Lokal użytkowy, ul. Idzikowskiego
Idzikowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 2 240 000 zł
- 248,90 m²
- 8 999,60 zł/m²
Małgorzata Witko...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Idzikowskiego
Idzikowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Idzikowskiego
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 240 000 zł 248,90 m² 8 999,60 zł/m²
-
6
parking publiczny / na ulicy
z ulicy
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
-Pomieszczenia:
6Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 2 240 000 zł (8 999,60 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka lokalu: 248,90 m², 6 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
- wejście z ulicy
- Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 1998
- Media: Internet
- klimatyzacja
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: SBSENE220
Lokalizacja
- Adres: Idzikowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Mokotów to jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Warszawie, nie tylko do zamieszkania ale również jako miejsce prowadzenia biznesu. Oferuję do sprzedaży przestronny i znakomicie położony lokal biurowy o powierzchni 335 metrów. Blisko do komunikacji miejskiej, blisko również do trasy i mostu Siekierkowskiego, a ulica Czerniakowska zapewni szybkie połączanie z innymi dzielnicami miasta. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, strefa płatnego parkowania. (...)
699 585...
699 585 823