dowolna

Mieszkania nad morzem Warszawa - Lista ogłoszeń

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

520 000 zł27,50 m² 18 909,09 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja, na styku Ochoty, woli i Śródmieścia - 100 m od siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Cena: 520 000 zł (sprzedaż bezpośrednia - 0% prowizji). Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w Orihuela Costa Hiszpania.Kameralny blok 15 apartamentowy polozony na wzgorzu z pieknym widokiem na morze i okolice.Duzo zieleni wokol co sprzyja posiadaniu czworonogow.Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł160 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wielicka | 3 sypialnie | duży balkon | 2 miejsca postojowe | ochrona | basen | ciche Na sprzedaż przestronne, 160m2 mieszkanie w budynku przy ulicy Wielickiej 40. Kompleks mieszkalny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł50 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,58 m , zlokalizowane na parterze budynku z 2012 roku. Składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

550 000 zł36,90 m² 14 905,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

9. piętro, panorama Warszawy i morze zieleni, którego nic nie zasłoni. To miejsce daje poczucie przestrzeni, światła i prywatności, o które dziś naprawdę trudno. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i spektakularny widok z okna? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję na warszawskiej Ochocie! Zapraszam do wynajęcia jasnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45,20 m² 16 814,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Dolny Mokotów ulica Dolna / 3 pokoje- 45,2m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Dolnym Mokotowie. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37 m² 14 594,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz pierwszego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i widokiem, którego nie zasłoni sąsiedni blok? To mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 4 idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

: krótko: mokotów, ul. Biały Kamień | komfortowy apartament w prestiżowej inwestycji przy Polu Mokotowskim | powierzchnia 154 m2 | 3 sypialnie + gabinet | 2 łazienki | 2 przestronne tarasy |.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów ulica Konduktorska - 3 pokoje / 48m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Dolnym Mokotowie. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 €99 m² 3 989,90 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na południu Hiszpanii są miejsca, gdzie życie naturalnie zwalnia. Poranna kawa na tarasie, ponad 300 słonecznych dni w roku i widok na Morze Śródziemne to codzienność, którą oferują nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 163 zł58,14 m² 19 989,04 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z przestronnym ogrodem w centrum Woli * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 000 €42,75 m² 6 175,44 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

OD 264 000,00 eur, hiszpania Inwestycja oferuje luksusowe apartamenty w standardzie pod klucz, wybudowane na solidnej konstrukcji z żelbetu z pełną izolacją termiczną i akustyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 010 000 zł230 m² 8 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne segmenty położone w zachodniej części Estepony, w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol. Nieruchomości oferują 2 sypialnie, powierzchnię od 230 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł79 m² 14 810,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja - 4 pokoje | 79 m | oddzielna kuchnia | widok na drzewa | miejsce parkingowe | Mokotów | Kostrzewskiego 1 Na sprzedaż przestronne, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane na bielanach.znakomita lokalizacja ;metro,tramwaj,sklepy,galeria,przedszkole,lasy.wszedzie blisko,a jednocześnie cisza i spokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Nowe Włochy,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pilna sprzedaż Mieszkanie na sprzedaż Włochy, pogranicze ursus, warszawa | 51 m z ogródkiem. Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

161 000 €81 m² 1 987,65 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu długo oczekiwany kompleks mieszkaniowy Prosperity Residence! Prosperity Residence to ekskluzywny luksusowy projekt Alanya Homes, położony w samym sercu ekologicznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

892 500 zł51 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: kawalerka 32 m Warszawa, ul. Nowolipki | parking | małe zwierzęta akceptowane Zainteresowanych proszę najpierw o sms, oddzwonię w wolnej chwili. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 162 163 zł58 m² 19 989 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

917 949 zł51 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Harcerska

Śródmieście,Warszawa

652 970 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 8 funkcjonalnych mieszkań w 4 domach jednorodzinnych (zabudowa szeregowa) przy ul. Tarłowej we Władysławowie. Partery z ogródkiem 57,68 m (2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 505 000 zł76 m² 19 881,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bora Komorowskiego na nowoczesnym Osiedlu saska ul. Bora Komorowskiego 56C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeżeli zależy Ci na przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, cenisz sobie klimatyczną zabudowę lub szukasz nieruchomości pod kątem inwestycyjnym - ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 506 135 zł110 m² 13 692,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Cudowne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, piazza Portanova | Salerno | Kampania | Włochy Unikalna okazja zakupu cudownego mieszkania we włoskim Salerno, przy Piazza Portanova, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 549 000 zł78 m² 19 859 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się w sercu warszawskiego Miasteczka Wilanów. Mieszkanie: - wykończone w wysokim standardzie (granitowe blaty, dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akcent

Bielany,Warszawa

848 892 zł64 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów Warszawa, bielany 3-pokojowy apartament z balkonem w stanie deweloperskim. Świetna kameralna lokalizacja tej nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parnas

Bielany,Warszawa

608 092 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas- zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów. Warszawa, bielany 2-pokojowy apartament od z balkonem w stanie deweloperskim. Świetna kameralna lokalizacja tej nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

679 000 zł49 m² 13 942,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na zielonym i spokojnym Osiedlu Idzikowskiego - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 900 000 zł74 m² 52 703 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jurata I Penthouse z 474 m tarasem | 200 m od plaży | ul. Świętopełka 9 perła nad bałtykiem - 200 M od plaży Wyobraź sobie, że nie cumujesz w Warszawie, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 197 000 zł74 m² 56 716,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Państwu. Nowy apartament z widokiem na morze- hiszpania, mar de Pulpi. Na sprzedaż nowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni mieszkalnej 67 m2 plus taras bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

785 000 zł34 m² 22 753,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Złote Tarasy. ulica Złota.to Ścisłe centrum tuż obok Ochota. A z okien widać jak się budzi Warszawa. oblicze Stolicy codziennie od rana. Przywitaj z uśmiechem dzień na balkonie. Masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

747 000 zł48 m² 16 187 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz 3-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji, świetnie skomunikowanej parkowej części Mokotowa z infrastrukturą sportową , to ta oferta jest dla Ciebie. Opis Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Groty,Warszawa

1 375 000 zł79 m² 17 402,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w inwestycji premium wykończony pod klucz! Dzięki nam kupujesz prosto i bezpiecznie! Apartament wykończony pod klucz w wyjątkowej lokalizacji z pięknym widokiem! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Groty,Warszawa

924 500 zł54 m² 17 117,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Reymonta