dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Warszawy przy ul. Boya-Żeleńskiego, w klimatycznej kamienicy o bogatym rysie.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł99,60 m² 26 907,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 99,6 m , położony na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,91 m² 18 711,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dunikowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł700 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; , stacja Wawer" wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej "warszawa - Wawer" hotel/pensjonat/siedziba Firmy:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł26,05 m² 28 790,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży apartament na Woli o powierzchni 26,05 m2 obok stacji Metro Rondo Daszyńskiego z miejscem garażowym. Miejsce garażowe ujęte W cenie oferty! Elegancka kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł121,60 m² 32 894,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż na Mokotowie o powierzchni 121,60 m2 z widokiem na Park Łazienkowski. 4 pokoje, 2 łazienki. Mieszkanie położone jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł50 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 50 m w apartamentowcu. Lokal znajduje się w uroczym osiedlu w stylu japońskim; sakura. Znajdziesz tu 2 pokoje, które są umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł101,01 m² 14 850,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowy na sprzedaż, doskonały na działalność medyczną, branżę beauty lub inne. Oferujemy lokal handlowy na sprzedaż. Lokal znajduje się w niewielkim budynku apartamentowym. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł279,60 m² 14 270,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

O nieruchomości Nowoczesny dom w Błoniach Wilanowskich - ul.Mango 18E 280 m w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz. Wyjątkowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 330 zł84,36 m² 19 800,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżyńska skwer Lada moment możesz się prowadzić. Inwestycja na ostatnim etapie, w trakcie odbiorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,51 m² 18 661,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na siódmym piętrze. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi - 16 i 10m.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł42,88 m² 28 684,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje | 42.88 m2 | Blisko Centrum w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł46 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy budynek apartamentowo-biurowy położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł22,34 m² 20 948,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Uwaga: mieszkanie I budynek: kompaktowe mieszkanie o powierzchni 22,34 m , zlokalizowane przy ul. Bonifraterskiej w sercu warszawskiego Śródmieścia, to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 456 zł40,18 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***brak podatku 2% pcc*** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż 2 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 40,18 m , w prestiżowej inwestycji na Wilanowie, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

8 316 100 zł12 794 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wilanów - działka budowlana dla dewelopera. Bardzo dobra lokalizacja: kilkaset metrów od ulicy Vogla i dostępnej tam szerokiej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej. W ulicy prawie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł104 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Reprezentacyjny apartament w przedwojennej kamienicy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyrafinowany apartament o powierzchni 103,74 m , usytuowany w zabytkowej kamienicy z lat 20. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Willa w stylu "polski Dworek" w sercu zielonej Radości Nieruchomość położona w otoczeniu natury w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego idealne połączenie wygody, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 329 zł49,37 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. ? ? Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja 5% od ceny W ogłoszeniu * bez pcc * bez prowizji Trzypokojowe mieszkanie przy lotnisku lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28 m² 16 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które dzięki swojej lokalizacji i funkcjonalności stanowią doskonałą inwestycję na lata. Taką propozycją jest kawalerka o powierzchni 28 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80,30 m² 14 819,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Podstawowe informacje: lokal mieszkalny w pełni przygotowany do adaptacji, charakteryzujący się dobrym stanem wizualnym i technicznym. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł30 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Przytulne Mieszkanie w Atrakcyjnej Lokalizacji - Warszawa Wola Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - słoneczne, w pełni wyremontowane mieszkanie 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł69,02 m² 13 257,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowana nieruchomość, to W pełni wykończone I wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma dużymi balkonami, położone na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m z dwiema piwnicami o powierzchni 4 m i 3 m , Położone w Ursusie - dzielnica Niedźwiadek. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 596 000 zł1 140 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Wesołej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Kameralna i cicha okolica. Wszystkie media : prąd, woda, kanalizacja, gaz. Anna Piotrowska tel.   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł119,08 m² 31 911,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament na sprzedaż na Nowej Marinie Mokotów przy ul. Białej Floty 4. Apartament ma 119.08 m2 i ogródek 172.94 m2 oraz dwa tarasy w wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł50,30 m² 12 683,90 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie o pow.50,30 mkw. z oddzielną kuchnią znajdujące się w budynku wzniesionego w technologii Rama H. Mieszkanie jest widne, posiada duży balkon i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł1 892,03 m² 8 985,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

| na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 496 zł31,84 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Młodej Białołęki Drugi etap Osiedla Młoda Białołęka oferuje gotowe lokale usługowe o doskonałym potencjalne inwestycyjnym. Elastyczne przestrzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł66,30 m² 21 855,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln) system smart-home.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł58,30 m² 20 497,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | Warszawa Włochy | blisko skm | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 800 zł45,47 m² 18 535,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,47 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji na warszawskim Gocławiu (praga-Południe), przy ul. Precyzyjnej. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł1 100 m² 18 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Rezydencja położona w Wilanowie Niskim, wśród zabudowy willowej. Dom wolnostojący o klasycznej architekturze o powierzchni całkowitej 1 100 m2, położony na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł57 m² 27 017,54 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż o pow. 57 m zlokalizowany w inwestycji Meridian w Warszawie. Lokalizacja Inwestycja Meridian położona jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36,26 m² 22 062,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,26 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2024 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Dębowa podłoga. Markowe sprzęty firmy bosch.

Szczegóły ogłoszenia

732 640 zł30,40 m² 24 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (3 kondygnacja), nad lokalami usługowymi. Rok budowy: 2026 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł104 m² 20 096,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe | 3 balkony | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwupoziomowe mieszkanie na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się.