dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

699 999 zł32,25 m² 21 705,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Kawalerkę na warszawskiej Pradze. Nieruchomość o powierzchni 32.25 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 314 931 zł58,67 m² 22 412,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_120, ogródek: 10 m, ( w tym taras: 4,74 m ) zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł30 m² 22 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł65,20 m² 26 380,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kamienica powstała w latach 1932 1933. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter (bez windy). Układ pomieszczeń: - przestronny salon z otwartą kuchnią, - sypialnia główna, - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

654 700 zł30,76 m² 21 284,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie z ponad dziewięciometrowym tarasem na pierwszym piętrze. Metraż poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,80 m² 14 753,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie | sprzedaż | 52,8 m2 I 779 000 pln | warszawa | ursynów | magellana Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł8 219 m² 717,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora w centrum Zawad - działka budowlana o powierzchni około 5.500 m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W planie działka jest przewidziana pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł206 m² 26 694,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:894 m²

To nie jest kolejny standardowy dom. To najbardziej atrakcyjna i najlepiej usytuowana nieruchomość w całej inwestycji Hampton Residence. Nieruchomość deklasuje inne moduły kluczowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł45,50 m² 17 560,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Bielan| 2026 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł186 m² 25 752,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy Prestiżowa lokalizacja, wyjątkowa historia i nieograniczony potencjał aranżacyjny to wszystko znajdziesz w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 000 zł58,47 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł96 m² 29 677,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy 4 pokojowy apartament pokazowy 96m2 To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie jest to zwykłe wnętrze to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Idealny dom z prywatnym ogrodem | Wawer Idealny dom z ogrodem mdash przestrzeń, komfort i niezależność Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom z prywatnym ogrodem, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł7 749 m² 967,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 7749 m , położoną w malowniczej i spokojnej części Powsina jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł76,66 m² 19 566,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m, położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł29,37 m² 15 662,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie jednopokojowe (nr 26) o powierzchni 29,3 m2. Jest to lokal o statusie lokalu mieszkalnego. W tym lokalu znajdziemy nowo zrobiony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 278 zł40,09 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - w dzielnicy Białołęka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66 m² 15 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni około 66 m , położonego w prestiżowej części Anina. To lokalizacja, która łączy ciszę i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł66,20 m² 18 882,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie z duszą, w przedwojennej kamienicy na Woli, wzniesionej w 1936 r. Doskonałe pod inwestycję z uwagi na świetną lokalizację. Żelazna 101.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 400 zł53,29 m² 15 301,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025