Garażem Więcej zdjęć na otodom Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł250 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący | 250m2 | 4 sypialnie | 3 łazienki | umeblowany | bardzo wysoki standard Do wynajęcia niezwykła willa w Mieście Ogrodzie Sadyba, charakteryzująca się modernistycznym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 025 000 zł235,21 m² 17 112,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowa willa w Wilanowie otoczona drzewami - komfort, przestronność i nowoczesny design [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł295 m² 10 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

2000 m prywatności i zieleni | Warszawa Miedzeszyn, ul. Przewodowa W miejscu, gdzie Warszawa pozwala jeszcze odetchnąć od zgiełku miasta, znajduje się nieruchomość dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł250 m² 9 803,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł330 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

*English Version Below* Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą kameralnego bliźniaka biurowego na Saskiej Kępie - reprezentacyjna siedziba firmy przy ul. Rzymskiej Funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł571 m² 49,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Unikatowa rezydencja na zamkniętym osiedlu na Wilanowie [english description below] Prestige Real Estate prezentuje unikatową nowoczesną i energooszczędną rezydencję, położoną na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Piękny, w nowoczesnej zabudowie dom o powierzchni 180 m , w spokojnej dzielnicy Białołęka Szamocin w Warszawie. Miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł170,78 m² 14 047,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bliźniak z pięknie urządzonym ogrodem w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wawer (ul. Pelargonii). Działka 344,50m2, przestronny, zagospodarowany ogród z systemem nawadniania ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł532,40 m² 4 489,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:556 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w 1992 roku. Położony na działce narożnej w centralnej części Marysina Wawerskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł414,29 m² 8 448,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:278 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny z 1995 roku w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 414,29m2 posadowiony na działce o powierzchni 278m2. położonej na Pradze Południe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij